Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Ok, sta da se radi. Nisam gladao tekmu ali sam cuo da je Samdorija bolje igrala, sad ne znam ,ne bih da sudim. Nadam se da ce grobari izvuci bolji rezultat protiv svaba. Nama zabari nikad nisu lezali toliko, cak nam mozda pre svabe leze nego oni, ma koliko to smesno zvucalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, sta da se radi. Nisam gladao tekmu ali sam cuo da je Samdorija bolje igrala, sad ne znam ,ne bih da sudim. Nadam se da ce grobari izvuci bolji rezultat protiv svaba. Nama zabari nikad nisu lezali toliko, cak nam mozda pre svabe leze nego oni, ma koliko to smesno zvucalo.

 

Нису баш толико бољи, ту је то негде било. Примили смо два екстремно глупа гола, ови су се повукли, као и свака друга стока жабарска, наког другог вођства и то је било то. Јеби га.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jebiga tako zabari igraju majku im njihovu, pa video si i protiv celzija roma kako je igrala, ja se smorio i otisao bukvalno da spavam na poluvremenu..

Zato mi je bilo drago kad im je Zigic pre neku sezonu objasnio neke stvari. Sve zvezdica do zvezdice, nabedjeni `frajeri`, Kasano hteo da ponizi Stojkovica, a sago mu se na plugu :)

 

Ne znam zasto ali mislim da cete biti bolji protiv Stutgarta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одбрана вам је била очајна, па нападачи и нису могли да се истакну. Два глупа гола, превише муљања у нападу и друго није ни могло да се очекује. Штета, сад ће бити много теже проћи даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Na stadionu u Štutgartu bilo je oko 10 hiljada gledalaca, među kojima oko hiljadu i po navijača Partizana. Interesantno je da su nemački organizatori navijače beogradskog kluba ogradili bodljikavom žicom.
Зар поново Јасеновац, мајку му?! :rolleyes:

У ком се то кретенском термину играла текма, ја к`о будала вртех канале од 20.15 до 21 и још се чудим што нема ... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зар поново Јасеновац, мајку му?! :rolleyes:

У ком се то кретенском термину играла текма, ја к`о будала вртех канале од 20.15 до 21 и још се чудим што нема ... :no:

 

Какав Јасеновац, овде се ради о неком немачком логору. Dachau нa Мерцедец Бенц стадиону.

Малко си задоцнио по питању термина. ;)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...