Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

 

Mačka spasena iz mašine za pranje veša

Autor: Beta, AP | 01.08.2009. - 10:41 Jedna mačka iz Hanovera na vreme je u petak izbavljena iz mašine za pranje veša koja je bila uključena na program od 90 stepeni Celzijusovih.

Vatrogasna služba Hanovera saopštila je da je mačka ušla u mašinu, u koju je njena vlasnica ubacila veš, i prespavala u bubnju. Ne znajući da je njihova ljubimica ušuškana u vešu, sinovi vlasnice mačke uključili su mašinu na 90 stepeni.

 

 

Kada je čula buku, majka dečaka ugledala je mačku u bubnju i hitno pozvala vatrogasce koji su za nekoliko minuta došli i isključili mašinu. Voda se do tada zagrejala na oko 30 stepeni. Mačka je spasena, nepovredjena, ali će provesti noć u veterinarskoj ordinaciji.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram...

caridee-photo-dumb-blonde-model-reading-book-upside-down.jpg

Mozda da iskoristim stiklu u predelu slepoocnica, tu nema bojazni od korozije, osim ako je stikla napravljana od korozivnog materijala, mada i dalje bi sluzila svrsi, osim ako naravno se ne najezim od dodira rdje, pa ispustim stiklu na nozni prst i povredim se i u afektu poletim preko inventara i slomim nokat i jauknem od razocarenja i komsije pozovu policiju i vatrogasce, a oni ne stignu na vreme, pa pomislim da je dobra ideja da iskoristim vazdusnu pusku posto utoku nemam, odnosno imam, ali smo je uvalili komsiji posto je nasledjena od dede, koji je sada u vecnim lovistima, bez papira, tako da je nemam, pa pucam dijabolama u butine i shvatim da je efekat minimalan, ali takodje da je to zaista zabavno, pa nikada ne bih stigla do zeljenog rezultata i onda predjem na kuhinjski noz, za koji shvatam da je takodje zardjao, a podsecajuci sebe na predhodni incindent sa zardjalom stiklom ipak odlucim da dignem ruke jer nokti nisu vredni toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto ne bi plakao? Ljudi placu iz razlicitih razloga, tuzni su, srecni do granica srcanog udara, brane cast Britni Spirs, jer je umro Majkl Dzekson, jer su pali i povredili koleno... Suze su izazvane emocijama ili traumom. Ja mislim da u tebi ne budim znacajne emocije. Mozda traumu.

A mozes ostati sokiran i iskoristis neki gif kao ovaj...

Facepalm-1.gif

 

... umesto da cmizdris kao curica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vas volim, inace, da se razumemo

dodje mi da placem od ocaja.

Ti mene ne znas, ha?

da te znam davno bi se isplakao.

Ma kladim se da ne bi. Kladim se da bi Tesa jedini stao u moju odbranu. Osim ako ne bi.

Ovaj Star nam je uleteo u redove

aj mi navedi razloge sto ne bi.

 

i onda si pocela precerano da seres.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bla bla bla pravim se pametna.

Aj ne seri vise.

Kako lep dan, ja bih da idemo napolje i grlimo drvece. Ne seri.

Bla bla bla, I'm an attention whore.

:cry:

Kvotovanje iz faaaaaaaaaan :wub:

 

Buddy_Christ-722025.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...