Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako ne razumes ljude? ja ih razumem savrseno. odvalice glupost decenije, samo da se cuje da su nesto izjavili...

to ti je ona sorta ljudi koja se u skoli na casovima javljala da pita da li je zemlja okrugla...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se ko je glup ovde jbt, ja samo izrazavam svoje nezadovoljstvo! Ne mogu da verujem da ste toliko debilni da me napadate zato sto mrzim exploited... Bas je tesko razumeti ljude koji se razlikuju od vas!

 

FUCK EXPLOITED!!!

 

Drago mi je sto nisu headlineri!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako ne razumes ljude? ja ih razumem savrseno. odvalice glupost decenije, samo da se cuje da su nesto izjavili...

to ti je ona sorta ljudi koja se u skoli na casovima javljala da pita da li je zemlja okrugla...

 

haha, u pravu si vala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar se nema pravo izraziti nezadovoljstvo nekim od potvrdjenih bendova. Ono sto najvise zabrinjava je to da se ide u "sirinu" i sve je vise bendova koji nemaju veze s metalom, a ovo je ipak metal festival. Kako ste krenuli, ne bi me cudilo da sad potvrdite i neki hc, pop, rap bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar se nema pravo izraziti nezadovoljstvo nekim od potvrdjenih bendova. Ono sto najvise zabrinjava je to da se ide u "sirinu" i sve je vise bendova koji nemaju veze s metalom, a ovo je ipak metal festival. Kako ste krenuli, ne bi me cudilo da sad potvrdite i neki hc, pop, rap bend.

 

O tome i ja pricam... Vidi se da postoje ljudi koji bar malo razmisljaju dok citaju tudje postove... Respect!

 

Dovedite CARCASS!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li si ti to u isti kos stavio hop, hardkor i pop muziku?

 

drugo, upravo tako, prva je godina, a ovo je vise nego veliki poduhvat za prvu godinu odrzavanja.

mislim, ne razumem, tu je legacy, koji je mnogo direktiniji fest u smislu zanra, jeste kraci, ali ima kvaliteta...

i trece, kupi kartu pa onda izrazavaj nezadovoljstvo. ovako da drvis na prazno je blago idiotski...

sa druge strane, sad shvatam kako su kod nas srba nastale one babe i dede koje cuce pored puta and they never mind their own bussiness...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li si ti to u isti kos stavio hop, hardkor i pop muziku?

 

drugo, upravo tako, prva je godina, a ovo je vise nego veliki poduhvat za prvu godinu odrzavanja.

mislim, ne razumem, tu je legacy, koji je mnogo direktiniji fest u smislu zanra, jeste kraci, ali ima kvaliteta...

i trece, kupi kartu pa onda izrazavaj nezadovoljstvo. ovako da drvis na prazno je blago idiotski...

sa druge strane, sad shvatam kako su kod nas srba nastale one babe i dede koje cuce pored puta and they never mind their own bussiness...

 

Stavljam u isto kos, jer vi stavljate u isti kos usrane Lordi, 69 Eyes, Exploited sa Avantasia, Saturnus, Evergrey, Adagio, Judas Priest, Sodom,... Zasto se onda ljutite kad ljudi osnovano sumnjaju da ce te dovesti Linkin Park i sl., kad ste vec polako napravili gadnu papazjaniju od festa. Oslachao vam je novac, sva je prilika. Samo napred, ali budite sigurni da ima ljudi koji nece sve aminovati sto vi uradite. Terra Nostra je fino pocela, a onda se vremenom pocela gubiti. Pitam vas, gde su vise metal koncerti u vasoj organizaciji? Nema ih. Ali zato planirate Lenny Kravitz, Mark Knopffler, Cypress Hill...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavljam u isto kos, jer vi stavljate u isti kos usrane Lordi, 69 Eyes, Exploited sa Avantasia, Saturnus, Evergrey, Adagio, Judas Priest, Sodom,... Zasto se onda ljutite kad ljudi osnovano sumnjaju da ce te dovesti Linkin Park i sl., kad ste vec polako napravili gadnu papazjaniju od festa. Oslachao vam je novac, sva je prilika. Samo napred, ali budite sigurni da ima ljudi koji nece sve aminovati sto vi uradite. Terra Nostra je fino pocela, a onda se vremenom pocela gubiti. Pitam vas, gde su vise metal koncerti u vasoj organizaciji? Nema ih. Ali zato planirate Lenny Kravitz, Mark Knopffler, Cypress Hill...

Cekaj i to je kao lose? Sto ce dovesti sarenoliki pastel zanrova i bendova?

Pa ne slusaju ljudi samo metal pobogu i normalno da ce da ponekada urade rok/pop/hip hop koncet.

Meni je fest za sada dobar, ali fali jos par zanrova da se popuni praznina za prvu godinu, a sledeca i sledece mogu da budu samo bolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavljam u isto kos, jer vi stavljate u isti kos usrane Lordi, 69 Eyes, Exploited sa Avantasia, Saturnus, Evergrey, Adagio, Judas Priest, Sodom,... Zasto se onda ljutite kad ljudi osnovano sumnjaju da ce te dovesti Linkin Park i sl., kad ste vec polako napravili gadnu papazjaniju od festa. Oslachao vam je novac, sva je prilika. Samo napred, ali budite sigurni da ima ljudi koji nece sve aminovati sto vi uradite. Terra Nostra je fino pocela, a onda se vremenom pocela gubiti. Pitam vas, gde su vise metal koncerti u vasoj organizaciji? Nema ih. Ali zato planirate Lenny Kravitz, Mark Knopffler, Cypress Hill...

 

ko "vi" ?! nemoj da generalizujes tako, samo ispoljavas svoju glupost.. pa stani zar nije i logicno da jedna organizacija zeli i pored toga sto organizuje koncerte, uzme i malo para?! sem toga ovakav lineup imaju svi veci festovi po evropi, sto govori da je sve jos malo pa u svetskom rangu sto se tice koncerata/festivala.. meni apsolutno ne smeta to sto ce biti koji ne-metal bend i rado cu pogledati pa iako mozda ne znam nijednu pesmu (slucaj s lordi-jem).. i normalno je da hoce da privuku sto vise publike pa to je i jbni cilj festivala, da privuce ljude, da se isplati da bude sve veci i veci..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar se nema pravo izraziti nezadovoljstvo nekim od potvrdjenih bendova. Ono sto najvise zabrinjava je to da se ide u "sirinu" i sve je vise bendova koji nemaju veze s metalom, a ovo je ipak metal festival. Kako ste krenuli, ne bi me cudilo da sad potvrdite i neki hc, pop, rap bend.

 

 

Stavljam u isto kos, jer vi stavljate u isti kos usrane Lordi, 69 Eyes, Exploited sa Avantasia, Saturnus, Evergrey, Adagio, Judas Priest, Sodom,... Zasto se onda ljutite kad ljudi osnovano sumnjaju da ce te dovesti Linkin Park i sl., kad ste vec polako napravili gadnu papazjaniju od festa. Oslachao vam je novac, sva je prilika. Samo napred, ali budite sigurni da ima ljudi koji nece sve aminovati sto vi uradite. Terra Nostra je fino pocela, a onda se vremenom pocela gubiti. Pitam vas, gde su vise metal koncerti u vasoj organizaciji? Nema ih. Ali zato planirate Lenny Kravitz, Mark Knopffler, Cypress Hill...

jesi li ti nekada pogledao bilo koji lineup bilo kog velikog metal festivala?

prvo, ne obracaj se meni skada se obracas TNPu. ja sam samo PRI toj firmi da pomognem. drugo, da li se TNP IKADA deklarisala kao metal booking agencija? koliko ja znam, nije. dalje, da li je TNP mozda dobrotvorna organizacija, poput crvenog krsta ili vojske spasa?

sine moj, gleda ti se svirka, das lovu i gledas je, ne glda ti se svirka, ne das lovu i cao. nikom nista. koji si ti faktor da se bavis velikim polemikama?

na kraju svih krajeva, cisto sumnjam da postoji JEDAN COVEK na onom forumu koji je u fazonu da su mu super, ne bas SVI izvodjaci, ali ni 90% svih izvodjaca na festivalu. ljudima se dopada i ideja i dobro zezanje i muzika. svakom svoja muzika. e, to je poenta...ali nekima je svest prosto suzena na 8 bita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi li ti nekada pogledao bilo koji lineup bilo kog velikog metal festivala?

prvo, ne obracaj se meni skada se obracas TNPu. ja sam samo PRI toj firmi da pomognem. drugo, da li se TNP IKADA deklarisala kao metal booking agencija? koliko ja znam, nije. dalje, da li je TNP mozda dobrotvorna organizacija, poput crvenog krsta ili vojske spasa?

sine moj, gleda ti se svirka, das lovu i gledas je, ne glda ti se svirka, ne das lovu i cao. nikom nista. koji si ti faktor da se bavis velikim polemikama?

na kraju svih krajeva, cisto sumnjam da postoji JEDAN COVEK na onom forumu koji je u fazonu da su mu super, ne bas SVI izvodjaci, ali ni 90% svih izvodjaca na festivalu. ljudima se dopada i ideja i dobro zezanje i muzika. svakom svoja muzika. e, to je poenta...ali nekima je svest prosto suzena na 8 bita...

Nemoj da vredjas kad ti se ne dopadaju neciji postovi. S velikom gorcinom odgovaras, pa je jasno da si i ti deo TNP. Kazes mi, "das lovu i gledas svirku"... E pa bas zbog toga sto dajem lovu, hocu da to sto cu gledati bude sto kvalitetnije, a ne da mi se "prodaje magla". Vi zavisite od nas i morali bi sa vise senzibiliteta da se odnosite prema nasim predlozima. Znam da se svakome ne moze ugoditi, ali se makar potrudite da se s vise postovanja odnosite prema ljudima koji vam daju novac.

TNP mozda nije 100% metal booking agencija, ali ogromnim delom jeste, ili jeste bila dok se nije udruzila s Lupa Promotions, za koju kolaju svakakve price.

Edited by Omen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...