Jump to content

Motori, motori, motoriiii


majorgashpar

Recommended Posts

nemoj da racunas na to da ces nesto da naucis u toj skoli, nego racunaj da pljunes manje kinte, a ionako moras samostalno svemu da se ucis uz pomoc nekog ortaka\inje naravno.

 

 

Slažem se da neču naučiti.. ali učenje nije nešto što se desi od jednom nego proces. Što mi više stvari pokažu u auto školi to bolje. Možda sam takav lik, volim da mi se pokazuje :)

 

Posle ću učiti do kraja života.

 

Lep je kinez, ali kao što ne bih kineski auto tako ne bih ni kineski motor... imam predrasude.

 

Ponavljam bakino pitanje za polaganje - gde za toliko para?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je prijateljsko-rodbinska veza :D I jos ce on valjda da panduru da kaze da sam ja njegov prijatelj tako da ocekujem sto lakse polaganje :D

 

A inace ovaj motor se sklapa i testira u Pazovi u Industrijskoj zoni tako da sam poprilicno siguran da ce sve da radi kako treba

 

B@k@: hvala za link :pivopije:

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zaljubljena u motore. Skroz. Obozavam kruzere i Harlije!!!

 

Ovo je moja buduca bebica, Suzuki Marauder:

 

2004-Suzuki-Marauder1600a.jpg

 

A ako Triumph ikada stigne u Srbikistan, ima da kupim moj naj, naj, najomiljeniji: Triumph Bonnevile... I to neki iz '77

 

Klasika:

 

2138091158_a4ef78d3c1.jpg

Edited by Nineveh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da moze. Moj san je da odem do Njujorka, uzjasem motor i pravac L.A. Sve bih ostavila, i kucu, i zenu, i decu, sve! Ako 'oce neko da me sponzorise, moj tel. je 555-1234 (salim se, of course)

 

Triumpha ima moj drugar,i to 2 komada.Pre 15 minuta sam vozio Yamahu R6,naglo sam mu nabio gas i samo sam krajickom oka video na meracu 150 km/h,a nisam presao 100 metara,jebote kakvo ubrzanje.

 

Gde ih je nasao, bebice moje najsladje!???? Ako ikada bude hteo da ih proda, tu sam :)

Moj stric ima motor-shop, poslednji put kad sam ga pitala, rek'o mi je da Triumph nema predstavnistvo u Srbiji. Gundj, gundj...

 

Iako ja ne patim od tih supersonicnih motora kojima merac pokazuje i mahove, moram priznati da sam ljubomorna. Veoma. :) Yamaha je strava... Obozavam taj worp osecaj, vozila sam jednom Kawasaki Ninju 250r i stvarno nemas pojma koliko brzo ides dok ne pogledas dole...

 

S'o bi rekli: RIDE ON!!!

Edited by Nineveh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes te male zujalice tipa Kawasaki ninja i slicno, to nije uzivanje u voznji, to je mucenje, pogotovo sto su ti motori pravljeni za male budjave japance pa mi veliki momci ne mozemo da se opruzimo na njemu kako treba :D

 

kruzeri i coperi su prava stvar :D Jos samo da pustim bradu i stomak, ogrnem se u kozhu i pici .... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, Hell's Angels :) Istetoviraj i Love i Hate na sakama :) I ja bih tako, samo bez brade i stomaka :)

 

Ja sam sitno devojce, ali i ja volem zveri od motora :D

U petom, sestom razredu sam pozajmila stricevu Hondu Shadow i zamalo se nisam ubila. Posto moji sad imaju traume, necu moci da imam svoje motorce sve dok ne kupim stan. Na Antarktiku, da me ne bi smarali. 'Bem ti zivot do tada. :udri:

 

Coperi i kruzeri jedini imaju dusu, zato ih izmedju ostalog toliko volim.

 

Ali ovi robotski - da su brzi, brzi su... Jebi ga, ne mogu da odolim a da ne dodam: dusu su dali za Tokio, gde nemas mesta da prdnes a kamoli da se vozikas 200 km/h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, gledala sam Obija i Jodu na Discovery-ju ili tako nesto, isli su kroz Sibir...

A ja volim kruzere i Harlije i tacka.

E, jeste li videli onaj novi kafic u Sarajevskoj - CHOPPER. Taaako hocu da radim tamo, pa makar da im glancam motore!!! :wub: :wub: :wub:

 

PS. Nisam ga "pozajmila", nameravala sam da mu vratim kad se izvozam. I, moram priznati, dobro sam se snalazila za svojih 40-ak ili kol'ko vec kg... Dok nisam morala da naglo skrenem... :)

Edited by Nineveh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da moze. Moj san je da odem do Njujorka, uzjasem motor i pravac L.A. Sve bih ostavila, i kucu, i zenu, i decu, sve! Ako 'oce neko da me sponzorise, moj tel. je 555-1234 (salim se, of course)

 

 

 

Gde ih je nasao, bebice moje najsladje!???? Ako ikada bude hteo da ih proda, tu sam :)

Moj stric ima motor-shop, poslednji put kad sam ga pitala, rek'o mi je da Triumph nema predstavnistvo u Srbiji. Gundj, gundj...

 

Iako ja ne patim od tih supersonicnih motora kojima merac pokazuje i mahove, moram priznati da sam ljubomorna. Veoma. :) Yamaha je strava... Obozavam taj worp osecaj, vozila sam jednom Kawasaki Ninju 250r i stvarno nemas pojma koliko brzo ides dok ne pogledas dole...

 

S'o bi rekli: RIDE ON!!!

 

U Austriji,jedan je od 800 a drugi 950 kubika.Onaj od 950 ide opusteno 200.

A sto se tice osecaja,neverovatan je,najbolji momenat je onaj,kad mu okrenes gas do daske,on na 10 000 obrtaja i mislis to je to,nema dalje,promenis brzinu on ga popne na 14 000,i samo cupa,cupa,imas osecaj da nema kraja.

Kad god pomislis to je to,maksimum,on te jos jace povuce,a put se samo suzava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja idem na polaganje sledece nadelje, najverovatnije :D Ne pitajte nista ;) Imam neki osecaj da cu poloziti sve iz prve :D :D :D :D

 

Sad sam gazio Sprint Princea, nekako mamu mu jebem fali mu snage. Ja izsaltam 5 brzina do 60 na sat i onda nabija do stotke. Definitivno ispod 250ccm ni u ludilu ne treba uzimati, bar kad su kruzeri u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...