Jump to content

Gates Of Ishtar


AMON RA

Recommended Posts

Ako je tako, better. Jebga nisam upucen toliko, ali sada barem slabo sam nailazio na njih, ili neke priche o njima.

 

A kakav je ovaj DUSKFALL, kako razumem chlanovi Gejtsa su sada tamo?

Prvi album je solidan melodeath.

 

Drugi je vec odlican, mada je prva polovina albuma izrazajno bolja, posle malo pada. Nabavi to obavezno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Vanish To Perfection svaka ti cast.

Hm, hm pronaci cete u mom potpisu deo teksta njihove pesme.

Nisam cuo zadnja dva albuma ali se trudim da ih nabavim.

 

Sta je sa ovim ludim likovima gore. Pa ljudi GDE SU VAM USI? Cujete li one bubnjeve?

Moje misljenje: sve u svemu death metal bend, vokal malo vuce na black ali je ultra, extra dobar, Gitre nista preterano bas kako treba, skoro savrseno!

 

Ma mogu da ga plugaju oni koji misle da ovo nije dobar bend!

 

p.s. samo sam cuo Bloodred Path

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Zajedno sa eucharist i unanimated tvorci melodic death metala, najbolji album mi je a bloodred path, jbg slabo im se poklanja paznja, delom shto vishe ne postoje ali zato su pokazali shta je melodeath. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican bend.Meni je najbolji album At Dusk And Forever,imam ga kao reizdanje sa Dawn Of Flames,koji mi je odmah posle po kvalitetu.A Bloodred Path sam svega par puta i preslusao i nije mi se toliko svideo kao ova dva,ali je dobar i on.

Zajedno sa eucharist i unanimated tvorci melodic death metala,

Hm,ne znam bas da li su tvorci,ali su odlicni bendovi.Unanimated je po meni u samom vrhu melodic death metala,Ancient God Of Evil je lektira.Trebalo bi o njima otvoriti temu posto su se ponovo oformili prosle godine a i ove izdali album pa ce biti sta da se prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiv bend 'At Dusk and Forever' im je najbolji album. Za nimljivo je da su s originalne korice pojavile u isto vremena kad i album Heidenreicha 'Trance of Unholy Union'. Problem je bio da su oba benda imala iste korice, sa onim demonom što šiti krila:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...