Jump to content

Scrubs (2001-2010)


Baal

Recommended Posts

Осма сезона је брутално несмешна. Јбг, а била је тако добра серија. Чак ни Кокс више није смешан. Првих 6 сезона сам погледао за 2 недеље, а осму сам једва погледао. Баш је болело.

 

bilo je smesnih kvoutova,uglavnom janitorovih

i legendarna "i've been sending you subtle hints that i like you. the sideways glances...the secret smiles...telling you i want to screw you"

xDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam 6 sezonu, i smesniji su bili nego pre.

Primetio sam da Janitor skoro uopste nije mucio JD-a u ovoj sezoni.

Cox mi je malo dosadio, sem one Dr. House epizode, eto da su bili pametni mogli su da urade neku kolaboraciju sa ovima iz House-a i naprave specijalnu epizodu koja nije povezana sa desavanjima iz oba programa. :mrgreen:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, zavrsetak 8 sezone je poprilicno sladunjav...

A i bilo je za ocekivati da ce tako nesto i videti na kraju.

Ujedno ovo je bila i najmanje smesna/zabavna sezona, sve se cinilo usiljeno i plasticno, pocev od glume, do sala.... (pogotovo o JD i Turk-ovoj ljubavi, eh...)

Nekako mi se cini da su sve zbrzali jer su mislili da ce to biti kraj serije, kad ono ne lezi vraze sada hoce i 9 sezonu, i to prakticno bez glavnih likova.

Totalno bespotrebno ako mene pitate...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa wikipedije:

 

On May 14, 2009, it was announced that Zach Braff has signed to be on Scrubs for six episodes to transition the show to its new format, which is currently unknown. Sarah Chalke has also been approached with a deal similar to Braff's. On May 23, 2009 Zach Braff confirmed to Scrubs fans on MySpace his involvement with season 9, but stated that he knew very little about the shape the show will take.[42] Also, Donald Faison, John C. McGinley and Neil Flynn are signed to be regulars for the next season, in second position to other projects. Judy Reyes, according to reports has not yet been officially approached, however it is expected, if she was to return she would reprise her role, merely as a guest star.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Nažalost. Biće skrnavljenje, JD je bio centralni i najveći deo serije, i njegova i Turkova povezanost... Baš sam ovih dana ponovo pogledao celu seriju, prvih 5 sezona fenomenalne, 6 ima momenata, dok su 7. i 8. najlošije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Odgledao ove dve nove epizode, meni je ovo otuzno, iz ciste drugarske muske ljubavi JD i Turk-a oni to pretvorise u bromediju kao izmedju House i Wilson-a, samo jos vise gej potencirano. Novi likovi su mi antipaticni bas, sem one nadrndane plavuse, ona je kul. Kazem ponovo ovo je trebalo da bude nova serija koja se ne zove scrubs...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...