Jump to content

2008.07.01-05. Fest: * Smederevska Tvrdjava * Castle Fest


Elderane

Recommended Posts

Ma chinjenica je da smo debili, jebene dvije marke (80din) dnevno, mislim kome je to skupo???

Pare su se mogle nabaviti, to nije problem, problem je u tome shto debili kontaju "ima vremena, kupicu pred pochetak festa, kao da organizaciji trebaju pare prije, ko ih jebe".

Ma opushteno, ja nisam ni ljut ni tuzan, samo razocharan, ne shto nece biti festa, boli me qrac ja cu sve te bendove jednom pogledati, vec zbog ljudi koji me okruzuju, prvi put da bude neshto dobro i qrac, ma zaboli me...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nema para, to je cinjenica.

Ali kad pricam sa ljudima veoma malom broju njih pada na pamet da se zapravo iscimaju i zarade te pare (cast izuzetcima).

Pricamo o recimo 100 evra, ako se uracuna karta plus da treba tamo nesto jesti i piti tih 5 dana.

To je 8000 dinara.

Da je nekome stalo, iscimao bi se i realno za nedelju dana nekog posla - nebitno dal je fizikalisanje ili preko veze kod caleta u

firmi ili stagod koji kurac bi te pare zaradio.

Nego mi se sve nekako cini da bi ljudi da im se to samo onako pojavi samo od sebe... kad im spomenes bilo kakvo iscimavanje

oko bilo cega svi te gledaju ko da si im rekao da pobiju porodicu i prodaju njihove organe za kartu.

Uopste nije nemoguce naci pare, nego su ljudi lenji.

Imam utisak da ce veliki broj ovih "zajebanih" metalaca/rokera/cegagod, kao svi su oni zajebani pobunjenici i buntovnici i stoje

tako ispred SKCa, sve mi se cini da ce oni radije da bleje ceo dan na nekom jebenom forumu, myspaceu ili sta vec nego da se

jebeno iscimaju i zapravo odu i uzivo vide taj bend ciji snimak koncerta sa Wackena gledaju sad na YouTubu.

 

Cast izuzetcima, definitivno ali jednostavno mislim da nisu krivi organizatori nego su ljudi ovde jednostavno lenji debili.

 

Uostalom, prilicno sam siguran da ce vecina tih zajebanih pobunjenika za 3 god da se osisa i budu racunovodje ili nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nije povoljno"...

Mislis nije povoljno sto je otkazan festival???

 

Pa on i jeste otkazan zato sto takvi nisu kupili karte!

A bice ti povoljno al znas kad?!

 

 

Pa karte se prodaju do poslednjeg dana!!

Da je receno da su u prodaji samo mesec dana, sigurno bih je kupila!

A i kako je moguce da samo, da kazemo 1/10 metalaca kupi karte za toliko meseci koliko je proslo?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Elderane: (ako procitas) predlog - onaj tvoj post (prvi kad si rekao da je otkazano,kako i zasto),kao i info o vracanju karta (kada,gde) da postujes na onoj temi (Castle fest - sav info) da bi ljudi znali/videli,a ne da ovde svaki cas zapitkuju za to.

Znam da vam sad nije ni do cega,al' eto predlog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i kako je moguce da samo, da kazemo 1/10 metalaca kupi karte za toliko meseci koliko je proslo?!

 

Meni to i jeste najgore od svega ovog...

 

S tim da me savest ne grize... Kupio sam karte i za Castle i za Slayerr...

U stvari osteceni su SAMO oni koji su kupili karte...

 

 

// a sto se tice ovog "nema para" IMA para! Samoi nema ko da radi i da zaradi... Tek "jedan od deset" Ni ja nisam imao ni dinara...//

Edited by machak slusha DEATH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha,novi rekord :D

 

 

61 User(s) are reading this topic (27 Guests and 1 Anonymous Users)

33 Members: LazaGNR, Morphy, proka92, Bahamut, Totamealand, .nemanja., apocalypsetb, (sic), Vajar, machak slusha DEATH, amy_mccoy, lex69, The Joker, angels deserve to die, Imrahil, Elderane, CrvenaBestija, ALISTER, Bili_Piton, Theory of Chaos, djuk, Maljavi Razbijac, Moody, Killing Hand, Port, Bloody Mary, Sgt.Splatter, Buba :), butchersound, arhytMia, darkonet, heller, Karma

Share this post


Link to post
Share on other sites

prichash o 300 karata kupljenih sa saznanjem da fest traje 5 dana... da su ljudi rachunali sa 2 bilo bi svakako drugachije...

evo, ja sam teo da uzmem dve dvodnevne al nisam teo sad, nego pred gig...

da ste ga stavili i bg reshili bi i problem prevoza za vecinu malishana ispod 18god, recimo... nisam ispao pametan al kapiram da je iskustvo bolje sticati sa lakshim akcijama nego odma 5 dana u smederevu...

ok, legasi, chujem nije dobro proshao, al kao shto reche gigovi su bili za vishe "ug" ekipu... na judase bi dosho i moj matori komsha...

kaze metalac kevi, daj 50evra da kupim kartu za gig koji je za 4 meseca, a ona ce njemu, a s chim da platim sad struju? da nam seku kabal da bi ti za 5 meseci isho da gledash te tvoje chupavce?

ne verujem da nema metalaca? nema love valjda...

 

shta znam...

jebesh ga, jedino mi je jasno da mi je krivo shto je otkazano... bez veze...

nadam se da cete da se izvuchete finansijski

al svakako bolje shto ste otkazali nego blama sa 200 ljudi na poljanchetu za 5iljada, il koliko vec...

 

pozdrav

neka taj metalac steka kintu, neka i ide svake večeri sa ekipom da loče dvoltru, neka ne ide na svirke 1000razrednih domaćih metal "bendova" i neka radi nešto ako je u mogućnost, pa ako mu zafali 10-15e onda može da traži od roditelja.

 

 

Ubicu nekog, majke mi! Kupujte karte, picka li vam materina! Sta se bre nema para?! Radite nesto, u kurac vise... :udri::udri::udri::udri::udri:

Slažem se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa karte se prodaju do poslednjeg dana!!

Da je receno da su u prodaji samo mesec dana, sigurno bih je kupila!

A i kako je moguce da samo, da kazemo 1/10 metalaca kupi karte za toliko meseci koliko je proslo?!

Zato shto, ochigledno, mnogi misle isto kao ti. S druge strane- mnogi nemaju para, a idu u shkolu ili rade shta god ali ipak nemaju dovoljno, pa ne moze niko ni da ih okrivi za to shto nisu kupili karte, a stvarno ima i onih koji ne bi da rade, nego da im padne s neba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uostalom, prilicno sam siguran da ce vecina tih zajebanih pobunjenika za 3 god da se osisa i budu racunovodje ili nesto.

 

Kakve crne rachunovodje, bice i ostace debili :violent:

-------------------------------------------------------------

 

Iz ovog neshto kontam, shta bi bilo da se prodaja karata zavrshava mjesec dana prije festa?

Shta mislite bi li se ishta promijenilo?

Pitam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

66 User(s) are reading this topic (28 Guests and 1 Anonymous Users)

37 Members: Laurelin, The Joker, Angie, Imrahil, Morphy, RaVeN, krchulj, machak slusha DEATH, Bili_Piton, Talvi, Buddha, proka92, Elderane, Theory of Chaos, Moody, LazaGNR, Bahamut, Totamealand, .nemanja., apocalypsetb, (sic), Vajar, amy_mccoy, lex69, angels deserve to die, CrvenaBestija, ALISTER, djuk, Maljavi Razbijac, Killing Hand, Bloody Mary, Sgt.Splatter, Buba :), butchersound, arhytMia, darkonet, heller

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno kako je bas jako malo ljudi kupilo karte. Uopste mi nije jasno. To je premalo.

Al' ono, ok. Najvljeno, otkazano, i kraj. Zao mi je jako zbog festa. Bas su strava bendovi trebali da dodju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt ljudi pa ja sad ne znam sta da slusam...

uopste mi se ne slusa vise Evergrey, SymphonyX, Avantasia i ostali bendovi :)

I ja se trenutno tako osećam. Nije mi ni do Lordi, ni do SYXa, ni do Helloweena... Samo će me više oneraspoložiti. Ali, jebiga, nadajmo se, SYX neke od narednih godina u SKC-u. Samo tamo može od sada...

 

Mislim da sam jedini kome će biti najteže da prežali InnerWish.

Pa to je, koliko ja znam, naš bend. Njih ćeš već moći da vidiš bilo gde, u skorije vreme. Ali SYX, Avantasiu, Adagio... Teško...

 

Kamelot je 30 dana pred ovogodisnji koncert prodao vise karata nego cijeli Castle Festival.

Pitam se da li bi prodaja nešto skočila u ovih narednih nekoliko nedelja da se fest nije otkazao... Ali to je nešto najgluplje na šta mogu da pomislim u ovom trenutku.

 

Anyway, meni je samo važno da vidim Judase prvog, eventualno da nam dovedete gospodina Blejza Bejlija ponovo do kraja godine. Dosta za 2008.

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato shto, ochigledno, mnogi misle isto kao ti. S druge strane- mnogi nemaju para, a idu u shkolu ili rade shta god ali ipak nemaju dovoljno, pa ne moze niko ni da ih okrivi za to shto nisu kupili karte, a stvarno ima i onih koji ne bi da rade, nego da im padne s neba.

 

 

Ima manje od mesec dana do tada-pocetka festa, u prodaji je bilo 30 000 karata, prodato je 300, i ti mislis da ce ostalih 27 000 da kupe skoro...? Ne znam da li bi bas toliki skup ljudi cekao poslednji cas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danima razmisljam da je sve u startu bilo pogresno. Tek smo poceli da dobijamo koncerte, ljudi jos nisu stekli naviku da dolaze, osim mali broj njih. Treba sacekati jos koju godinu da se neki krugovi obrnu, da se ljudi naviknu. Ne bi pomoglo ni da smo najavili 2 dana sa manje hedlajnera, opet bi sve to bilo jadno, nije festival vrhunska produkcija i skupa oprema, vec ljudi, to je sve jasno kad se vidi jedna slika sa Wackena.

 

Mislim da je ovo sustina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

[quote name='Bili_Piton' date='4. 6. 2008, 13:03' post='1683404'

 

Uostalom, prilicno sam siguran da ce vecina tih zajebanih pobunjenika za 3 god da se osisa i budu racunovodje ili nesto.

 

 

slazem se.bice dosta takvih koji ce reci kao fora prevazisao sam ja to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima manje od mesec dana do tada-pocetka festa, u prodaji je bilo 30 000 karata, prodato je 300, i ti mislis da ce ostalih 27 000 da kupe skoro...? Ne znam da li bi bas toliki skup ljudi cekao poslednji cas!

 

Ma, kakvih 30000? Ne bi nikad ocekivali toliko, da je deseto izdanje festivala.

Iskreno, kad smo objavili Judas Priest, taj dan smo ocekivali 5-6000 ljudi. Ostale dane po 4000.To je bila neka realnost, a i nije puno, kad pogledate, na Maidenima je bilo 23000 ljudi, pa neka je pola od njih zainteresovano za bilo koji drugi metal bend, pola od tog ostatka da nadje novac, i to vam je sve. Ni cetvrtina od potencijala. Sto se stranaca tice, mogu vam reci da su se poprilicno zainteresovali. Mnogo pitanja i mailova uopste je poslato iz gomile zemalja, cak i iz Australije. Njima se svidjela tvrdjava, i lineup, mnogi bi dosli, ali, nije to cifra koja spasava stvar.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz ovog neshto kontam, shta bi bilo da se prodaja karata zavrshava mjesec dana prije festa?

Shta mislite bi li se ishta promijenilo?

Pitam se...

Pa ne znam,ne verujem...posle ove informacije da je prodato samo 300 karata.

Ajde da kazes da bi i (ne znam kojim cudom) prodali jos 1000 karata,al' opet je to malo...

 

 

Da, ako neko hoce ove nove plakate, izgledaju kao posteri, moze da uzme koje hoce, ima 12 vrsta. Jeste glupo, ali sta znam, mozda nekom to i treba.

E,ocu ja :)

Ozbiljno :da:

Kad vratim (tj. zamenim) kartu da misacuvate od svakog po jedan :):bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je vise i vise ljudi ovde...

 

 

55 User(s) are reading this topic (26 Guests and 3 Anonymous Users)

26 Members: Toksa, Defunctus, Infest, Bole, Cyber, medjutim, Tanya, Laurelin, bfg, Poison Ivy, Uruk Hai, hypnos, LordHypnos, Kingmanowar, GEORGE_SOAD, FILIP St., LazaGNR, Kinasky, ~MaX~, 2b_theonlygod, Шöне Мики, Razbijač-SEXUALNI MEĐED, Marishte, DBrave, LadyCorpse, dok

 

Izvini, ali u ovom trenutku, KOGA BOLI KURAC koliko ljudi cita temu??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo jedan detalj!

 

gonzo je u pravu, poenta je NAVIKA!

 

iz navike dolazi cinjenica da se redovno doalzi na svirke, bilo kakve, da se stvara baza fanova, tj ciljna grupa i, na kraju krajeva, iz navike nastaje svest da su potrebne pare za tu vrstu provoda.

pogledajte EXIT. pola ljudi kupi karte za EXIT jer su navikli na taj dogadjaj. iako se jos par meseci nece znati ko su hejdlajneri, niti neki manji izvodjaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, ali u ovom trenutku, KOGA BOLI KURAC koliko ljudi cita temu??????

Ti nemoj da citas to ako te ne interesuje :);)

 

Inace,taj moj post je trebao da se nadoveze na moj predhodni,samo sto mi je neko 'uleteo' :da:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...