Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Nije da se zalim ali da je dosao Carcass pre 15 godina tu bi nastao haos, dok je jos bio "Death Metal"...Neznam koliko si upucen u taj bend jbg ja njih slusam, ali samo Gore/Grind albume (tj prve)...njihova poslednja izdanja NEMOZES nazvati Death Metalom brate, ali NIKAKO...

 

Oooooo naravno da mozes!!! Ako ti Heartwork ne nazivas death metalom onda jbg... Sto se amerikanaca tice

po meni Carcass-u mogu da prismrde samo Cannibal Corpse, Death i Morbid Angel... Ima dobrih bendova iz amerike

ALI CARCASS JE CARCASS!!!

 

Ej, to je sve za temu o Carcass-u. Ovdje se prica o festivalu, i Carcassovom doprinosu lineup-u festivala. To sta sviraju je najmanje bitno!

 

SVIRAJU DEATH METAL... Ne svira se death metal samo na americki nacin...

 

Hmm sto se tice dovodjenja Carcass-a... JEBENO GENIJALNO! Oni bi po meni trebali da budu najveca atrakcija

jer su male sanse da nastave sa radom, ostali ce raditi i samim tim su vec sanse da ih opet vidimo..

 

ROT 'N' ROLL FOREVER!

Edited by Apostol

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK, vrijeme je bilo da objavimo i nase bendove za festival. Kao i na Castle Fest Warm Up-ovima, na Castle Festivalu nastupice i

Apocalypse

Hetera

Decontrolled.

Naknadno cemo objaviti i tacne dane u okviru kojih ce ovi bendovi nastupiti na Castle-u. Takodje, Alogia ce nastupiti na Castle Festivalu, isti dan kad i Expedition Delta na main stage-u, i nastupi ta 2 benda ce se nadovezati jedan na drugi! Uzgred potvrdjen je i Carcass. :)

 

sta reci...za mene licno u svetu muzike nema boljeg benda od carcass-a.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@huszar

 

sziget ima dobru foru ali je problem sto je kod njih metal stage manji, tj prima manje ljudi, pa je to izvidljivo: posle nastupa hedlajnera, formira se red sa strane stajdza(ne mogu sad preterano precizno da objasnim, ali vrlo je prosto), gde je nazovistand na kojem se dele autogrami itd. princip potpisivanja diskova u radnjama recimo. tako da, svi fanovi mogu da dodju do svog omiljenog banda..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad je jasno. ;) Nisam znao na šta se odnosilo. Stvarno bi bilo genijalno kad bi bendovi delili autograme. Video sam na 1 od GER festivala da je istaknuto kad koji bend deli autograme. Svaki bend to radi oko pola sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzgred potvrdjen je i Carcass. :)

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA KRALJEVIIIIIIII!!!

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Možete svi da ga pušite, Carcass je institucija. Ima mnogo bendova koji su bili majstori svog žanra, ima ih mnogo koji su uticali na sam žanr, ima ih koji su debi albumima stvarali čitav žanr, ali samo Carcass je to radio sa svakim albumom!

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elderane, a neki industrial bend da padne, ha? :rockdevil::pivopije:

 

Kad smo vec kod industrial-a, ako se vec nece dovoditi neka veca imena, DEFINITIVNO pozovite DREDDUP, mislim, momci su iz Novog Sada, rade posao fenomenalno i po propisu, semplovi na sve strane, ali opet, 2 gitare, bubanj, ma pravi industrial metal.. Odlicni su i jedan od retkih bendova koji stvarno profi radi. A sigurno su se i prijavili za fest.. Zaista TOPLO preporucujem, necete pogresiti.. + imaju nekoliko objavljenih albuma i dosta spotova.. Eto, cisto da ispostujete 'elektronicare' za fest.. :)

 

za Carcass svaka cast! :pivopije:

 

Evo vam link: http://www.dreddup.co.nr + http://www.myspace.com/dreddup

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li zaista misliš da neće svirati Inpropagation, Corporeal Jigsore Quandary i Incarnate Solvent Abuse? ;)

 

naravno da sviraju to, al ne sumnjam da ce da opale i Exhume to Consume i jos po koju sa Symphonies.

Share this post


Link to post
Share on other sites

naravno da sviraju to, al ne sumnjam da ce da opale i Exhume to Consume i jos po koju sa Symphonies.

 

A onda moraju i Keep On Rotting In The Free World, Buried Dreams, No Love Lost, Heartwork, Carnal Forge, Cross My Heart... Jooooj, ko će dočekati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A onda moraju i Keep On Rotting In The Free World, Buried Dreams, No Love Lost, Heartwork, Carnal Forge, Cross My Heart... Jooooj, ko će dočekati!

 

bilo bi idealno kad bi obuhvatili iz cele diskografije po koju stvar, mada nisam optimista da ce nesto sa reek-a da sviraju, ali potajno se nadam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...