Jump to content

Лига Европе


.:Thor:.

Recommended Posts

I znaci kao sto smo rekli juce, SUDIJE POMAZU VELIKIM KLUBOVIMA DA IZBACE MALE, tako je i nama veceras pomogao ovaj momak u crnini :D Komsije, kad porastete i vama ce sudije priznavati golove :lol:

 

IOnace Milijas je ove golove posvetio Axeu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman me zvao drugar da za 15 minuta idemo na seosku slavu u Stapar, nisam imao srca da odbijem poziv :)

Dakle, posle fudbala, idem da popijem u tom selu par piva i da vidim da li su zene u Staparu zeljne druzenja :)

Igracu ofanzivno, necu se povlaciti :)

 

Kako zljezda ima srece, sad i precka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I znaci kao sto smo rekli juce, SUDIJE POMAZU VELIKIM KLUBOVIMA DA IZBACE MALE, tako je i nama veceras pomogao ovaj momak u crnini :D Komsije, kad porastete i vama ce sudije priznavati golove :lol:

 

IOnace Milijas je ove golove posvetio Axeu :lol:

kako ovo apsurdno zvuči :evotigana:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I znaci kao sto smo rekli juce, SUDIJE POMAZU VELIKIM KLUBOVIMA DA IZBACE MALE, tako je i nama veceras pomogao ovaj momak u crnini :D Komsije, kad porastete i vama ce sudije priznavati golove :lol:

 

Da, pomogli su velikom Apoelu da izbaci Zvezdu. :lol: :lol: :lol:

 

Sad tišina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo rekoh,sacekajte,nista nije gotovo...pa mi ni pokradenu utakmicu ne znamo dobiti.

 

Ovo je poenta svega.

 

Menjam sudiju koji ne priznaje chist autogol za sudiju koji priznaje nepostojeci gol i svira sumnjiv penal. Shifra: Evropa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno koliko bedna utakmica i sve u kurac i lepo i jkldasfjsd........

 

Srpski fudbal je golo govno, neverovatno koliko je srpski fudbal propao.....

JEBOTE BRE, SUDIJA KOLIKO NAM POMOGAO A MI NISMO SPOSOBNI NI TO DA ISKORISTIMO AA BRE DA LI JE OVO NORMALNO???

 

Ja se smejem od muke, koliko je ovo zalosno.... :( :( :( :(

E bruka i to najveca, razocarao sam se bem ti zivot i sve.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, не, укинути Звезду. Партизан је играо сасвим солидно, као и Борац.

 

 

sto ukinuti zvezdu? ja na primer nikad, nikad ne bih ukinuo partizan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lex69

Prosle godine ga je bilo,pa nije bilo nista bolje.

mislim da za nijansu jeste. naime, nisu se branili od trecerazredne evropske ekipe koja igra sa igracem manje.

 

ali ta zvezda...ja nikada nisam video tim koji je toliko specijalizovan za pravljenje totalnog sranja od gotove stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da za nijansu jeste. naime, nisu se branili od trecerazredne evropske ekipe koja igra sa igracem manje.

 

ali ta zvezda...ja nikada nisam video tim koji je toliko specijalizovan za pravljenje totalnog sranja od gotove stvari.

 

To si u pravu.Ova "sjajna" generacija je specijalizovana za takve stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ta zvezda...ja nikada nisam video tim koji je toliko specijalizovan za pravljenje totalnog sranja od gotove stvari.

 

Ja znam jedan isto takav...Partizan...mi Srbi smo specijalisti za takve stvari...pogotovo glupi fudbaleri...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...