Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

upravo slusam snimak koncerta iz nekok manjeg grada u australiji....odlican koncert je bio...lik koji je bio (brat od mog najboljeg ortaka) je 'ladno upoznao eddie-ja ..doneo je i neke slike edijeve...aaa balavim......ali Crazy Mery je odsvirana....nemam reci....

i da,koristili su klavijature tokom celog koncerta....black i klavijature...ovo nije zdravoo biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

'98 godine je napustio bend zbog zdravstvenih problema, da bi ga zamenio Matt Cameron, koji je posle raspada Soundgardena doshao u Jam.

I zbog porodice..tako nekako su rekli za javnost...

Ah, divan je Matt Cameron... znate onaj super prelaz na bubnju pred kraj "Burden in my Hand" ?????? biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znas kako, kad promislis sta znaci pearl jam...mislim,...nista impresivno....ali zato zvuci kool

:)

 

Da,ZNAM sta znaci Pearl Jam u slengu....heh,a kako je Eddie prodavao pricu o bakinim napicima... :) Bas naivan momcic. :mrgreen: Zahvaljujuci PearlG sad imam i video zapis Eddieve 'storije'! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa 'vako:

 

Posto Arsen(Nephilim) i ja to odavno planiramo;a ovog lepog vremena nece biti jos puno,pa mislim da je krajnje vreme da napravimo jedno PJ vece negde napolju-ono kao,gitare,pivo i dobro raspolozenje.

Sad, Tanja-ti si nam najveci problem jer taj medicinski ocito nema pauza po pitanju rokova :mrgreen: Danas te zovem na tel.

U stvari,Nevene ti si najveci problem ubedljivo,moja omaska! :mrgreen: Sredicemo nesto za prenos preko interneta,nabavi kamericu pa da ucestvujes i ti! smile.gif

Meni bi odgovarao ovaj vikend...pa ako je i vama pauza izmedju rokova(Tanja mozes doci opet na 45 minuta bar :mrgreen: )...pa da skontamo nesto.

I ljudi,NE DAJTE da ja budem organizator,to je u startu propalo! smile.gif

Arsene,racunam na tebe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa 'vako:

 

U stvari,Nevene ti si najveci problem ubedljivo,moja omaska! :mrgreen: Sredicemo nesto za prenos preko interneta,nabavi kamericu pa da ucestvujes i ti! smile.gif

 

moze! spojicemo party s dvije kamere uzivo preko isdn-a, ja cu isto nac neku livadu da se ne primjeti toliko da nisam tamo smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa 'vako:

 

Posto Arsen(Nephilim) i ja to odavno planiramo;a ovog lepog vremena nece biti jos puno,pa mislim da je krajnje vreme da napravimo jedno PJ vece negde napolju-ono kao,gitare,pivo i dobro raspolozenje.  

Sad, Tanja-ti si nam najveci problem jer taj medicinski ocito nema pauza po pitanju rokova :mrgreen: Danas te zovem na tel.(Tanja mozes doci opet na 45 minuta bar :mrgreen: )...pa da skontamo nesto.  

I ljudi,NE DAJTE da ja budem organizator,to je u startu propalo! smile.gif  

Arsene,racunam na tebe!

 

Nenade super si me obradovao tel. pozivom, biggrin.gifbiggrin.gifa: biggrin.gifa:

jer sam se bas bila zabrilnula sto mi ne odgovaras na sms, bas sada kad imam kredit..a to je svake prestupne...

dakle, sto se mene tice, ja cu biti na raspolaganju posle ispitnih rokova..onda moramo definitivno nesto da iskombinujemo..eh, sva sam u kombinaijama...ludilo...

idem sada...

sve vas volim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel netko primjetio koliko eddijeva izvedba, glas, pjevanje slici Bruce Springsteenu? sad sam gledao neki dokumentarac o Bruceu i bila je neka lagana stvar - ej ko da ju je eddie snimio! isti glas, ista vrsta melodije, pjevanje SVE

 

E, sad ga pretera... laugh.giflaugh.giflaugh.gif Ja ne vidim bas nikakvu vezu, mozda na par pesama, ali to je kad ljudi ne rade samo iste stvari, vec ponekad i eksperimentisu i ispadne tako... Inace, ja sam cuo Kiedisa i u pesmama Adama Anta i Faith No more, tako da to nije nista cudno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad kad bi ti znao tocne primjere rec skuzio bi o cemu pricam...inace ne mislim na pjesme tipa born in the usa ili streets of philadelphia nego one laganije, manje poznate

 

mislim da su bruce i eddie cak i napravili duet za jedan film (jel za dead man walking?) na istu foru o kojoj ti sad pricam...

 

edit: bruce springsteen - used cars

 

ako ovo nije cisti eddie....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm,interesantno...nisam cuo tu stvar.

 

Inace,bas se ovih dana 'preslisavam' iz PJ-a (da se ne blamiram ako se skupimo ikako smile.gif ) Evo,konacno sam se nakanio i skinuo i Soon Forget danas...uuhhh,jes da nije ko na ukuleleu,al vredelo je truda... (ee,Nevene,kakva stvar! To sve dimovi i 7-mice,pa E u Em...sjajno! Doduse,kontam da nisam bas sve akorde najpreciznije poskidao,al prolazi i ovako....)

 

Uh,bas bi mi dobro dosao...pa sa dve gitare,gde bi nam bio kraj!!! smile.gif

 

Da,jos da dodam da 1/2 full na spotu(zivo) zvuci GENIJALNO! Cak cu odmah da promenim potpis pod utiskom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nenade, imamo jos koji dan ako hocemo ono da organizujemo (pred kraj sedmice pocinje ruzno vreme). Ali to bi moralo biti uvece, posto se preko dana druzim sa svojim omiljenim knjigama iz ekonomije smile.gif.

E Nenade, nemoj da dugo cekam one diskove sa spotovima i mp3 biggrin.gif

Skidao sam i ja neke spotove, kao sto znas i sada imam..... errr... pa recimo da imam puno spotova biggrin.gif

 

P.S. Zivio PJ biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E i ja volim Dave Abbruzzesa! biggrin.gif

misiiiim, da se ubacim u diskusiju od pre par strana koju sam preskocila. A jos mi je bio veci hit kad sam procitala onu knjigu 5 against 1.

Dakle, super okupljamo se, ja nosim textove, ponecu i Soundgarden, mislim, mozemo i bez gitare da ih pevamo.

I NE DONOSIM ALKOHOL, jel vam jasno, znate?!?!?!?! :x tongue.giftongue.giftongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...