Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Evo pozerskih slika koje sam malopre napravio, pa se naslađujte:

 

img0216.jpg

 

img0217x.jpg

 

img0218c.jpg

 

img0222y.jpg

 

img0226z.jpg

 

Sve ovo kačim na zahtev obožavateljki, a ako Shamadalie hoće da me kazni, u svoju odbranu imam da kažem dve stvari: prvo, i ja sam neki muzičar, a drugo - ne tvrdim da sam lep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBOTE ZAGRCNUH SE ZAMALO DA UMREM :) :) :)

hahahahaha

 

 

 

 

EDIT: jos samo zelim da dodam

dlakavi mushkarci su sranje,najbolje je kada je sve obrijano narocito dole.usput cekajte jer ovde mogu clanovi da kace svoje gole,polugole i erotske slike???

da te ne znam bio bih ubedjen da si neciji fejk.

posto znam da nije tako ovo jedino moze znaciti da je apokalipsa blizu, a i sinod je iozdao svoj prvi demo, da, to je to...

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

zelim da vam kazem da mi je ovo najbolje popodne na yumu ikad. prvo sinod demo, zatim otvaranje one kultne teme na death podforumu, a sad ovo.

hvala vam

zaista

 

EDIT(jopet):kao sto covek rece

Koncentracija kulta na forumu danas je prevelika.

Odo' ja napolje da malo o'ladim glavu.

da to je to. kulminacija svega

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Džugašvili, gde su te kućne stara škola vežbe, oću i ja da izgledam kao princ pa da me žene vole! Ozbiljno, daj vežbe!!!

A muškarci koji se depiliraju su gej... i žene koje vole brijane/depilirane su gej... al za cure to prolazi nekako normalno... prvo se drugarice malo drže za ručice, onda se iz dosade malo iskrljaju, malo experimentišu tu i tamo, pa posle, kad skontaju da "sve je isto samo njega nema" i vrate se na muško onda su dlake nekako višak... pa onda mora da se izdepiliraš... pa dnevna krema noćna krema... za mekšu kožu... funk that!!! a ona plava pevaljka bi mi bila lepa i zavodljiva da me ne plaši... daj vežbe...

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne spamuj u ovakvom trenutku.

reci mu

 

ja cekam teshu sta ce da uradi, nemoj da nas izneveris Tesho!!!!11

posle nije vazno sta ce biti. ja sutra imam kolokvijum, ali kome je do ucenja u ovakvom trenutku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...