Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Puno spama... 'Aj da malo osvjezim temu, potvrdjen je viking/folk metal bend TYR! A i hrvatske snage Usud, kao i nase, Alister i Boneyard. Nadam se da cemo sutra ostaviti vise informacija i na sajtu. Vjerovatno zanimljiva informacija za ljubitelje viking/folk metala, TYR je stvarno dobar bend.

Vise o njima mozete naci i na http://en.wikipedia.org/wiki/T%C3%BDr_(band), a i na njihovom myspace-u http://www.myspace.com/tyr1

Oni su i ucesnici Pagan Fest turneje, tako da ce Castle Festival, osim Ensiferuma, imati cast da ugosti i TYR.

Vise objava uskoro, nadam se da cemo u skorije vrijeme kompletirati i line up, a i dati konacne informacije o maksimalnim cijenama karata i sve ostalo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alister ce 20. 02. (sreda) odrzati prvi od niza koncerata u okviru Castle Fest Warm-up turneje.

 

"Livingroom" SKC, 20.02.2008.

ALISTER

 

Specijalni gosti:

HETERA

Ulaz 150 dinara

 

Pocetak u 21h

 

P.S. Elderane, nadam se da ovaj post nije protiv pravila. Ako jeste, sorry i obrisi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljan je Primal Fear da bude tačka na i. Mada, sada kad znam da Jon Oliva's Pain i Circle II Circle idu na turneju sa Manticora-om...

Da ali to je valjda USA tour tako nesto...

Odusevio me bulletin na spejsu kad sam videla, jbt kad bi oni svi svirali ovde...

ZLO! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, kakvi ste, jos cemo uzeti puske, pa na Frubija... :) Nismo mi ni u kakvom ratu, bendova je toliko da ih za 50 festivala ne bi bar po jednom doveli. Bolje da svi fino budemo zadovoljni sto imamo 2 festa, razlicito orijentisana, i poprilicno jeftina za evropske uslove. U svakom slucaju, nas line up ce, nadam se, uskoro biti u potpunosti zavrsen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...