Jump to content

Humor (bez YUTUB linkova!)


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Meni više liči da se digo na prste, baš da ne bi stao petama na kosinu od sanduka pa da je skrši. Ae, ko se bolje razume u sanduke?

 

Hema sanse, savile bi se japanke, i prsti. Da je baletan ne bi onako mogao da stoji na prstima. Ili stoji na kosini sanduka ili lezi u sanduku.

 

U sv slucaju je brilijantan momak.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Ovo me je podsjetilo na drugaricu iz osnovne kad je izašla da odgovara gramatiku.

 

Pitanje je bilo da napise korijen rijeci "nogice", i kako nije znala napamet, odlucila se da odradi postupak postepeno i uredno stavila "nogice" ispod root.gif

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja drugarica je pisala po tabli ono što je nastavnik geografije diktirao, a njegovu komandu da napiše znak koji prethodi nabrajanju je shvatila tako da treba slovima da napiše "dve tačke", tako da je to i učinila

Share this post


Link to post
Share on other sites

genijalniji momenat je jedna legendarna riba iz svetog save koja pokusava da nadje grenland na karti sveta

i je l'

kaze joj nastavnica

dobro, jelena, najvece belo sto vidis na karti

ova mrtva ladna zabode prst u po atlantika

 

ne moz je bas kriviti isprana karta bila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar odgovarao za četvorku. Okačena karta Evrope, nastavnik pita koja je najrazvijenija država tog kontinenta, a ovaj odgovara: "Amerika!"

Nastavnik mu onda kaže da je pokaže na toj karti, da bi gospodin mrtav ladan prstom pokazao Francusku.

"Simiću, idi na mesto, stvarno ne može više od trojke".

 

Odlazi Simić na mesto, kreće da plače, ustaje, cepa udžbenik, gađa nastavnika delovima knjige, uz reči: "Ma jebem ja Vama mater!"

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odbrana maturskog iz geografie (gimnazia), tema Minhen, Bavarska, tako nes'

 

profesorka: Aide mi pokazi Minhen na karti

 

N.N Maria: /trazi edno 2 minuta i to negde po Velikoi Britanii/ Aaaaa, profesorka moze nesto lakseeee...neko lakse pitanje

 

profesorka: gleda u neverici

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da l' sam vec pisala o one dve pametnice

 

posle maturske ekskurzije, drugar iz odeljenja odlucio da ce celoj skoli da kaze da nije jeb'o jer je u celibatu

izvesna curka pred pola skole kaze "zar nije celibat deo za automobil??"

 

salve smeha

 

jedno mesec dana nakon toga, neko prepricava tu pricu o delu za automobil

neko drugi uporedo prepricava pricu o tome kako... blablabla zabrana pusenja u hotelskim sobama, navlacenje kesa i kondoma preko detektora za dim whatever

 

da bi druga curka koja slusa obe price uporedo krenula da urla

"AHAHAHAHH AHAHAHHA AHAHHA NIKOLINA GLUPA KURVA NE ZNA DA JE CELIBAT DETEKTOR ZA DIM"

 

instant tajac

 

#matematicka gimnazija

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...