Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

78-godišnjak dolazi na pregled kod doktora...

 

Pita doktor kako se oseća.

 

Nikad bolje, kaže starac, imam 18 godišnju prijateljicu koja je trudna sa mnom, živimo zajedno, ma uživam. Super, zar ne doktore?

 

Doktor ga pogleda ispod oka, malo zavrti glavom i kaže:

 

Poslušajte jednu priču:

 

Poznam jednog čoveka koji je strastveni lovac i nikad nije propustio priliku da ode u lov. Jednom je greškom, umesto puške na ruksak pričvrstio kišobran.

Ušao je u šumu i uskoro se pred njim stvorio veliki medved. Potegnuo je prema ruksaku i shvatio da ima kišobran u ruci.

 

Odjednom se čuo pucanj i medvjed je pao kao pokošen.

 

Ha, ha, ha....pa to nije moguće kaže starac...sigurno je pucao drugi lovac.

 

Naravno, shvatili ste, pucao je drugi lovac....kaže doktor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

78-godišnjak dolazi na pregled kod doktora...

 

Pita doktor kako se oseća.

 

Nikad bolje, kaže starac, imam 18 godišnju prijateljicu koja je trudna sa mnom, živimo zajedno, ma uživam. Super, zar ne doktore?

 

Doktor ga pogleda ispod oka, malo zavrti glavom i kaže:

 

Poslušajte jednu priču:

 

Poznam jednog čoveka koji je strastveni lovac i nikad nije propustio priliku da ode u lov. Jednom je greškom, umesto puške na ruksak pričvrstio kišobran.

Ušao je u šumu i uskoro se pred njim stvorio veliki medved. Potegnuo je prema ruksaku i shvatio da ima kišobran u ruci.

 

Odjednom se čuo pucanj i medvjed je pao kao pokošen.

 

Ha, ha, ha....pa to nije moguće kaže starac...sigurno je pucao drugi lovac.

 

Naravno, shvatili ste, pucao je drugi lovac....kaže doktor.

Al si iskasapila vic, užas :S

I završnica ide "opalio je neko drugi", zbog igre reči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Došla dva Zemunca na svečanu večeru, jedan počeo da jede rukama, drugi ga video pa mu šapnuo:

-Nožem, tebra, nožem!

-Koga tebra?

Зашто Црногорац не сме да хода бос по шуми?

Да се не би примио.

Bravo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preuzeto sa Vukajlije, blue screen, ili kao sto tamo pise, Sceean of Death :):

 

Плави екран са неким безвезе текстом, што изађе кад се нешто гадно умути у вашем оперативном систему. Не јавља се тако често, али понеко једноставно има талента (шесто чуло) да га покрене. Не мора ништа да ради. Само да приђе.

 

Дудук за рачунар (комшија): Дај да играм мало карте.

Ја: Ајде.

(изађем до вц-а, на минут)

Дудук: Дођи да погледаш, мислим да ти нешто није добро компјутеру.

Ја: Шта је било.

Дудук: Па поплавио нешто?

Ја: Карте. Минут. Како?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Скупили се Брус Ли , Чак Норис и Нино да покушају да победе змаја .

Улази Брус Ли у пећину , чује се унутра борба , после 2 минута он истрчава напоње запањен и почиње да се ваља по земљи .

Улази Чак Норис , чује се унутра да нешто лупа и ломи , после 5 минута истрчава напоље , вришти и побегне .

Улази Нино , не чује се ништа , само после једног минута излази змај и каже :

- Ау брате какав сељак !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulazi Rambo u banku sperme i kaze smekerskim glasom: Zelim da doniram svoju spremu!

Medicinska sestra: Nema problema izvolite posudu. Rambo gleda onu malu posudicu i kaze: Pf..ja sam Rambo..dajte mi nesto vece.. da ko covek napunim!

I sestra vadi neku teglu. Rambo odlazi do prostorije i samo se cuje stenjanje: hhhhaaaaa mmmm uuuuuu! posle 2 minuta izlazi polu-osamucen i pita: Jel ima neko neku krpu?

Sestra u cudu gleda i pruza mu krpu. Vraca se Rambo u prostoriju i opet se cuje stenjanje i zavijanje hhhhhhhmmmm aaaaaaaa! izlazi opet posle 2 min i jos gore osamucen i pita: jel imate vlaznu krpu?

Sestra mu pruza neku pokvasenu krpu i Rambo se opet vraca do prostorije i opet se cuje mmhhhhhhhaaaaaammm! izlazi opet posle 2 minuta i pita..pa jebote ko je zavrnuo ovu teglu?!

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

За фанове Star Wars-а :

 

Уђете у Command Prompt и куцате telnet

После тога куцате о ( слово о , не број нула )

и онда куцате : towel.blinkenlights.nl

:) :) :)

Koja jadnost. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulazi Rambo u banku sperme i kaze smekerskim glasom: Zelim da doniram svoju spremu!

Medicinska sestra: Nema problema izvolite posudu. Rambo gleda onu malu posudicu i kaze: Pf..ja sam Rambo..dajte mi nesto vece.. da ko covek napunim!

I sestra vadi neku teglu. Rambo odlazi do prostorije i samo se cuje stenjanje: hhhhaaaaa mmmm uuuuuu! posle 2 minuta izlazi polu-osamucen i pita: Jel ima neko neku krpu?

Sestra u cudu gleda i pruza mu krpu. Vraca se Rambo u prostoriju i opet se cuje stenjanje i zavijanje hhhhhhhmmmm aaaaaaaa! izlazi opet posle 2 min i jos gore osamucen i pita: jel imate vlaznu krpu?

Sestra mu pruza neku pokvasenu krpu i Rambo se opet vraca do prostorije i opet se cuje mmhhhhhhhaaaaaammm! izlazi opet posle 2 minuta i pita..pa jebote ko je zavrnuo ovu teglu?!

 

Cak Noris!

 

Odlican vic,btw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...