Jump to content

Tarja Turunen


Elderane

Recommended Posts

Ovo je jako povrshno i maloumno shvatanje rada jednog benda...

 

Ja postujem rad tog jednog benda,ali ga ne pratim vise sa onom paznjom koja je bila prisutna dok je ova Diva bila u njemu...mislim zbog nje sam i poceo da slusam ovaj bend,zbog glasa koji posjeduje gospodja Tarja :opusteno:

 

Mislim realnost je da je slusanost ovog benda opaLa odlaskom Tarje...i taj koji je chuo ritam novog albuma Nightwish-a ne moze biti toliko odusevljen,kao dok je ona bila member ^_^ ...

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Imagined Katalynn

bilo bi lepo da ona dodje. Na kraju krajeva, potpuno je nebitno da li je pevachica Nightwisha ili ne, ona je IME u svetu metal muzike, bez obzira shto se sada bavi nekom drugom vrstom muzike. I shto je josh bitnije, takav vokal chuti na delu uzhivo je prosto neshto shto se NE SME PROPUSTITI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi lepo da ona dodje. Na kraju krajeva, potpuno je nebitno da li je pevachica Nightwisha ili ne, ona je IME u svetu metal muzike, bez obzira shto se sada bavi nekom drugom vrstom muzike. I shto je josh bitnije, takav vokal chuti na delu uzhivo je prosto neshto shto se NE SME PROPUSTITI!

 

 

upravo tako...tako nesto se zaista ne sme prpoustiti...

 

Planetarni,ja ipak nesto mislim da ce ona izbeci SKC ako bude dolazila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja postujem rad tog jednog benda,ali ga ne pratim vise sa onom paznjom koja je bila prisutna dok je ova Diva bila u njemu...mislim zbog nje sam i poceo da slusam ovaj bend,zbog glasa koji posjeduje gospodja Tarja :opusteno:

 

Mislim realnost je da je slusanost ovog benda opaLa odlaskom Tarje...i taj koji je chuo ritam novog albuma Nightwish-a ne moze biti toliko odusevljen,kao dok je ona bila member ^_^ ...

 

Ne znam kakve kriterijume imash po pitanju slushanosti benda,ali meni rasprodata americhka turneja,najvecji dosada pre-sale albuma zabelezen u Nuclear Blastu i slichne stvari govore totalno suprotno...Ja sam chuo ritam novog albuma,prilichno je dobar shto se mene tiche,bolji od nekih prethodnih shta vishe...No necju vishe da idem u offtopic,ovo je tema o Tarji i ja ovde stavljam tachku na diskusiju o popularnosti NW pre i posle Tarje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ide uz svakoga. Sta fali starom, dobrom SKC-u? :)

Uzgred, ljudi, manite se price o Nightwishu, zavrseno je to. Ovo je zaista posveceno samo Tarji, njenom pjevanju i svima koji su cijenili njen rad unutar Nightwisha.

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim realnost je da je slusanost ovog benda opaLa odlaskom Tarje...i

Izvini molim te, ali kako je to moguce kad u medjuvremenu jos nije izasao ni jedan album? Kako moze opasti slusanost u tom slucaju?

 

Tarja je nista u Nightwish-u, prosecna operska pevacica, i ne ide mi u glavu da neko nju moze da pominje kao presudnu u bendu sa takvim muzicarima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bas...

 

Ako imas kompozitora kao sto je Tuomas, bilo koja prosecna operska pevacica, kao sto je uostalom Tarja i bila na pocetku karijere (kad ni reci engleskog nije znala izgovarati kako treba), uradila bi posao, i oni bi bili sad gde jesu. Sa druge strane, da nije bilo Tuomasa, ne bi bilo ni Nightwisha. Jasno je kristalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...