Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

ehehe, pujdo inventar bijeljinski. smile.gif ne znam ga dobro, upoznala sam ga jednom davno,... znam ko je lik i njegovu tezgu

 

a prijedor je cool, bila sam tamo jednom i iznenadila se... pored banjaluke sigurno najljepsi grad u rs

 

btw. kaze se bIjeljina :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nista protiv Beasty boysa, ali mi se ta muzika ne svidja i ne slusam je, valjda nisam pronasla smisao u njoj, mada se iskreno nisam ni trudila....... Ni ja ne mogu da verujem da neko pusta Mudhoney, kod nas ne mos ni da ih nadjes, ja sam se odusevila kada sam ovde u Becu naisla na neka njihova 3 diska.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, sinoc je bilo rifraf vece na demiji.Bilo je simpa, pustili su State i Animal, i would? eto nisu SOundgarden (bar en dok sam ja bila tamo). Eto pustili su cak i PRONG...i simpa..ali tkaodje pustali su se i malje komercijane stvari od manje poznatih bendova...zao mi je sto nisam cula Mudhoney i sto nisam stigla da dam dju disk TADa koji mi je bio u torbi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

*TUP* (zvuk cekica)

 

Jednoglasno: Album je TESKI prosek.

 

A sad da vas vidim: Binaural? (mislim da sam vec pitao),al TAKO sam zavoleo album,da MOLIM sve koji mozda nisu obratili paznju na njega da to ucine! A tek kako stvari uzivo zvuce(Touring Band 2000),pa bruka!

 

403,neces verovati(kazem tebi jer si jednom printao ovaj tekst na svojoj temi) al KAD GOD slusam Soon Forget najezim se na onu zadnju liniju "...clutching Benjamins in his hands,now he's stiffing,and we're all whistling: a man we'll soon forget" Kako dobar tekst! 8O

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da vjerujem....odsvirali su HUNGER STRIKE (sa sleater-kinney), prvi put posle 92!!!

i WASH!!!!

blago onim amerima... ova turneja je nevjerovatna.... valjda ce upola dobre setliste biti i u evropi...a sto se evrope tice, dolaze izgleda u pariz na jesen...

 

blondie's friend: slazem se da pjesme s binaurala zvuce fenomenalno uzivo... off the girl je predivna...

soon forget je kool, ed ima jos kamaru ukulele solo pjesmica koje je uzvodio na raznim mini svirkama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

*TUP* (zvuk cekica)

 

Jednoglasno: Album je TESKI prosek.

 

usvojeno biggrin.gif

 

 

403,neces verovati(kazem tebi jer si jednom printao ovaj tekst na svojoj temi) al KAD GOD slusam Soon Forget najezim se na onu zadnju liniju "...clutching Benjamins in his hands,now he's stiffing,and we're all whistling: a man we'll soon forget" Kako dobar tekst! 8O

 

odlican tekst, pogotovo sta je ubacio onaj "one more time around" sta me podsjeti na johnny casha i opcenito neki country americana, whatever i doda jos atmosfere stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, kad god vidim avatar PearlGirl- zahvalim ti se za klip,403! biggrin.giftongue.gif Stvarno zesca prziona!

 

A kad smo vec kod tog nastupa,moze li biti da Tivoli na Edovoj majici stoji za dvoranu Tivoli!?(Ljubljana) smile.gif Mislim,mozda mu je neko od fanova negde 'dobacio'???

 

Neznam sta bi moglo jos to da predstavlja? :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

WS - biggrin.gif

 

 

heh a moze i za once, ko sta sam stavio u titleu poruke - "once, oh party time" --> bas ide nakon onakvog teksta biggrin.gifbiggrin.gif:mrgreen:

 

HAHA,a dobre fore! smile.gif  

 

Joj,jesam i ja sigurno,al ko ce se setiti!!??

 

Hehe,e bas si lik! Kako dobar stih! smile.gif

 

jos si ja mislim - jadan mali kakva nepravda tjeraju ga da cisti biggrin.gifbiggrin.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,zdravo dragi dzemarosi..evo i mene opet medju vama...

Cujte sad ovo - upoznala sam u jednoj knjizari u sred Pariza neku ekipu iz Seattle-a! Nismo bas mnogo pricali o PJ, nego o AIC, posto se ispostavilo da je jedan od njih radio u prodavnici gde je Layne kupovao. Rekao mi je da je Layne bio jako jako divna osoba i da je bio u svadji sa Jerry Cantrellom i da su se zbog Jerry-ja AIC raspali. Rekli su mi da Jerry kad je Layne umro govorio uglavnom lose stvari o njemu...

Rekli su mi i da Mudhoney tu i tamo sviraju svirke po Seattleu...

I da Chris Cornell drzi solo nastupe isto..

eto...fina neka ekipica..odmah sam im pokazala fotku PJa koju drzim u novcaniku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...