Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od 17.12.2007. komplet petodnevnih karata za festival moze se nabaviti na svim prodavnim mestima eventima i bilet servisa, po ceni od 5300 dinara. Naravno, karte se i dalje mogu porucivati preko naseg call centra, SMS servisa i formulara, a za sve fanove koji zele da kupe kartu za Iron Maiden u Splitu i Castle Festival, u paketu, obezbedili smo popust od 15%! Ovaj popust vazi samo za direktnu kupovinu preko nasih servisa.

Sve najbolje,

 

Castle Fest Team

 

 

Au pa vi izgleda poranili sa tim poskupljenjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadajmo se da nece biti iznad 6000! Ipak je ovo Srbija! Ako je ljudima problem bila cena za Helloween/Gamma Ray shto znachi 2000, ja ne znam sta ce biti sa ovim! Ali nekako osecam da ce svi metlaci doci na tvrdjavu! Ne osecam nego znam....I've seen it!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) :)

 

 

Ma ne brini neće (valjda), pošto dolaze u Arenu, kad ono, u martu valjda...

 

A svejedno sramota, Helloween/Gamma Ray strpasmo u SKC, Megadeth npr u baštu SKCa, a ovi pajaci će u Arenu, jedino ako im bude poseta k'o onom Bhusti, pa da budemo mirni... :lol:

 

 

Kad bi razmišljali hipotetički, tačno i da dodju na tvrdjavu, ono što rekoh ja, ljubav prema bendovima koji gotivim je jača od mržnje prema ovima, samo što mislim da bi se hrana na festu bolje prodavala za vreme Tokio Hotel nastupa, a i oni koji slabije piju pivo bi ga kupovali... :)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Svi ocekujemo TOKIO HOTEL na tvrdjavi :rockdevil:

 

 

 

TOKIO HOTEL

Subota, 28. Mart 2008.

u 20:30

Beogradska Arena

 

više, pavijani................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce. Spisak ucesnika se jos uvijek ne zna, ali, u pregovorima su sa svima koji su ikada ucestvovali na Avantasiji... Nezvanicno, Amanda, Jorn i Singer(Kiss) su potvrdili... Zvanicno nije niko, ali ono sto znamo je da ce biti 20 ucesnika u opciji. Informacije o datumu na sajtu Eventima nisu najtacnije, javicemo im da isprave sto prije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff Da sam bio pametan ( i imao para ) pa da sam kupio 10 ili 20 karata, pa da ih prodajem na prolece :)

Zaradio bi gomilu para

Recimo kupi covek 20 karata po 4400 i prodaje ih posle za 5500

1100*20=22000

ali jbg, jedva sam skupio i za ovu moju jednu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce. Spisak ucesnika se jos uvijek ne zna, ali, u pregovorima su sa svima koji su ikada ucestvovali na Avantasiji... Nezvanicno, Amanda, Jorn i Singer(Kiss) su potvrdili... Zvanicno nije niko, ali ono sto znamo je da ce biti 20 ucesnika u opciji. Informacije o datumu na sajtu Eventima nisu najtacnije, javicemo im da isprave sto prije.

 

 

To videcu barem jednog chlana KISSa live heheh, ali ako i Cooper dolazi pa ja ne znam... taman da i njega uglavite na fest da i on odsvira koji rock klasik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i Jorn se pojavljuje na oba festivala :) Koji car!!!

Mislim da ce Kiske sigurno doci, a i Bob Catley... Jorn, Sasha i Amanda 100%

Ja bih voleo da dodje i Matos...

Za Roj Khana ne verujem, ipak on nastupa samo u jednoj pesmi na novom albumu, al nikad se ne zna, coveku se svidela Srbija, snimaju spotove ko ludi ovde :)

Ma bice loodilo kako god, i da bude samo 5-6 pevaca opet ce biti nezaboravno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...