Jump to content

Internet U Crnoj Gori


SixStepsOnTheMoon

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aha...

Ja sad imam paket od 10gb - 25e...

Sleduje li mene automatski neki od ovih gore, ili moram da idem da se prijavim...?

mosh da se prebachish na neko koji kosta isto ili vishe.

 

jedino pravilo je da ne mosh da se prebachish na jeftiniji paket.

 

ima i neko potpisivanje novog ugovora na 18 mjeseci no o tom potom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjeh sad ...

Ali pazi foru, bilo je priče na CdM forumima oko ovoga 24,99 ... da li namjerno nisu stavili 25e okruglo, da mi sa ovim sadašnjim paketom ne bismo mogli da se prebacimo na ovaj od 24,99...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjeh sad ...

Ali pazi foru, bilo je priče na CdM forumima oko ovoga 24,99 ... da li namjerno nisu stavili 25e okruglo, da mi sa ovim sadašnjim paketom ne bismo mogli da se prebacimo na ovaj od 24,99...

pazi ovako, oni ovo rade da bi se tisnuli malo klijentima, ako bi ovo uradili sa 0.01e zamjerili bi se 3put vishe nego sve ukupno dosad shto su uspjeli.

 

a mislim da je i sad 24.99, nadji neki rachun pa vidji.

 

edit: nadjoh

 

ovako

 

stavka ADSL paket "M" 21.36 + 17% PDV-a je 3.63 sto izadje oko 24.99

Edited by Ukyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par godina ja sa nekom banjalucankom nesto se cimao u HN i kao ona lujka zapela da nadje internet kafe da proveri mailove i odemo ti mi u neku postu, pita onu zenu na salteru da li ima neki internet klub ili slicno, a zena ti njoj mrtva 'ladna kaze "mi ovde nemamo vode da se operemo a ti bi internet" :lol:

 

Ja se ponadao da je odgovor: Ne kuvamo mi odje kafu.. :) :) :) :)

 

256k 1700din :)

Dodas jos 300 i kusur dinara i uzmes 1mbit Telekom ADSL-dakle 4 puta veci protok za mizerno vece pare

Brate koji lopovluk ovaj Icom :rolleyes:

BTW 256k ADSL paket kod Telekoma kosta 1178din,PDV uracunat u cenu :da:

 

 

Jeste skupo, ali uz to dobijes i kablovsku TV. Dok recimo na SBB-u imaju slicne cene neta a plus jos placaju pretplatu za TV.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno, skoro svaka igraonica ima internet.

 

Podgorica naveshcu ti par, PC Heroes (Iza restorana mashe na glavnom bulevaru preko morache, mozesh da browsujesh i da koristish facebook i ostala gay njasra.) Cijena 1e sat vremena, relativno mirna i stalozena atmosfera

 

 

 

System (centar grada, hercegovacka, ali ne mozesh da browsujesh, samo online gaming.) Cijena 0.8 sat vremena, turbo atmosfera, masu djece i odraslih idiota koji se psuju sa 70 decibela.

 

Ima josh par ali ta dva su relativno 2 major cafe-a, jedan za jedan dio grada, drugi za drugi.

 

 

Niksic, Underground, trebalo bi da je zvejz, sad su WCG qual tamo, bio sam davno tako da ti ne mogu dat precizno cijene i princip ali trebalo bi da je top notch.

 

 

sad u zavisnosti gdje cesh odsjedati to ti je manje vishe dovoljno i lako za pronaci.

 

Danilovgrad bi trebao da ima igraonicu-dvije, nisam siguran za internet ali ono, pokusaj da izbjegnesh DG :P

 

:pivopije: odavno se vratih al opet idem uskoro u danilovgrad pa cu probati da ovi izbegnem a ovu nadjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ovako, oni ovo rade da bi se tisnuli malo klijentima, ako bi ovo uradili sa 0.01e zamjerili bi se 3put vishe nego sve ukupno dosad shto su uspjeli.

 

a mislim da je i sad 24.99, nadji neki rachun pa vidji.

 

edit: nadjoh

 

ovako

 

stavka ADSL paket "M" 21.36 + 17% PDV-a je 3.63 sto izadje oko 24.99

 

 

e ok, super onda ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Vidjeh sad ...

Ali pazi foru, bilo je priče na CdM forumima oko ovoga 24,99 ... da li namjerno nisu stavili 25e okruglo, da mi sa ovim sadašnjim paketom ne bismo mogli da se prebacimo na ovaj od 24,99...

 

e da... da li je stvarno tacno da mi koji koristimo paket od 25 eura necemo moci da predjemo na ovaj od 24, 99?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Da da, cuo sam za to. Mada ne kapiram kakva im je SBB konkurencija, kada u zgradi gde zivis imas razvucenog samo jednog operatera. Tako da se moras nakaciti na to sto imas :) :) :)

 

Konkurencija moze biti ADSL.

 

Ali dobro, u svakom slucaju posteno od IKOM-a. Stvarno je bilo preskupo 2200din za 512 + KATV.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...