Jump to content

Eredivisie


Angelystor

Recommended Posts

Meni je bas drago... volim da mali klubovi igraju, samo sto imaju daleko manje sanse od Ajaxa, samo zbog velicine imena... :da:

 

Ja se bas nadao da ce Ajax igrati LS.Vratili se Juve i Bajern,i bilo bi lepo da se vratio i Ajax.Ipak su ta tri kluba giganti,i mesto im je u LS.Zajedno imaju 10 titula prvaka evrope.Steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajaks je pre mesec-dva dana potpisao ogroman dugorocni visegodisnji sponzorski ugovor sa adidasom. ako sve bude islo po planu nikog ne bi trebalo da zacudi ako za 6-7 godina opet osvoje ligu sampiona. ej, institucija je to. a postavljanje van bastena na mesto trenera (i denisa bergkampa na mesto trenera napadaca! - zbog cega se huntelar misli da li da ostane jos jednu godinu u ajaksu, iako skoro sigurno ipak nece ostati) je veliki korak napred u svakom slucaju, i u direktnoj je vezi sa velikim planovima i ugovorom sa adidasom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Reprezentativac Srbije Miralem Sulejmani i zvanično je novi član Ajaksa.

 

Posle višenedeljnih pregovora, nekadašnji omladinac Partizana stigao je u Amsterdam iz Herenvena u transferu vrednom 16,25 miliona evra, potpisavši petogodišnji ugovor.

 

+ + +

 

Ak' skapirah dobro, ovo mu dodje najveci transfer izmedju dva holandska kluba ikada obavljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

sulejmani,pantelic i lazovic strelci u holandiji...nesto nece na dobro da izadje...mislim da ce biti rata...i da ce guverner kalifornije biti ratko mladic...gordana pop-lazic i natasa kandic osnivaju stranku...miroslav ilic snima nekroblekmetal za vikernesovu izdavacku kucu koju ce da osnuje na zgaristu siti rekordsa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...