Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

Prihvatio bih kompliment, no ipak mislim da udate ribe imaju iskrivljen ukus za kupatilske pločice. Ajmo dalje.

Ja sam mislila da si ti svetski chovek,shirokih shvatanja.Chemu predrasude o udatim zenama?Da te nije ujela neka?Eve,iz ovih stopa idem da podnesem zahtev za razvod,samo zbog tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoj mi reći. Hoćeš da kažeš da muškarac kome su jaja, kompletna prsa, stomak, bulja i trećina kite obrasli u grivu može da održava higijenu na nivou? Pa taj bi morao da se tušira 45 minuta samo da osigura da mu je voda doprla do svih delova tela. Ko zaista vodi računa o higijeni se brije sigurno. Ne govorim o depilaciji, dlake ne treba istrebiti, ali ih treba držati na prihvatljivom nivou.

pa ne mislim da treba da izgleda kao majmun,ali da ima dobru kolicinu dlaka po odredjenim delovima tela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoj mi reći. Hoćeš da kažeš da muškarac kome su jaja, kompletna prsa, stomak, bulja i trećina kite obrasli u grivu može da održava higijenu na nivou? Pa taj bi morao da se tušira 45 minuta samo da osigura da mu je voda doprla do svih delova tela. Ko zaista vodi računa o higijeni se brije sigurno. Ne govorim o depilaciji, dlake ne treba istrebiti, ali ih treba držati na prihvatljivom nivou.

 

glupost... po toj logici neki skins bolje održava higijenu od cure sa pola metra-metar dugom kosom? a ti vidi kolika je razlika između ova dva a kolika je između 1-2cm dlaka i ćelavih grudi... argument ti je u pičku materinu... pa sapun i šampon još i lakše zapene na dlakavoj podlozi => bolje operu... ako ti je baš higijena razlog - nije!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nemoj mi reći. Hoćeš da kažeš da muškarac kome su jaja, kompletna prsa, stomak, bulja i trećina kite obrasli u grivu može da održava higijenu na nivou? Pa taj bi morao da se tušira 45 minuta samo da osigura da mu je voda doprla do svih delova tela. Ko zaista vodi računa o higijeni se brije sigurno. Ne govorim o depilaciji, dlake ne treba istrebiti, ali ih treba držati na prihvatljivom nivou.

 

oO

 

Kolega, krv mu jebem, ne kažem da želim mužjaka jebenog orangutana XD

Govorim o maljavom torzu, a ti samo što nisi naveo i dlake u nosu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesha se upravo sprema da ode u kupatilo da obrije neke stidne delove da slika bude kako valja,zadnji put sam brijao stidne dlake kada sam isao u hrvatsku da bi mogao da tamo pokazem se malo ali sam preterao nisam brijao stidne dlake mesec dana sada idem da se obrijem pa dolazim sa slikama za ukupno 15 minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...