Jump to content

Need For Speed


MissDickinson

Recommended Posts

Ovako Underground 1 i 2 čisto sranje. Hot Pursuit kad sam ga prvi put pokrenuo nakon pola minuta sam ga izbrisao i bacio cd. Most Wanted odlična igra, jako mi se sviđa kako je odrađena. Carbon da su mogli da naprave lakšu igru verovatno bi odustali od pravljenja! Trebalo mi je svega 90-tak minuta da je pređem. Ostale delove nisam igrao ali ću probati u svakom slučaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Underground 1 mi je omiljeni NFS. Dvojka je bar po meni dosta slabija, i ono "trckaranje" po gradu od mesta do mesta je smorno i bespotrebno. Hot Pursuit sam igrala dvojku, nije tezak. Jedino sto je kod njega zanimljivo je mogucnost da budes policajac. Most Wanted je odlican. Sto se tice Carbon-a slazem se, prilicno je lak. Nisam ga bas presla za 90 min. ali moze brzo da se zavrsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

obrnuo hot pursuit 1 i underground 2 i jeste smorno vozikanje po gradu tamo-vamo! Ne verujem da je carbon toliko lak?! Svidja mi se u undergroundu sto su uradili do jaja kada namunjis makinu i kada kreces, i dajes gas ona stoji, kao zapravo! Nego najbolji je filing igrati sa volanom, na tastaturi je shit!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Underground 1 & 2 су превише тешки, убије ти вољу за играњем кад се после 5 кругова, на 10 метара пред крај шестог круга, закуцаш и сви те претекну. Carbon је сувише лак, ја сам га прешао у играоници у Зрењанину у коју смо понекад ишли после школе. Most Wanted је мени најбољи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta im je trebalo to vozikanje po gradu u Undergroundu 2, meni je to potpuno ubilo zelju za igranjem tog nastavka...

 

pa da i ovako se trkas i vozis i onda jos pride vozis tamo-vamo! Da te ovaj uslika da ti onaj proda ono ili jos kada se trkas po ulicama (outrun) boring!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Need for Speed prvi dio ima možda najbolju mjuzu koja se može naći u nekoj video igri a pod tim mislim na 6 rok instrumentala (pošto ima još i 6 tehno stvarčica). Stvarno vrh svirka, imao sam negdje link, iskopaću ga pa okačiti. A i nije loša igrica.

Dvicu nisam igrao, zapravo pokušao sam, ali tek nakon što sam probao III pa nije naročito imalo smisla.

E, III sam igrao na soniju, i baš volio tu igricu, međutim, kad sam je zbavio za PC, to nije bilo to, fizika je drugačija, na soniju je to bila čista arkada, a za PC su unijeli tu jednu dozu realnosti koja je meni uništila dozu zabave.

 

Ovo dalje mi nije bilo zanimljivo, ima onaj nastavak Porsche: Unleashed a meni je Porsche najdosadniji od svih "sportskih super auta", a instalirao sam bio Underground (prvi ako se ne varam, dolazi na 2 obična diska), i pokrenuo, i pokrenula se muzika i u roku od 3 minuta sam ga deinstalirao. Tako me jebeno nervirala muzika da nisam mogao ni pokušati igrati niti tražiti po opcijama kako da je isključim.

 

Evo, sad opet instaliram III (imam na nekom disku ripovanu verziju) pa ću da se malo podsjetim na šta liči, ukoliko bude moglo raditi uopšte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UG kec sam vecinom igrala ..dvojka me vec smori..sto zbog staza (nije da mi je inner city TOLIKO bezvezan kao ostalima)sto zbog komplikovanosti. Auta doduse i nisu bog zna sta, ja sam vecinom uzimala customized porschea mada su se sestri krsh auta pokazala nekad 'poslusnijim' i boljim za prekucavanje. o tom novom nastavku nemam pojma..davno sam sjebala volan tako da ne ubijam vrijeme NFSom vise )'':

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 weeks later...

Need_for_Speed_Shift.jpg

eto nama i sedmog dela,koji nece otprilike niko da igra

 

Мој ортак каже да јебе кеву. Мада га нисам пробао. Све у свему андерграунд 2 је неправазићен сем што сам ја испиздео па сам га избрисао јер нисам могао једну трку да наћем 2 недење у јебеној 3 фази.

 

Ovako Underground 1 i 2 čisto sranje.

 

Не знам шта да ти кажем са тобом дечко нешто није у реду.

Од свих нфс'а теби је онај који је по свима највеће срање, мост вонтед теби најјачи а онај који је најјачи теби највеће срање?

 

Underground 1 & 2 су превише тешки, убије ти вољу за играњем кад се после 5 кругова, на 10 метара пред крај шестог круга, закуцаш и сви те претекну.

{/quote]

 

Јебеш га курузе. Да би играо ундергроунд два мораш да знаш знање, да тјунингујеш ауто да имаш ауто за дридт, за трку, за драг. Итд.

Нфс андергроунд 2 једноставно тражи познавање аутомовила и вожње да би се играо.

 

А не ко ова остала гованца, стиснњш гас и терај. Лево десно. Све иде ко подмазано.

Напреднији ниво, пушта гас пред кривину! Е па мојега.

 

Андергроунд јесте тежак. вуцарање по граду је екстра, из разлога што можеш да позовеш возача на улични челинџ да се сликап за магазине итд.

 

Ја не могу да верујем шта овде читам. Једноставно ми излази мисао констатно да се у атомобиле разумете ко марица у крив курац. А исто толико и у вожњу.

Ни не чуди ме што ће шифт свима да буде срање када су убацили квачило. Ко сто рекох, недај боже да искористите још нешто сем гаса и лево десно.

 

 

Контам да сви овде и возе аутоматик трансмисију.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Јебеш га курузе. Да би играо ундергроунд два мораш да знаш знање, да тјунингујеш ауто да имаш ауто за дридт, за трку, за драг. Итд.

Нфс андергроунд 2 једноставно тражи познавање аутомовила и вожње да би се играо.

 

Контам да сви овде и возе аутоматик трансмисију.

 

Jebem li ga i ja... Igra se zove Need For Speed, ne Need For Reality. Kada mi se igra simulacija vožnje ja pičim Colin McRae, ili Gran Turismo...

 

Samo manuelni menjač, bilo koja vožnja da se igra :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga i ja... Igra se zove Need For Speed, ne Need For Reality. Kada mi se igra simulacija vožnje ja pičim Colin McRae, ili Gran Turismo...

Нид фор реалити. Вит спид.

Игра даје махине које јесу брзе и јаке и даје тјунинг за њих.

Е сад што људи не знају да подесе обртни моменат, кочнице, тежину итд.. .да би ауто скретао како ваља на 150'200 ... није разлог да се каже да игра не ваља.

 

Реално не може да се возе кола исте преформасне на дрифт, драг и трку. То је факат чињеница. Игра би изгубила додир реалности онда.

А то је и циљ игара као нид фор спид. Које су чисто да информишем људе... симулација вожње.

 

Samo manuelni menjač, bilo koja vožnja da se igra :rockdevil:

 

Yea \m/ :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga i ja... Igra se zove Need For Speed, ne Need For Reality.

 

tachno tako,ja kad sam igrao dvojku,uvek ukljuchim cheat,mozda znate to,na Y se duplira brzina,na I idesh 400 na sat....teshko krshenje zakona fizike ali je milina voziti tolko brzo.

Najbolji deo po meni je bez sumnje Most Wanted,instaliran mi je od kad je izasho bukvalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...