Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Ja sam Vudu EMOroid i banovala me moderatorka na Zmijanac forumu.

 

Slala mi je neke preteće poruke :)

 

A ja samo odgovorio na temi ''Hoće li se Vesna Zmijanac vratiti?'' sa Hoće hoće, kad na qrac izraste nokat!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaaxxa

uclanio sam se jeee ovaj proksi je ZLATA VREDAN :D

 

 

 

##LeNcHe##, >>Emo__RaVeN<<, ***<3laurelinka, *...Emo_Girl...*, *A&D*, *Milkichitza_EMO*, ...murder_kid..., aaa, Andrija, angel of darkness994, Axe, bad_girl95, Billy, bodomarko, Bwhahaha, Catastrophé, D.R.I., dekline, Demian, Djina%EmO_Rosses, emo je gay, Emo Je Konza, Emo jebač, Emon Amarth, Emotivni Razbijač, Emoyz, EMO_girl, EmO_mIXY_95_KS, Emo_Witch_Shina, Gojko, GoTh PrInCeSs, Gus Lipstick, Heinrich_Himmler, hypnos, Iw@Na 93, jasamemo, Jezza92, josh_bg, khevy, Lemur, Lonely_Soul, Lordfeanor, ludasam, Mia_Valas, Milica, MilosEMO, MnogoSamDepresivan, monikam, MusicFreak, Pickoplaconja, pinkdemon, placipicka, Radioactive_sperm, Regurgitate, SadDepresedEmoKid, shaki01, slatka-mala_visnjicica, Slayer Of Emo!, Sleepyangel, Staljin, Steff*EMO, Still_loving_you, Sweet_Wampyre, teletabis, The Dawg, toy, Uruk Hai, VampLady, vitaminceee, Zadrti Metalac, ~~~

 

axxaax

skoro svi su sa ovog foruma XD

 

 

ljudi koristite proksi jbt sad mozemo da im jebemo kevu svaki dan :D

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

mito(ili bilo ko), daj link da skinem proxi da zezem sa vama.

 

http://proxy.org/

idi random proxy i ucucaj tamo na src sta god oces

 

Sta je to proxy? Mogu li i ja u SATANICA CREW?

Naravno svako ko je zezao emo klince moze u satanica crew :D

nadam se da se gojko ne ljuti :D

 

Mene nisu banovali sa emo foruma samo mi pobrislali 90% poruka.

Na ovaj zmijanaca forum nisam mogao da udjem jer mi nije stigao mejl za potvrdu registracije.

A bas me zanima sta je sve bilo?

i mene isto jer ja nisam bio :D

 

Uspeo sam i ja preko proxy-ja. Samo ukucate na google-u "proxy", udjete u prvi rezultata i nadjete "Proxify". Dalje ce vam biti jasno.

tako sam i ja :)

XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...