Jump to content

Pearl Jam


Thule

Recommended Posts

Guest Pirate

Ljudi samo polako biggrin.gif .

Kod nas se prodaju (tj. uskoro ce se prodavati) karte za 4500din sto je cak i malo vise od 50evra.

Cena u ZG, ce biti jeftinija.Asistent sa mog faksa mi je rekao da karta u ZG treba da bude 360kn ili cak i manje, sto je osetno manje od 50 evra.

Da je puno puno, ali sta da se radi.

 

Danas sam isao da kupim kartu za Stinga,Sisters-e, i da podignem kartu za 4 dana Exita biggrin.gifbiggrin.gif .

Nego kod ovog lika sto oranizuje koncerte za BG (mislim organizuje prevoz iz NS za BG), kada sam uplatio kartu i prevoz za Sisters-e, upitah ga da li organizuje prevoza za ZG, na neke koncerte.

Odgovor je bio DA.

Cini mi se da 16.juna ima Pixies.Prevoz je iz NS do ZG i nazad 40 evra.

 

Cak ce i nuditi karte za Pearl Jam (ako bude ozranizovao,a 90% da hoce) po istoj ceni kao u ZG, pa mozda cak i jeftinije.

Sve u svemu, kako god okrenes da bi gledao Pearl Jam trebace oko 100 erva (ajd da je karta 40 + prevoz 40 + 20 za klopu,pice neki cd, majicu...).Da li vredi, e sad to je pitanje icon_confused.gif .Moj odgovor je da vredi icon_mrgreen.gif .

Edited by Pirate

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,ja opet cula da dolaze 27.

hm??

ko je ovde lood?

grrrr...

mogli bi da obaveste,da znam dal da kupujem kartu za zg ili nee....

bice da nece...

 

a dok se ovi nasi nakane da zvanicno potvrde da nisu uradili nista nestace karata i za zg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E LJUDI TEK VAS SADA NADJOH!!

GDE STE BRACO I SESTRE, JA SE SMUCAM PO NJIHOVOM OFICIJELNOM FORUMU, A TAMO ZAVLADALI HRVOJEVICI.HVALE SE KONCERTOM A MI CEKAMO DA NAM SVE PADNE S NEBA. KAO DA OVDE NEMA PJ FANOVA.BAS SMO LENJI!!!

 

SVE MI MIRISE DA KONCERTA NECE BITI SEM AKO SAM EDI NE BUDE INSISTIRAO DA DODJE...

A DA IM NAPISEMO PETICIJU...DA SE I NAS GLAS CUJE! NECU DA CEKAM DA OSTARE KO STONSI PA DA ONDA DODJU U BG.

 

AKO NISTA PARE NA SUNCE I PRAVAC ZAGREB...PA NISMO NI MI TIKVE BEZ KORENA

Share this post


Link to post
Share on other sites

A STO SE ALBUMA TICE...NE ZNAM ZASTO SVI VOLE DA SKIDAJU S NETA. ZAR NIJE VECI GUST KADA SE PUSTI NA PLEJERU...AL DOBRO SADA

 

NA PRVO SLUSANJE I MENI JE BIO MALKO CUDNJIKAV, OCEKIVALA SAM ENERGICNIJE STVARI, ALI TO JE PJ NAS OMILJENI BEND KOJI OSVAJA SRCE SLUSALACA POLAKO A NE NA PRVU LOPTU, A ONDA KADA SE UVUCE KAO VIRUS OBUZIMA CELO TELO...

 

FAVORITI SU MI SEVERED HAND,BIG WAVE I INSIDE JOB.

 

JEDINO STO MI MALO SMETA JE STO SU ONI TIPICNO I STROGO OGRANICENI NA AMERIKU, PA NJIHOVI PROBLEMI NISU BAS U DUHU NAS EVROPLJANA.

ALI UPRKOS TOME SVAKA DRUSTVENOANGAZOVANA MUZIKA JE DOBRA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album mi i nije neshto. chak je i prokleti Binaural imao Light Years i Nothing As It Seems, a RiotAct je imao I Am Mine, a ovo nema nishta sad.gif

ne znam shta koji moj moraju da objavljuju albume kad im se ochito ne radi. nisu chak ni naslov albumu dali. nigde neka pricha. mislim nikad nije bilo neke specijane priche al se zato rokalo. a sad se neshto preko kurca roka a priche opet nema.

 

btw. da ja sam fan Pearl Jama ako je neko pomislio suprotno icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album mi i nije neshto. chak je i prokleti Binaural imao Light Years i Nothing As It Seems, a RiotAct je imao I Am Mine, a ovo nema nishta sad.gif

ne znam shta koji moj moraju da objavljuju albume kad im se ochito ne radi. nisu chak ni naslov albumu dali. nigde neka pricha. mislim nikad nije bilo neke specijane priche al se zato rokalo. a sad se neshto preko kurca roka a priche opet nema.

 

btw. da ja sam fan Pearl Jama ako je neko pomislio suprotno icon_smile.gif

Pa onda si jedan od retkih kojima se nije svideo avokado.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...