Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde ljudi realno...

Boli Whitesnake kurac i za Srbiju i za Alabaniju i za Kosovo

Dobili su vise para pa idu u Albaniju-posao je posao,boli njih tuki za politicku situaciju

E sada ko je kesirao pare za ovako nesto je neka druga prica :mhihi:

I jebao vas Whitesnake vise-Carcass dolazi,ej bre

Jos samo da dodje Meshuggah i ima da bude vr' ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugari su odavno ispred nas što se popularnosti metala tiče, a ne bi me čudilo da nas i Albanci preteknu. Kod Bugara ne može da se desi da organizatori ne dovedu neki bend zato što ga malo ljudi sluša.

 

I šta ti predlažeš povodom toga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I šta ti predlažeš povodom toga?

 

Predlažem da sledeće godine Terra Nostra sa nekom bugarskom agencijom organizuje zajednički festival negde na srpsko-bugarskoj granici (nije bitno s koje strane, pošto očekujemo da se vize ukinu ako političari ne zajebu stvar). Nastupila bi najveća imena evropskog metala, dakle i oni koji nastupaju na Castle ove godine i oni koji su nastupali na Monsters of Rock 2006, a ovde su izostali jer ih publika u Srbiji slabo ceni. Na jednom takvom festivalu niko ne bi žalio za bendovima poput Whitesnake.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugari su odavno ispred nas što se popularnosti metala tiče, a ne bi me čudilo da nas i Albanci preteknu. Kod Bugara ne može da se desi da organizatori ne dovedu neki bend zato što ga malo ljudi sluša.

Kod Bugara prolazi samo heavy/power/thrash...

Oni samo mogu sanjati neke bendove koji su kod nas bili i koji ce biti...Katatonia,Meshuggah,Muse,Nick Cave,Tool...itd.

Ono sto hocu da kazem,drago mi je sto nismo kao Bugarska.

Kod njih ni Rolling stones nikad nisu nastupili. :mhihi:

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Covek je do maximuma u pravu (mislim na Defunctus)...Pogledajte samo spisak bendova koji je nastupio kod nas prosle godine, a ko je od tih bendova nastupio kod njih?Jebi ga, kod njih se ceni heavy i jebi ga, normalno je da ce da dovode Manowar svake godine...Kod nas taj Manowar ne bi prodao vise od 2.000 karata...Jednostavno imamo razlicite ukuse i sta da se radi...Ja ne znam sto se zalite, i sto bi se udruzivali sa Bugarima kada imamo ovo nase sto je po meni, a i po mnogim drugim bolje od njihovog.Sta vam je bre ljudi, taman smo napravili nase brendove, vi ocete nesto sa nekim drugim, ne razumem vas...Umesto da se trudimo da izguramo nasu pricu vi o necemu drugom raspravljate....

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Omen

Ja sam govorio za sve bendove,ne samo za metal...to je sa licnog stanovista,jer mene zanimaju i ne-metal koncerti.

Sto se tice metal koncerata,ja koliko znam kod nas je bas puno Bugara dolazilo na koncerte u proslih recimo godinu i po...dok Srba nije islo puno tamo,osim Laze. :)

Ti bendovi na koje se oni loze,mene i ne privlace nesto,zato sam rekao,da ne bi volio da smo kao Bugarska.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Odlicno se zna da su Bugari daleko ispred nas.

 

@kriki: Pitaj brata kako je bilo na Obituary u Sofiji.

Nisu bre ispred nas...

 

Sta ima da ga pitam, bio sam na koncertu?!xexexexexe

To mi najbolji koncert u zivotu!!!! :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta vam smeta Albanija, bilo bi lepo kad bi metal bendovi i u Centralnoafričku republiku išli.

Pa smeta :bigblue:

Jer sa Cenralno Africkom Republikom nisamo (jos) u ratu ;)

 

 

Treba pozdraviti širenje metal zajednice.

Naravno.

Al' ne u Albaniju :no: (umesto kod nas)

 

 

ja koliko znam kod nas je bas puno Bugara dolazilo na koncerte u proslih recimo godinu i po...dok Srba nije islo puno tamo,osim Laze. :)

:):twisted::pivopije:

I ove godine cu (izgleda) da picim tamo :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEbiga momci, ispushili smo ga sa Whitesnake-om i Def-Lepardom.....al zato CARCASSSSSSSSSSSSSSSSSSS...zajebite owo prwo shto sam rekao....ONI SU GA ISPUSHILIIIIIIII AHAHAHAHAHAHHAHAH noobz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...