Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

A za njih postoje neka posebna pravila sudjenja,ili sta?

Pa zapravo da.

 

Svaki sudija ima pravo da donosi svoj licni sud, i da pokusa da ne "kvari" igru dva tima.

Tako da se svaki sudija drugacije postavlja u zavisnosti da li igraju ostrvski klubovi ili npr italijani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хтео сам да пишем свашта, ал' сам онда наишао на следећи коментар на Б92:

 

Svi golovi osim cetvrtog gola Celsija su plod neverovatnih gresaka protivnickog tima.Najgora utakmica koju sam gledao u zivotu sa osam golova.Kataklizma fubdala.....Sa ovakvom igrom Celsi moze da pobedi Barselonu samo ako ne budu igrali Mesi,Eto,Anri,Iniesta,Cavi....

(Pavlovic, 14. april 2009 22:47)

 

Онда сам 'тео да напишем следеће, ал' ме је опет неко предухитрио:

 

Niko te nikad , volete nece, ko sto te voliiiim jaaaaaa,aaaaaa, Drogba Drogba...

Ubico Liverpula...

Мало бих изменио текст, ал' може и овако..

 

едит: Коментатора на крст! Давно нисам гледао утакмицу са досаднијим и пристраснијим преношењем!

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tekma,u kojoj su gledaoci mogli uzivati.Mnogo preokreta.Ali realno,mnogo gresaka i glupih golova.Neozbiljno je da kada imas rezultat 3:1 u gostima,ti kuci primis 4 komada.Nebitno sto si prosao.Mnogo je to neozbiljno.
Tacno tako. Kapiram da je Liverpul sa nekim divljim igracima primio 7 golova na 2 utakmice, ali Celzi kuci prima 4? Onog Karvalja bih sutnuo momentalno, a koliko je smotan, zavrsice u Interu ili Realu. Bane Ivanovic je stijena, ali je skrivio onaj penal. Ja bih svo to chupanje i guranje sankcionisao, pa neka pukne po 4-5 penala na jednoj utakmici.

Nocas bih volio da Porto tresne engleze, ali tesko.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBITE SE PLAVCI!!! ALE ALE ALE!!!

 

LIVERPOOL!!!

 

YNWA!!!

 

 

SUNCE VAM JEBEM!!! Ne mogu vise jbt...

Pu jbm ti chelzi...

 

Jeste li srecni? E bas mi je drago i ja sam vasa devojka. Pu!!!

 

 

Veliki su ko moj kurac!!!

 

Sta nervoza ucini pd coveka.

:):):):):):):)

 

kakva utakmica. :rockdevil:

gledali kod ortaka, vatrenog liverpulca. mozete zamisliti kako je bilo? :) :) :)

 

Jel' bilo nasilja?

 

Danas se nadam cudu,jer bez Sene i Santija Viljareal Rekreativo ne moze da pobedi a ne Arsenal.

I nadam se da ce Porto proci,mada mi je tu manje-vise svejedno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasluzena pobeda Mancestera , Porto bezopasan tokom svih 93 minuta , odlican pogodak Ronalda i utusiak da je sudija mnogo vukao na stranu domacina .

 

Raduje me prolazak Arsenala , sjajan gol Volkota.

 

Ipak mislim da ce tesko bilo koji tim zaustaviti Barselonu , to je jedino mozda mogao Liverpul , ali posto njih nema , potrebno je cudo da se to desi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo su odigrali.U principu ni Mancester nije nist' bolji bio,ali jebiga jedan sut odlucio tekmu.

Viljareal bez Sene i Kazorle nije isti tim kao sa njima,i to se i videlo na terenu.

 

Jbg ni mnogo jaci timovi ne bi dobro prosli bez dva kljucna igraca.

 

Porto-Mancester sam gledao na momente,tj. dok mi je stopao prenos Arsenal-Viljareal.

 

Cim sam video taktiku predosetio sam nevolju.

Rosi koji je bio sam u napadu nije mogao sam nista da uradi.Nazad ona dva irvasa sto su igrali zadnje vezne,Egueren i Bruno, kao da nisu bili na terenu.U napadu ih nigde nema a u odbrani statiraju.Na kurac ih nabijem.Odbrana je prilicno lose odigrala.

Najgore je sto ce sad i u ligi da padnu i nista od cetvrtog mesta.

 

Nadam se da ce Barselona osvojiti.Ako ne oni onda Arsenal.Mancester i moze ali Celzi ni pod razno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osvaja Barselona opušteno (nažalost).

 

Videcemo.Favoriti jesu,igraju najbolje i najubedljivije ove sezone,i po meni imaju i u globalu najbolji tim od ova cetiri kluba.Ali nikad se ne zna.Cvrst je Celzi,moze biti svasta.U svakom slucaju,navijam za Barsu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...