Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Независна продукција:

 

Gledao sad ovaj film sa onim dripcem Bob Sapom, Blood and Bone . Oserem se na film. Ja ću da snimim film, 'leba mi. I to za tri dana. I neće uopšte biti lošiji od ovoga. U prvih pet minuta gine glavni lik. U kafanskoj tuči se pobio sa sinom biznismena-ciganina i prebio ga, jer mu je ovaj vatao ženu za guzicu koja radi u kafani kao konobarica. Ali mu ovaj sručio 5 metaka u glavu. Pre izdisaja glavni junak (Mioljub, na primer, tako neka se zove) udara u pluća sina biznismena-cigana i ovog odlaze u bolnicu. Sutradan sa'rana glavnog lika. Na ukop upada banda cigana koje je poslao ciganin-biznismen, revoltiran time što mu je umro od posledica udarca u pluća sa namerom da pobije sve ožalošćene i da se popiša po grobu. Počinju da pucaju, ožalošćeni beže. Tada na scenu stupa pokojnikov drugar iz vojske, kome je pokojnik bio desetar i izvlačio ga iz raznih sranja (ljušćenje krompira i te zajebancije) koji se suprotstavlja bandi cigana, zajedno sa pijanim grobarima. Na raspolaganju ima samo jedan pištolj marke CZ a grobari samo lopate. Nastaje opšta zajebancija. Dolazi i murija. Na muriju otvaraju vatru cigani banditi koji stoje kao straža ispred ulaza u groblje. Policija ne sme da reaguje zbog zakona o diskriminaciji, ne sme da odgovori vatrom jer su gurbeti u pitanju. Vest se širi gradom. Lokalna banda skinhedsa kreće na groblje u pomoć desetaru i grobarima, od kojih su već dvojica ubijena, jedan se zaleteo lopatom na cigana sa kalašnjikovim a drugi pijan pao i udario glavom o spomenik. Skinhedima se priključuju konzervativni građani, neonacistički nastrojeni, i penzioneri kome je više pun k...c svega, pa hoće da okončaju svoj život, i to baš na ovom bojnom polju, kad već nisu uspeli na Sutjesci, Neretvi, na kontramitingu. Kreću cigani iz okolnih sela u pomoć sabraći, cene da je došlo njihovih pet minuta da se osvete tlačiteljima. U Metliću sprečen pokret cigana, kod zadruge ih prebili seljaci pijani. Na mostu sukob cigana iz Klenka sa uzgajivačima duvana iz Ljubovije koji su opet došli da blokiraju most i da protestvuju. Cigani tražili da ih puste da prođu a uzgajivači duvana ih pobacali sa mosta u Savu. Iz pravca Mačvanskog Pričinovića seljaci krenuli i stigli do Majura. U Majuru grupa desetkovana jer je na njih naleteo pijani vozač 7. jula. Ostalo razjurili i prebili pijani navijači FK Majur, revoltirani zbog poraza u derbiju od stane fudbalera Jedinstva iz Štitara, i to u sred Majura. Jedino grupa cigana iz pravca Draginja napredovala i stigla do groblja. Lokalni cigan biznismen angažovao narkomane da ojača grupu, zajedno sa nevladinim organizacijama i pripadnicima omladine pojedinih stranaka. U opštem puškaranju ranjen radnik Zaštite Bilja koji je sa kolegama demonstirao zbog neisplaćenih zarada iz 90-ih godina ispred fabrike, a u blizini groblja. Radnici na viljuškarima krenuli na cigane. Ljubimac pokojnog desetara na groblju štedi metke. Krije se kao pička partizanska iza spomenika, što bi rek'o čika Kure. S' leđa mu prilazi jedan cigan. Taman da ga izrešeta, kad slučajno upada u sveže iskopanu raku. Desetarov ortak kreće u ofanzivu, zaleće se ka ciganu sa šmajserom, ispred njega ali je nogom zakačio za krstaču i pao. Ciganin, inače glavni mangaš u toj bandi, sa smeškom prilazi spreman da ga ubije na mestu, ali noga mu upada u ilovaču tek zakopanog groba i posrće. Desetarov drugar kao munja skače, čupa krstaču i udara po glavi cigosa. Ubija ga na mestu. Međutim, policija, kojoj pomažu nevladine organizacije, narkomani, lgbt populacija (vrišti i pravi buku ne bi li uplašila neprijatelja), demokratska i liberalna omladina itd. se sukobljava sa skinhedima, građanima, radnicima Zaštite Bilja, penzionerima, primitivcima, konzervativcima i omladinom pojedinih stranaka i organizacija nacionalistički orjentisanim i grupa cigana koja je čuvala ulaz u groblje je rasterećena. Upušta se u borbu sa desetarom i nekoliko preostalih grobara. U poslednjem trenutku, kad deluje sve izgubljeno, stižu kubanski kozaci. Kraj borbe. Ataman sam pobio sve cigane i njihove saradnike, ostali kozaci krenuli ka poslovođi Zaštite Bilja kome je iz džepa plavog, šljakerskog mantila virila flaša travarice.Nakon toga stiže žandarmerija, BIA itd. Hapse sve građane, hapse i sveštenika i ožalošćene koji su se sakrivali po groblju i u kapeli, sve sem kozaka i radnika Zaštite Bilja koji imaju viljuškare. Čekaju blindirana vozila i helikoptere dok kozaci loču rakiju sa radnicima Zaštite Bilja i odmaraju konje i pokazuju kurčeve miliciji, narodu koji se skupio i ženama koje prolaze. Svi uhapšeni dobijaju maksimalne kazne robije. U trenutku hapšenja, stižu i pripadnici Kju Kluks Klana. Žandarmerija kreće i njih da vošti ali vade američke pasoše, te se žandarmerija i specijalne jedinice povlače. Kozaci regrutuju prijatelja pokojnog desetara koji je, nakon sednice Vlade, okrivljen za genocid, i odlaze u pravcu Istanbula ne bi li osvojili moreuze. Na putu ka Istanbulu spalili su Draginje. Predsednik upućuje izvinjenje romskoj populaciji i oštro osuđuje kozake i ostale učesnike u borbi sa ciganskom mafijom. Rajko Đurić daje izjavu za B92 i traži da se prekinu odnosi sa Rusijom. Uživo se uključuje u progaram i Vladimir Putin. Daje komentar na tu izjavu: "E baš me zabole!". Dan žalosti u državi. Ciganin-biznismen dobija u znak izvinjenja mesto ministra bez portfelja u Vladi. The End
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv pesme: Sinoć sam te gugl'o

 

 

Sinoć sam te gugl'o, tražio po fejsu

 

twitov'o ti majku, kliko po majspejsu

 

čit'o komentare nepoznatih ljudi

 

Ko se s geekom petlja, pravo mu i budi

 

 

Milo gledam heder, i na blogu entry

 

u arhivi dane, kad smo bili sretni

 

ali ti si autor i ja nemam prava

 

Sve o nama svetu, rekla si na netu

 

Slike si na fliker, okačila ziher

 

ja više ne mogu, da čitam to na blogu

 

 

(ref.)

 

Neću forum, ni jutjuba

 

jebo i taj, veb dva nula

 

da bar jednom preko dana

 

vidimo se bez ekrana

 

 

Sajber folk FTW :mrgreen:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Na putu ka Istanbulu spalili su Draginje"

 

:haha::haha::haha:

Мени је хајлајт ова: "Čekaju blindirana vozila i helikoptere dok kozaci loču rakiju sa radnicima Zaštite Bilja i odmaraju konje i pokazuju kurčeve miliciji, narodu koji se skupio i ženama koje prolaze".

 

 

Феноменално. Ова жаба је сјајна, ништа друго не може да се пореди с њом.

 

 

Навијачи Селтика својевремено скандираше голману Ренџерса који је боловао од шизофреније следеће:

 

`Two Andy Gorams, there`s only two Andy Gorams!`

Edited by Куруз
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pita učiteljica u školi ko je napisao "Na Drini ćuprija" i prozove Pericu. Perica će na to: "Nisam ja majke mi"

Učiteljica pukne i odvede ga direktoru i kaže: "Ma zamislite ja pitam ko je napisao "Na Drini ćuprija", a on mi na to kaže "Nisam ja majke mi"!

-Na to će direktor: "pa možda mali i nije".

-Učiteljica pusti urlik, uhvati Pericu za uši i izvodeći ga iz škole sretnu policajca te mu se odmah požali:

"Ma zamislite ja pitam ko je napisao "Na Drini ćuprija", a on mi na to kaže "nisam ja majke mi"! Odvedem ga direktoru koji mi kaže "pa možda mali i nije".

Policajac je zbunjeno pogleda i onda kaže: "Pa dobro gospođo, na koga vi sumnjate?"

 

 

Hvali se sretna mama svojim komšijama: "Znate moj sin ide na časove engleskog, francuskog i trigonometrije."

"Ma nemojte."

"Da, da. Ajde, sine, kaži tetama nešto na trigonometrijskom.

 

 

Idu dva iznemogla coveka pustinjom i sretnu beduina.Pitaju ga gde je česma, a on im odgovori: 'Samo idite pravo i sledećeg utorka samo skrenite desno!'

 

 

:bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...