Jump to content

Najbolji thrash metal bubnjar


Maniac Force

Recommended Posts

Guest HEFEST

Ja sam pokretna enciklopedija i nije mi potrebno da za svaku recenicu koju napisem na forumu guglam do besvesti. A koliko vidim za tebe je sramota citati! Toliko o tvom intelektu. Officialy: You are braindead!!! Idi igraj Counter Strike ili neku drugu moronsku igricu tog tipa i nemoj zamlacivati pametne ljude!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest HEFEST
mislio sam da je tesa najveci retard na forumu, ali izgleda da sam se prevario. hefest ftw!

 

 

Ti pricas ko je retard? Bas bih voleo da te upoznam i da vidimo ko je retard, a ko ne! Obrazlozi svoj iskaz. Na osnovu cega sam retard? Ja ne razumem, a verovatno ne razume niko ko procita ono sto sam napisao. Samo cinjenice bez mnogo komentarisanja i licnih stavova!

 

Tesa je po meni ok lik. Jedan od retkih ciji mi se komentari svidjaju. Ostali su prepotentni ego-manijaci koji su se toliko pogordili da ne shvataju da oni vise cak ni ne slusaju metal?!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo hladno i bez traga strasti kazem realno najbolji je Nick Menza. Covek je svirao od kada se rodio!!! Otac mu je legendarni jazz muzicar (jedan od najpoznatijih svih vremena) koji je komponovao muziku za Pink Pantera. Nick sa 2 godine je na ocevom nastupu u pauzi kada su se muzicari malo krepili seo za bubnjeve i poceo da krca. Inace to je bio koncert na kom su ucestvovali skoro svi velikani jazz muzike. Ubrzo su muse prikljucili ostali muzicari i tako Nick kao dvogodisnjak odsvira koncert kao profesionalac bez i jedne greske. Zamislite njegove mogucnosti sada!!!

Pa ako cemo da budemo objektivni i realni, najbolji thrash bubnjar, a slobodno mogu da kazem i jedan medju 5 najboljih (ako ne i najbolji) bubnjara na svetu je Vinnie Colaiuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Pa ako cemo da budemo objektivni i realni, najbolji thrash bubnjar, a slobodno mogu da kazem i jedan medju 5 najboljih (ako ne i najbolji) bubnjara na svetu je Vinnie Colaiuta.

 

 

Koji je taj baja? Podseti me lecka please?

 

Ajde ``moderatori``banujte sad Milenka Tepica! Mene ste i za manje!!! Covek me ladno proglasio za najveceg retarda. Mnogo sam uvredjen i povredjen!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je taj baja? Podseti me lecka please?

 

Ajde ``moderatori``banujte sad Milenka Tepica! Mene ste i za manje!!! Covek me ladno proglasio za najveceg retarda. Mnogo sam uvredjen i povredjen!!

 

taj baja je jazz i rock bubnjar koji je svirao sa frenkom zapom, ali bi ti trebao da ga znash prvenstveno zato shto je svirao na "the system has failed" kada vec tako uzdizesh megadeth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
Ne samo zato,nego i zbog toga sto je pokretna enciklopedija.

 

 

Ja sam ih gledao na koncertu na toj turneji i on nije svirao!!! A nisam nesto pratio njihove bubnjare posle De Grassoa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
definitivno.

opshte je poznato da je dejv u studiu svirao sa raznim session muzicharima kao i sa krisom polandom, a da je na turneje kasnije ishao sa bracom drover i onim basistom shto je svirao u iced earth-u, dzejms neshto.

 

 

Tacno. Drover je bio bubnjar i bio je prilicno dobar. Cak je tukao i glavom po bubnjevima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST
vinnie je svirao na albumu kristine kovach.

 

 

Toliko o tresheru!!!!!!!!! Mogao bi da navedem bubnjara koji je svirao na svadbi mog ujaka. Kec i dvojka su mu odlicni.

 

Hefest je novo dijete yu metala

 

 

Kad sam ja slusao metal ti si vukao serpe po pesku sinko!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...