Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

7 SECONDS

MARDUK

ALCHEMIST

MAYHEM

ANATHEMA

MESHUGGAH

ANAAL NATHRAKH

MINISTRY

ANGRA

MUNICIPAL WASTE

ARKHON INFAUSTUS

MY DYING BRIDE

AT THE GATES

NECROPHAGIST

AVA INFERI

NOFX

BARONESS

OBITUARY

BELPHEGOR

OPETH

BENIGHTED

ORIGIN

BORN FROM PAIN

PARADISE LOST

CARCASS

PRIMORDIAL

COALESCE (exclusive date in Europe)

ROTTEN SOUND

COMEBACK KID

SATYRICON

CULT OF LUNA

SEPTIC FLESH

THE DILLINGER ESCAPE PLAN

SHINING

DIMMU BORGIR

SICK OF IT ALL

DYING FETUS

SODOM

ELUVEITIE

SONATA ARCTICA

EVILE

TESTAMENT

FORBIDDEN

TODAY IS THE DAY

GHOST BRIGADE

THE OCEAN

HIMSA

THE OLD DEAD TREE

JOB FOR A COWBOY

TREPONEM PAL

IN FLAMES

ULTRA VOMIT

LEGION OF THE DAMNED

WATAIN

MADBALL

YEAR OF NO LIGHT

:ph34r::uhoh:

 

Ma kakva trava i šator... Nisam lud da nosim sa sobom koferče u kome ću nositi rezervne majice i veš (a svakog dana mislim da budem u različitoj majici). Treba da izgubim nešto. A da ne pominjem koliko će kondiloma i drugih bolesti biti preneto u tom kampu...

Pa ti si neki otmeni metalac? Pa ne ides na modnu pistu majku mu jebem...

Niposto. Ovo je festival, niciji solo koncert, i sto se nas tice, svaki bend koji ce nastupiti je podjednako vazan za nas. Poenta je da napravimo jedan fenomenalan metal provod.

Ja sam odavno rekao da je drugarstvo najvaznije. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Castle Fest već sada ima bolju listu učesnika od Hellfest-a.

 

Što se tiče toga da li sam ja otmeni metalac, ako neko hoće u istim gaćama i čarapama da provede 5 dana po najvećoj vrućini, neka samo izvoli. Ja ću izdržati da ne spavam dovoljno, da se cimam svaki dan od Beograda i nazad i da propustim jedan deo bendova koji nastupaju, samo da bih bio čistiji i uredniji koliko je moguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Castle Fest već sada ima bolju listu učesnika od Hellfest-a.

 

Svašta.

 

Što se tiče toga da li sam ja otmeni metalac, ako neko hoće u istim gaćama i čarapama da provede 5 dana po najvećoj vrućini, neka samo izvoli. Ja ću izdržati da ne spavam dovoljno, da se cimam svaki dan od Beograda i nazad i da propustim jedan deo bendova koji nastupaju, samo da bih bio čistiji i uredniji koliko je moguće.

 

Sa ovim se slažem u potpunosti. Ako je predviđeno da metalac smrdi na kilometar jer se 5 dana ne tušira, onda ja nisam metalac. S tim što ću na kraju odsesti u hotelu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mog'o bi ja da pobrisem sve do onog Lazarovog posta o Hellfestu :) Aj' manite se vise toga, svako ima svoje omiljene bendove, nekome je Hellfest govno, i nije cuo ni za jedno ime tamo, a slusa metal, dok bi neko za nas fest rekao da nema sta da gleda, jer nema nista od metala. To su cuveni problemi srpskih metalaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ljudi nije mi jasno, bice kampova, bice tuseva... Zasto bi neko bio 5 dana u istim carapama i gacama kad moze da ponese jednu torbu sa stvarima i ostavi je u kampu...

Ljudi se snalaze...

Ja planiram da tih 5 dana provedem u Smederevu, mozda se 1 ili 2 puta vratim u BG, ako mi zafali kinta ili nesto drugo...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

Ma ja idem u neki hotel : udoban krevet , kupatilo , TV ....

 

Ipak moram da odrzim odredjeni nivo . Sutra kad se budem bavio politikom ne smem da strepim hoce u tabloidu da izadje slika kako ja lezim u nekom blatu .

 

 

A to ce biti placeno od drzavnih para!??! :) :)

 

jbg ljudi, ali vas zajebao hellfest za mnogo :D

 

 

Hellfest: 20., 21. i 22.06. Clisson, Francuska

 

potvrdjeni bendovi:

 

7 SECONDS

MARDUK

ALCHEMIST

MAYHEM

ANATHEMA

MESHUGGAH

ANAAL NATHRAKH

MINISTRY

ANGRA

MUNICIPAL WASTE

ARKHON INFAUSTUS

MY DYING BRIDE

AT THE GATES

NECROPHAGIST

AVA INFERI

NOFX

BARONESS

OBITUARY

BELPHEGOR

OPETH

BENIGHTED

ORIGIN

BORN FROM PAIN

PARADISE LOST

CARCASS

PRIMORDIAL

COALESCE (exclusive date in Europe)

ROTTEN SOUND

COMEBACK KID

SATYRICON

CULT OF LUNA

SEPTIC FLESH

THE DILLINGER ESCAPE PLAN

SHINING

DIMMU BORGIR

SICK OF IT ALL

DYING FETUS

SODOM

ELUVEITIE

SONATA ARCTICA

EVILE

TESTAMENT

FORBIDDEN

TODAY IS THE DAY

GHOST BRIGADE

THE OCEAN

HIMSA

THE OLD DEAD TREE

JOB FOR A COWBOY

TREPONEM PAL

IN FLAMES

ULTRA VOMIT

LEGION OF THE DAMNED

WATAIN

MADBALL

YEAR OF NO LIGHT

MAAAMAAAAAA :uhoh: @Elderane: Gledaj bato pa uci! :)

 

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

Ma ja idem u neki hotel : udoban krevet , kupatilo , TV ....

 

Ipak moram da odrzim odredjeni nivo . Sutra kad se budem bavio politikom ne smem da strepim hoce u tabloidu da izadje slika kako ja lezim u nekom blatu .

Ako zelis da budes popularan nemoj ici na ovaj satanisticki fest vec na neki grand fest :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

osecam da ce neki doom da bude objavljen medju sledecima.....

 

 

 

a to sto se tice kampa i smrdenja....il ste debili il nikada niste osetili sta je pravo zezanje il vam komsija bio kleptoman pa vas stra da ponesete par majica ili ste jednostavno ne snalazljivi ....mislim ok je reci ,meni kamp ne odgovara,i te fore ...al te price kako ce ljudi u kampu da smrde i sire sifilis ...znaci strasnooooooo ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elderane lepo reče da organizacija ide na to da kamp bude pravi metal grad. Znači, da ste čuli kad je to rekao, znali biste da će biti trpezarija za ručavanje, jedno 10-tak tuševa i recepcija za ostavljanje ključeva od šatora. :rolleyes:

Šalim se, ne sumnjam u to da će kamp biti dobar, ali vrlo verovatno neću kampovati zato što, budući da nisam upućen u veliki broj ovih bendova, planiram da vidim samo par njih. Tako da ću otići u Smederevo na jedan bend, vratiti se u BG, sutra opet vožnja u Smederevo i nazad i tako 3,4 puta. Toliko bendova želim da vidim. Skromnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Prince of Darkness: Ako si 5 dana u kampu ne znaci da ne mozes poneti rezervne gace, carape i majice, sapun, sampon, ko ce da ti krade te pizdarije?! Govorim ti kao covek sa malo vecim festivalsko-kamperskim iskustvom, cak se mozes i svaki dan okupati kao covek u vecini slucajeva(cak i ne u kampu, mi smo se na exitu '05. kupali na strandu na tusevima najurednije), na kraju, veruj mi, uvek ispadne mnogo bolje zezanje u kampu... Naravno, sve je ovo samo moje misljenje i ukus, ko voli nek' izvoli kako god zeli, ali jedno je sigurno, bice krvavih 5 dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enclave,jesi ti ovaj obuceni?

:) Nisam ja ni jedan od ovih likova. Sliku sam nasao na Google-u. Kucao sam kurac, picka ili tako nesto ne secam se ni sam vise i to sam nasao. :)

 

Meni druzenje sa golim metalcima bas odgovara.Enclave,povedi i drugare.icon_smile.gif

Pa zar ti nisi udata zena? :) Ccc, jos i dete imas a ti trazis gole metalce. Cuti muz da ne sazna pa da nas ne pokolje sve sto ti nabacujem gole metalce, ionako je mesar. :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....ovo da je mesar si sama rekla na nekoj temi.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg ljudi, ali vas zajebao hellfest za mnogo :D

 

 

Hellfest: 20., 21. i 22.06. Clisson, Francuska

 

potvrdjeni bendovi:

 

 

ANAAL NATHRAKH

ELUVEITIE

HIMSA

THE OLD DEAD TREE

TREPONEM PAL

YEAR OF NO LIGHT

 

Ovoliko bendova sa multimilionskim prodajama tiraza jos ne vidjeh na istom mjestu. Samo Stonesi i U2 fale i eto ti najpoznatijih bendova na svijetu. Najjaci festival. Uz kartu dobijes i plac u Noorgetallenu na Ulmu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Nisam ja ni jedan od ovih likova. Sliku sam nasao na Google-u. Kucao sam kurac, picka ili tako nesto ne secam se ni sam vise i to sam nasao. :)

 

Eh Stojane, Stojane... Prosto ne znam sta je gore... To sto lazes ili to sto kucas takve prostote na Google-u... Zaista sam bez teksta... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...