Jump to content

House M.D.


Anоnymous

Recommended Posts

  • 5 months later...

Iskreno meni je bolje od Nip/Tuck-a.

 

Prvo glumi lik koji je glumio u Crnoj guji, pa mu je to + na gotivljenje.

Drugo to crnilo i sarkazam koji Gregori House isporučuje ne dobijaš u Nip/Tuck-u na takav način.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su se obe dopale, jer su razlicite, to za sarkazam si totalno u pravu, to me je u sustini privuklo kod serije/lika, dok nip/tuck imaju totalno drugaciju postavku i likove sto je opet zanimljivo, obe serije su veoma dobre i nadam se da ih nece skoro zavrsiti.(taman da nadjem i pokupujem sezone od obe dok se ne zavrse :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

The fifth season premiered on October 30, 2007, and was to consist of 22 episodes,[3] making it the longest season of the show yet, with Joely Richardson returning for 15 of those episodes.[4] However, due to the WGA Writers Strike, the season was cut short to 14 episodes with a season finale airing on February 19, 2008. The show inspired the creation of the plastic surgery reality show Dr. 90210.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cetvrta je presecena jer je Hju Lori upao u depresiju i odleteo za London gde su mu zena i deca...

Inace cetvrta sezona mi je definitivno najbolja, Wilson sve vreme zajebava House-a, trojak je tu, ali vise ne radi za House-a, a on bira nov tim, koji je takodje lud...

Sve u svemu odusevljena sam :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah 7 epizoda prve sezone, najpitkija serija do sada, celu epizodu odgledam, nema stajanja (sem kada se ide u wc :D ).

Hugh Laurie je genijalan kao cinik, jos onako sav zapusten, ma idi stoji mu.

Jedina zamerka je sto lik House-a prakticno nista ne radi (barem za sada) sem sto izvrsi teorije i kao bam to je to, ovi njegovi asistenti Chase, Foreman i Casandra se bre ubise od posla. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta znam iz nekog doduse ne jos uvek velikog iskustva (ima vremena) vise volim da pustim da neko drugi ispituje pacijenta ja sedim i slusam i gledam, tako da mogu da forimiram sliku u glavi sta je coveku, jer pacijenti znaju da vozaju i da pricaju svasta, sto je malo dosadno, ali bem li ga sve to ide u rok sluzbe :)

tako da donekle kapiram House-a sto se toga tice... ali ne bih volela da budem kao on kad porastem :)

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ништа? Рад није само физичка активност. Ако мислиш да је постављање дијагнозе лак посао... Одбијам да наставим даље.

 

Kako god, evo bas sam na pola druge sezone i House sada vise radi, tj. kontakt sa ljudim i par operacijica, super.

I provalio sam da je druga sezona vise orijentisana ka seksu nego ka samim bolestima, mogu da zamislim sta ce biti u 3 :mrgreen:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oki, ali meni je House fascinantan bas zbog slucajeva na kojima radi, sporedne stvari postoje ali nisu glavne, jer House nije spanska serija. A sexa u House-u uvek ima... uostalom ima epizoda koja se zove Sex kills i recimo da je ovo moj omiljeni citat :cool:

"Sex COULD kill you. Do you know what the human body goes through when you have sex? Pupils dilate, arteries constrict, core temperature rises, heart races, blood pressure skyrockets, respiration becomes rapid and shallow, the brain fires bursts of electrical impulses from nowhere to nowhere, and secretions spit out of every gland, and the muscles tense and spasm like you're lifting three times your body weight. It's violent. It's ugly. And it's messy. And if God hadn't made it UNBELIEVABLY fun, the human race would have died out eons ago."

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sexa u House-u uvek ima..
Врло мало очигледних алузуја на ту тему. Када је секс у питању ту од медицинара предњачи [scrubs], по мени. И, као резултат, мање је квалитетна серија од House-а, али то не чуди јер су ретке серије коју је могу надмашити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[scrubs] не ваља гледати свих 6 сезона одједном као што сам ја урадио. Онда се препознаје pattern догађаја који се изнова понавља и негде при крају почиње да смара до те мере да чак и они флешбекови почињу да делују млако и обично. Само Cox вади ствари. Била је једна епизода у [scrubs] која је својеврсни омаж House-у, у којој је Cox повредио ногу и дошао на крају са штапом и решио неки замршен случај. То је било кул, али ипак ми је оригинал дражи.

Edited by Brock Samson

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...