Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Kad mi javishe smsom da igramo sa Zrinjskim i josh da smo nabusili budale 5-0 sve se poradovah k'o malo dete..no kad posle par dana chuh na eurosportu "..confirmed expulsion...", pocheo sam da bacam sve po sobi... JEBEM MU MATER!!!!

 

Vojvodina dobila najtezeg moguceg protivnika...i tako..toliko od kupu UEFA...jedino Zvezda ak nesto uradi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brini se mali...zato ćemo iz inata naredne sezone da osvojimo taj jebeni KUP UEFA

( ako kojim slučajem ne upadnemo u grupno takmičenje Champions League). :mhihi:

 

Mene zabrinjuje ovaj moj niški Radnički,

nekada smo igrali polufinale tog istog kupa Uefa, i nesrećno ispali ( jebem ti sudiju).

A danas? Klupska kasa je prazna, klubu preti gašenje - a Čairu katanac.

 

:udri:

Edited by Guitar Solos MaNiAc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam chuo da u Nishu nema vise ni bioskopa. Sta je bre to, propada grad?

 

A sledece sezone, haha, pa imacemo srece ako ne budemo imali i manje predstavnika no ove godine..doduse ne znam kako se oni poeni rachunaju, dal odmah za sledecu, il tek onu tamo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zabrinjuje ovaj moj niški Radnički,

nekada smo igrali polufinale tog istog kupa Uefa, i nesrećno ispali ( jebem ti sudiju).

A danas? Klupska kasa je prazna, klubu preti gašenje - a Čairu katanac.

 

:udri:

 

Slicna stvar i u Subotici...Spartak u totalnom kurcu.3.beton liga,propadanje do dna,privatizacije nema...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam chuo da u Nishu nema vise ni bioskopa. Sta je bre to, propada grad?
Смиљко Костић - šta da ti kažem ( namerno napisan ćirilicom)

 

 

Slicna stvar i u Subotici...Spartak u totalnom kurcu.3.beton liga,propadanje do dna,privatizacije nema...

 

Da bre i vi ste u staroj Jugi cepali prvu ligu,

čak vam je i Gradski Stadion za 5000 bio veći od Čaira.

Ono i Puhalak džaba da se vrati ( ako se uopšte mešao u rukovodeće organe).

jedna lasta ne čini proleće ( barem ne u ovoj zemlji).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Смиљко није довољно писмен да би писао ћирилицу. ЈULовац... А зар не ради Дом војске? И један који се реновира... И је л гледа неко Раднички осим пар десетина Мераклија?

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Смиљко није довољно писмен да би писао ћирилицу. ЈULовац... А зар не ради Дом војске? И један који се реновира... И је л гледа неко Раднички осим пар десетина Мераклија?

 

Taj čovečuljak ako nije za tvorza - onda je za Lazu Lazarevića definitivno ...

 

Da Dom Vojske.

I bivša Istra koja je verovatno obrnula rekord u bioskopizmu ( po pitanju renoviranja).

A na mestu gde je bio bioskop ''Radnik'' ( inače moj najdraži),

sada imaš kao neku diskoteku - Cubo Club.

 

Real sa Nišavu je oduvek imao malu, ali odabranu četu najvatrenijih tifoza ( Meraklije )...

...i veoma neugodnih, dodao bih.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чудо да нико не може Смиљка да истера... Него, ја сутра идем за Ниш, па да видим је л шта изградио у прошлих месец дана...

 

 

Глупо је што Филип Морис ништа не даје за фудбал... И Мераклије су јесенас изгледа џабе шетали улицама града...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

;);)

 

A Radnički je ipak nekada imao zapaženu ulogu u kupu UEFA .

 

 

Ne ide da otvaram temu o njemu, kada trune...čisto sam se nadovezivao na postavljana pitanja.

 

 

Inače, teško mi je to da priznam ali - BaYerN je favorit No.1 za osvajanje

''kupa sajamskih gradova'' ( retardus li naziva pređašnjeg).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bre i vi ste u staroj Jugi cepali prvu ligu,

čak vam je i Gradski Stadion za 5000 bio veći od Čaira.

Ono i Puhalak džaba da se vrati ( ako se uopšte mešao u rukovodeće organe).

jedna lasta ne čini proleće ( barem ne u ovoj zemlji).

 

Stadion moze da primi i 15000-20000 ljudi,ali naravno bez stolica.Stavili su nedavno stolice na jedan deo tribina,ali to je nazalost sve u cemu je klub napredovao.Puhalak je legenda kluba,ali je kurton,nema veze sa rukovodstvom.Spartak je osudjen na propast,sem ako se nesto drasticno ne promeni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čair je mogao da primi nekada 25.000 posetilaca, sada upola .

 

Jer pola stadiona i nije u funkciji,

istok & sever su zatvoreni jer su opasni po život -

svakog trena mogu da se sruše... srpski Hejsel. :):udri::)

Ja se pitam koji qrac samo postaviše stolice na zapad, jer sa njima ovo mu dođe znači 1/4 nekadašnjeg kapaciteta.

 

A svakog jutra (dana) kad se probudim imam pogled sa terase, pravo na njega...tužno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није ни лоше, а како су они смрадови Шпанци у задњим секундама отказали пренос, па оно је испод сваког нивоа, ја се наоштрио, купио пиво, пљеске, све неопходно за утакмицу и они тако...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre mislim da sy se nasi ciganili za cifru, a u javnost pustili pricu "spanci su krivi". Nema tu komplikacija, pare na sunce i dobijes prava na prenos. Garant su grbavili ko zna kakve kompenzacije pa ispusili.

 

Kako god, sranje sto smo ispusili. Treba dati 4 gola Atletiku a ne primiti nijedan....pffffff jako zajebano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...