Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Kako im Bane očita lekciju na brzaka... šteta što nema mjesta za njega u Čelziju, Bosingva odličan na boku, a Bane nije baš fizički građen da bi igrao štopera za jedan od top klubova u Engleskoj...

Barsa vanzemaljski, neće pomoći ni Hidink ovima u polufinalu...

 

Što se Mančestera tiče, prolaze oni lagano, iako bih volio da Porto pobijedi nakon one igre od sinoć.... Ustvari, nisu oni ništa posebno pružili, koliko su ovi bili očajni...

Porto je inače loš ove sezone na domaćem terenu, gubili su bodove protiv najgorih ekipa u prvenstvu, tako da očekujem da Mančester to riješi bez puno problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barselona je ponovo odrzala lekciju iz predmeta "Kako treba igrati fudbal".Melju redom.Bajern je katastrofa,krsina od tima,ali svejedno,ono je lepota od fudbala.

Zao mi je sto je Liverpool izgubio,ali sa druge strane mi je izuzetno drago sto je Bane tako brilijantno odigrao.Bravo Bane care! :pivopije:

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mu, Kuruze! Salu na stranu, ne secam se da su cigani primili 3 komada skorije na njihovom jebenom enfildu, i drago mi je neizmerno zbog Baneta, i toga sto je Hidink malo ukarao debelog pedera koji kao pusta bradicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek su napunili ova govna s' Enfilda !!! Protiv Liverpula kao ekipe nemam nista ruzno reci...nego organski ne podnosim ove njihove usrane kompleksaske kretene sto uvek pljuju po Manchesteru...

 

Ziveo Bane Ivanovic !! :pivopije:

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

organski ne podnosim ove njihove usrane kompleksaske kretene sto uvek pljuju po Manchesteru...

 

Mancesteru?Teatru dopinga?

 

Ненормално је колико је Бајерн лош.

 

Koliko god da je los,Barsa je pokazala kako se igra fudbal.Jebanja keve uzduz i popreko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja navijam za portugalski cukaricki...sta god sam rekao da nemaju tim,da su ocajni,da ce izgubiti...to je sve realno i istina...ali od sada navijam za njih...najverovatnije nece proci manc...ali svak im cast za 2 gola u gostima...

 

zao mi liverpula,ne volim kako se ovde kaze londonski ofk beograd...al ipak mi drago zbog baneta...barsa...ne znam sta reci,a da ne bude umanjena njihova pobeda...fantasticno...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko je tri puta pobediti tim kao sto je Celzi , Liverpul nije imao svoj dan ocigledno , i zasluzeno izgubio . U Londonu ocekujem jos jednu legendarnu utakmicu Liverpula , ali bice tesko proci . Ako nista drugo i meni je drago za Ivanovica , ali nije morao bas protiv Liverpula . Jednostavno Hidink ih je preporodio .

 

Barsa se smilovala da Bajernu ne da 6-7 komada , stvarno su najbolji , mislim da bi ih jedino Liverpul mogao zaustaviti , ali kako stvari stoje , bice veliko chudo da Barselona ne bude prvak Evrope .

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja navijam za portugalski cukaricki...sta god sam rekao da nemaju tim,da su ocajni,da ce izgubiti...to je sve realno i istina...ali od sada navijam za njih...najverovatnije nece proci manc...ali svak im cast za 2 gola u gostima...

 

Kad vidim one tupave face poput Heltona i Bruna Alveša, prosto je nemoguće da ne navijam za njih da prođu dalje :mrgreen:

Edited by Ennibrattr

Share this post


Link to post
Share on other sites

a Bane nije baš fizički građen da bi igrao štopera za jedan od top klubova u Engleskoj...
Kako nije? Blizu je 190, jak nenormalno, brz, odlicno skace(sto smo mogli da vidimo i sinoc :mhihi: ). Kompletan odbrambeni igrac, vidjecemo sad kad je Teri suspendovan, oce li ga Hidnink staviti u centar.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...