Jump to content

Koga biste od članova(članica) metal/rock bendova voleli da vidite kao od majke rođenog (rođenu)


Black Diamond

Recommended Posts

a sta je tu lose??

 

Ja kažem: Svaka čast :pivopije: ! Jbg. da ljudi više rade i pokazuju se, a manje da pričaju, bilo bi više seksa u Srbiji,a samim tim bi i ljudi bili srećniji (pogotovo žene).

Edited by Arwald

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kažem: Svaka čast :pivopije: ! Jbg. da ljudi više rade i pokazuju se kao ti, a manje da pričaju, bilo bi više seksa u Srbiji,a samim tim bi i ljudi bili srećniji (pogotovo žene).

 

 

Da, onlajn katalozi su primaran faktor za vise seksa u Srbiji. :):):)

Edited by Emilly_blacksnakE

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta je tu lose??

 

 

Ja kažem: Svaka čast :pivopije: ! Jbg. da ljudi više rade i pokazuju se, a manje da pričaju, bilo bi više seksa u Srbiji,a samim tim bi i ljudi bili srećniji (pogotovo žene).

mislim da se sex ne dobija preko interneta....bar od strane normalnih osoba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zajebavamo!Stvarno se skidamo u 15:35!

Skinucete se vi, nisam ni rekao da necete i ja se skidam stalno, ali obnazenu sliku na forum necete okaciti.

 

ti nemaš ni 'vakvu.

a ja imam dojku za odbojku, prema tome, prince, duvaj ga :):evotigana:

Dzaba bez dokaza. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da se sex ne dobija preko interneta....bar od strane normalnih osoba :)

 

pri egzibicionizmu nije poenta u tome da nadjes sebi seksualnog partnera,vec samo da se obnazis cisto radi onog prirodnog osecaja obnazenosti.to je sasvim normalno i svima nama to ponekada treba.a cekaj ti si sada mene napala sa nekim moralisanjem a seces vene na muziku koja iskljucivo promovise razvrat.ovamo nesto kao rokenrool a kada vidis da je neko u prirodnom stanju sablaznis se.to je cisto licemerje sa tvoje strane i sa strane svih ostalih licemera

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je mozda zato sto devojke imaju malo vise dostojanstva i pameti od muskaraca

 

Nemoj da si feministkinja na ovaj budjavi "praznik"!

 

 

Okachila bih ja nase slike sa radnichkim shlemovima, ali ne znam kako se uopste kache slike! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je mozda zato sto devojke imaju malo vise dostojanstva i pameti od muskaraca

Ili zato sto nemaju muda.

 

U cemu je poenta srati da ces se slikati, pa se ne slikati? Da, znam, vuci za nos, to je ono sto zene najvise vole.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pri egzibicionizmu nije poenta u tome da nadjes sebi seksualnog partnera,vec samo da se obnazis cisto radi onog prirodnog osecaja obnazenosti.to je sasvim normalno i svima nama to ponekada treba.a cekaj ti si sada mene napala sa nekim moralisanjem a seces vene na muziku koja iskljucivo promovise razvrat.ovamo nesto kao rokenrool a kada vidis da je neko u prirodnom stanju sablaznis se.to je cisto licemerje sa tvoje strane i sa strane svih ostalih licemera

mislim da nisam odgovarala tebi,kad sam to pisala.....,al dobro,vidim da se pronalazis u svakom mom postu

a ti kao znas na koju ja muziku secem vene......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...