Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Kad vidim one tupave face poput Heltona i Bruna Alveša, prosto je nemoguće da ne navijam za njih da prođu dalje :mrgreen:

 

luco gonzales i lisandro lopez tamo jedino nesto vrede i eventualno raul meirales ...ovi ostali su tu da popune broj igraca na terenu...ne zaboravimo da tamo igra i nase gore list...on predvodi one koji nikada nece popunjavati prazninu na terenu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentar na b92 :)

 

BOZE, oprosti meni grešniku što ti ovim putem saopštavam svoju molitvu iz razloga što ovo ipak nije bogomolja. Obraćam se tebi jer znam da je tvoja pomoć više nego neophodna, a i ranije sam se uverio šta sve možes da uradiš za jednu od mojih svetinja (npr Ševčenkov promašaj u Istanbulu sa 2m je samo tvoja zasluga). Molim te da u utorak veče tvoja volja bude i u Londonu i pomogni Redsima da se domognu polufinala jer bez tebe sigurno neće moći da daju 3 gola koji su samo 1 od uslova. Pomogni jer evo svi mogući stručnjaci već nagadjaju da je revanš čista formalnost. Veoma je bitno da pomogneš sutra iz razloga da bi ljudi konačno shvatili da ne možes otpisati redse pa makar gubili i sa 5 razlike. Postoje ljudi na ovom svetu, kojima ne bih stavljao nikakve epitete, koji tvrde da je moja svetinja skup prosečnih i bezidejnih igrača (što se moglo reći za onu generaciju 2005, ali sada zaista ne) iako osim mržnje nemaju gotovo nikakav argument da to i adekvatno obrazlože. Nazivaju moju svetinju luzerpul, luzerful iako ti luzeri ove sezone imaju CAK 5 poraza u svim takmičenjima od kojih 2 u poslednjig trenucima. Pomogni tim ljudima da makar shvate da igrači koji nose sveti dres sa brojevima 5,8,9,14,15,18,19,20,23,25,37 nisu prosečni već igrači svetske klase koje bi u svojim redovima voleli da vide svi vrhunski klubovi. Za razliku od njih, većina nas ne mrzi druge, i ne raduje se tuđim neuspesima, osim ako se to direktno ne tiče naše svetinje, kao što je trenutno slučaj sa klubom koji u svom grbu ima znak satane. I nije nam bitno ime kluba koji osvoji neki trofej, ako to ime nije LiverpoolFC sasvim nam je svejedno jel to čelsi ili midlsbro. Dešavale su se minulih 20godina neke stvari, kako na Balkanu tako i na ostrvu, na koje verujem da nisi imao previse uticaja, tako da su oni koji nose satanu u srcu i na srcu svojevremeno vodili glavnu reč. Kapiram da sve to polako ali sigurno ide po tvojoj volji! I naravno da, ako pomogneš redsima sutra, meni neće pasti na pamet da pričam kako je čelsi mali klub i slične nebuloze. Ako ne zbog mene i ostalih vernika ucini to zbog žrtava Hilsboroa koje si primio k sebi pre 20 godina, kao i zbog Shanksa i Paisleya, neka svi budu ponosniji nego ikad na korene koje su postavili 1961. Oprosti mi ako je ova molitva bila bogohuljenje, a u zavisnosti od rezultata ću dobit i odgovor na pitanje: Da li sam na pravom putu. NEKA BUDE VOLJA TVOJA NA ZEMLJI KAO STO JE NA NEBU (0:4) AMIN!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ovo je sramota. Sad će da se javi Hail Metal i da kaže da je legendaran i čist penal. Nadam se da će Čelzi proći.

 

EDIT: JESSS!

 

Edit: 2:2 Opa, golčina!

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...