Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

Рен се састоји од гомиле црнаца, колико сам видео, дакле просечна француска екипа. Тамо Х, и онда код куће са оном игром од јуче Звезда може да прође.

Што се Партизана тиче, мислим да за њих још није све изгубљено, жреб није лош, ове можда успеју да прођу, наравно ако подигну игру и буду имали озбиљан приступ игри.

Edited by iron will
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Што се Партизана тиче, мислим да за њих још није све изгубљено, жреб није лош, ове можда успеју да прођу, наравно ако подигну игру и буду имали озбиљан приступ игри.

 

 

Шта причаш ти? Партизан је одлично играо против Генка, био боља екипа у обе утакмице. Овог противника смо сви прижељкивали.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Човек је у сваком другом посту приказао мржњу према Партизану. Стога ме не би чудило да је озбиљан.

 

 

:haha:

 

Па овде једино можда ти мрзиш Партизан, с обзиром да си поставио песму Шамрока, вероватно ћеш за њих навијати.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Па овде једино можда ти мрзиш Партизан, с обзиром да си поставио песму Шамрока, вероватно ћеш за њих навијати.

 

 

:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam sada sastave ekipa...ren ima dalmu,iskusan igrac i dobar igrac i doveli su pitroipu(valjda se tako cita),nije ni on los...igrao on u nemackoj dosta dugo...brz je...ovo ostalo su svi neki camovi iz bog zna gde...verovatno su svi jaki ko konji,a spori ko kurac tako da zvezda na brzinu moze da ih razjebe...partizan dobio irski palilulac...tako je barem po imenu,trebalo bi to da prodju,al jebi ga,niko od nas ih nije nikada gledao...totalna nepoznanica...eventualno sam cuo za kavenaga od njihovih igraca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...