Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Pa gotovo sam siguran da nisu postali poznati zbog imena benda, vec zbog muzike imuzickih zbivanja u to vreme... A Mookie Blaylock je bio super igrac u svoje vreme...

 

P.S. Ne znam da li je to vec iko napisao (mozda jeste ali men mrzi da procesljavam 45 strana, ne znam zasto:) ali album Ten je dobio ime po broju dresa Mookie Blaylock (u Atlanta Hawksima koliko se secam), a ne po tome sto je na albumu bilo 11 pesama smile.gif , ali, naravno, vi ste to vec znali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da , i jako sam se obradovala kad sam je 'spazila' :mrgreen: ...ranije inace nisam postovala na yumetal forumu, nego sam slucajno pronasla temu na google-u, trazeci nesto o pju smile.gif (to je refleksno...dopunjavanje favorites menija sa jos i jos i jos pj linkova... :mrgreen: )

 

i da, vjerovatno sam vec postavila pitanje...ali sam zaboravna, je li neko vec bio na pj koncertu ovdje (od onih koje nisam pitala 'uzivo' :mrgreen: )?

 

od pj zanimljivosti...o mikeu :mrgreen: - citala sam ranije da je pasionirani kolekcionar bootlega, hendrixovih prvenstveno...i kontala sam da vjerovatno ima takav muzicki ukus, ali onda je, mislim za proslu godinu, u nekom magazinu, u top 10 albuma svrstao avril lavigne smile.gif mislim, genijalno smile.gif i dog eat dog su takodje u vrhu njegove liste...

ok, pomenuo je i audioslave i qotsa...ali avril lavigne,... mike je definitivno skroz cool lik 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da, vjerovatno sam vec postavila pitanje...ali sam zaboravna, je li neko vec bio na pj koncertu ovdje (od onih koje nisam pitala 'uzivo' )?

 

ja! kako je bilo? prosjek.... smile.gif

 

sala, bilo je ODLICNO

 

inace slusao sam jedan intervju sa Stoneom, mislim da je spomenuo da slusa Nellyja hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo odlicno? :?

pa daj jos nesto...kad, gdje, sta su svirali, daj pravi fanview! biggrin.gifa:

 

hehehe pa stone je faca 8) nema veze sta slusaju, i love em all!

 

 

mislim da je ovo treci put na istom topicu da ovo pricam smile.gif

dakle:

budimpesta, mislim da je bilo 1996.....ok predgrupa fastbacks, tad sam negdje u drugom redu

do pj-a izgurala me masa u deseti, ali opet vidim odlicno. otvorili sa sometimes i izredali vecinu hitova, izasli na dva bisa, svirali obrade, tako...setlist pogledaj na synergy siteu

e sad koncert mislim da je trajao nekih dva sata ja naravno nisam skuzio, izgledalo je kao pola sata, mogu ti rec da je feeling bio cista droga, nisam nista pio niti mi je trebalo

 

nakon koncerta grom i pakao - pola misica mi otkazalo od skakanja i deranja! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...