Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

onog Stanojevića treba govnjivom motkom oterati iz Partizana. :udri:

 

Мајстор изгубио муда. Уместо да игра формацију коју је до сада играо, он укључује Лолу Смиљанића и цепа са 2 задња везна. Затворио се као нека пичка против аматера. Да су мало нагазили, могли су 2 комада да увале и то је то. Друга утакмица би била рекреација.

За наше услове Станоје је ок тренер, али ето, деси му се да изгуби муда.

Нека гура где је стао...ваљда ће у БГ наћи муда. Није он Пижон да игра са 3 задња везна.

 

Кокице, чији је то тикет? :bigblue:

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спрдачина, бре, одвалићемо их у Београду и здраво. Што би се замарали? Барселона и Манчестер се спрдају у гостима у ЛШ, па имају резултате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je opravdanje što igra kao pederčina protiv ovih amatera?

 

Dokle god postize rezultate,koga boli kurac kako je odigrao jednu utakmicu.Neko je rekao da ste i protiv nas igrali kao picketine.Pa sta,od 4 utakmice dobili ste 3,kakve koji kurac Zvezda ima koristi od ofanzivne i leprsave igre kada pusi!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да је Звезда одиграла свој плафон, Рен је јак и неки пролаз се тешко могао очекивати... Њихови играчи нису неки техничари (осим Питроипе и Далме), али физички су врло снажни. Звезда не може физички никако да им парира, видело се у последњих 20 минута колико су се играчи Звезде уморили, а ови су још имали снаге. Тошић је по мени, био најбољи играч вечерас. Да је Калуђер дао гол при резултату 1:0... Или барем да су издржали да не приме гол до полувремена, другачије би било. Тако да не треба бити много разочаран. Што се Партизана тиче, оно што сам видео, делује да су отаљали посао, у реваншу вероватно добијају отприлике 2:0. Видим да су штекали резултат и нису много нападали, али Шамрок је екипа типа Хајдук из Куле, сад да видимо имају ли Џомбу...Е да не заборавим, навијање ми се није свидело... Првих пола сата одлично, после тога мртво море (ово се наравно односи на утакмицу Звезда - Рен)...

Edited by iron will

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokle god postize rezultate,koga boli kurac kako je odigrao jednu utakmicu.Neko je rekao da ste i protiv nas igrali kao picketine.Pa sta,od 4 utakmice dobili ste 3,kakve koji kurac Zvezda ima koristi od ofanzivne i leprsave igre kada pusi!?!?

 

Nije jedna u pitanju, on tako odigra svalu..

I zbog toga "Dokle god postize rezultate" smo ispušili od Genka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...