Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

"Ma jebem ja Vama mater!"

 

ahahahahahahahhahahaha

brat mu persira i psuje :haha:

 

inace, kod mene u odeljenju kad su ove bolje ribe trazile nesto po karti ja sam im uvek saputao "nize, nize" da se saviju skroz hehe

koji sam mangup

ostanite sa mnom, imam jos ovakvih fora

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa onda

 

riba koja je izjavila da je "budim" imenica, dok je na kraju četvrte godine gimnazije odgovarala za dvojku

riba koja je na engleskom "room number 100" pročitala "rum nambr sto"

zatim drugar koji je prepisao pismeni zadatak iz srpskog od drugarice iz klupe, ne izmenivši nijednu njenu reč (ja sam bila, ja sam radila, ja sam videla)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ahahahahahahahhahahaha

brat mu persira i psuje :haha:

 

 

Drugarica studirala u Trebinju. Duvao uzasno jak vjetar dok je setala parkom, odlomi se neka teska grana i padne na metar od nje.

Neka starija zena prolazila i nasmijala se reakciji ove cure, a kaze joj ova jakim niksickim naglaskom " Sta se smijeete, gospodjo, maaajku Vam jEBeem!?"

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

8. razred, dvojica pajsera se nešto podjebavaju a sede jedan iza drugog - ovaj što sedi iza raspali ovog drugog iza ušiju iz sve snage, na šta ovaj replicira sa "ajde jebem ti mater, prestani", i ovaj tu naravno skoči sa stolice nasred časa

 

nastavnica: "Mladene šta ti je, sedi!"

ovaj lik, "Čvarkov imitira dođoša" glasom: "A NASTAVNICE, JEBE MI MATER!"

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kacmo kod te zamene polova

 

Radio se Puskinov 'Evgenie Onjegin' i sad treba da se uce ona pisma Tatiane Onjeginu i obratno

 

Kod nas odnos bio 24 prema 8 u korist lepseg pola

 

I naravno 88% muskih recitovali Onjegina, bilo cak i duplo krace za nauciti

 

Samo vidis ortaka, naiavljue da ce recitovati Tatianino pismo...i aide, ide mu lepo i sve...ali kadie dosao do 'I bila bih mu smerna zena...', vristanje :haha: :haha: :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad me podseti, kad smo u gimn. učili napamet neke delove iz "Gorskog vijenca", jedan lik bukvalno nije mogao da izgovori ono "Čašu meda jošt niko ne popi što je čašom žuči ne zagrči", najbolji pokušaj izgovora tog drugog dela je bio "što čašu žuči čašom zgrči" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

geografija je uvek bila izvor zabave

 

u 8. razredu polovina idiota nije znala da pokaže ZR na karti Jugoslavije, jedna riba ga po Makedoniji tražila

 

Prvi srednje, drugarica na karti evrope nije znala da pokaze Evropu (trazila po Africi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sistematski pregled, i treba da se staje na vagu - jedan debeli iz mog razreda prilazi vagi i sestra ga pita "ajde šta misliš, koliko si težak?", kaže on "pa možda oko 85, malo sam smršao u poslednje vreme"

 

lik staje na vagu, sestra ono očitava i kaže: "pa dečko, ti si malo pogrešio - 110" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nedavno smo imali konkurs za posao

ljudi na pitanje o godini smrti Ulan Batora odgovarali 1961, 1805...

 

pre neki dan jedna velika kancelarija organizovala konkurs

 

pitanje: koji grad se nekada zvao Konstatinopolj?

odgovor: Rim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...