Jump to content

Type O Negative


Nik

Recommended Posts

Mislim da ne mogu se odlucim izmedju Bloody Kisses i October Rusta , to bi bila isuvishe bolna odluka. Ne mogu da izaberem favorita , oba albuma su odlicna .......

 

mislim , black no1 , christian woman , too late -frozen , cant' loose you , summer breeze

 

i love you to death , cinnamon girl ( lepa obrada ) my girlfriend's girlfriend , wolf moon , in praise of bachus , burnt flowers fallen , die with me , red water , green man ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, meni je "October" fin album ali "Bloody Kisses" ipak ostaje neprevazidjen, pa bih stoga vise voleo da sam ih gledao u vreme kada je taj album bio aktuelan, mada se, naravno, ne bih bunio ni za paket iz '98. :meshuggah:

Uh slazem se u potpunosti. Jedino bih dodala da mi je omiljena stvar od TON-a sa October Rust. :bigblue:

http://www.yumetal.net/forum/user/12076-nights-blood/

 

 

EDIT: Ja sam imala ispit kad su dolazili, tako da sam ostala uskracena i za raspalog Pitera. :udri::udri::udri::udri::udri:

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam bio zadovoljan sa Setlistom kada sam uporedio setlistu koju su radili na 2. delu turjene skenjao sam se. Bili su sve hitovi sa October Rusta , Bloody Kisses , World Coming Down dok su u beogradu bili par hitova i dosta pesama sa Slow Deep and Hard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sviđa štagod da sviraju, i išla bih još koji put jer kao što si rekao izgleda da baš "mešetare" sa setlistama, što je meni okej.

 

Mislim, bilo bi jako dosadno kada bi stalno vrteli jedne iste pesme, a takav je bend da se svim ljudima neka druga pesma specijalno sviđa, a nije realno očekivati ceo njihov opus :pivopije:

 

 

 

@Nights Blood: ne samo da sam ti dužna Kuvar i ne samo da se izgleda ne vidimo u subotu, nego sad moram još i da smišljam šta da ti pribavim za video snimke koncerta :wub:

 

Nevaljalice :wub:.

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

slike od 20. oktobra.

peter se kanda skinuo sa droge, i navukao na sladoled.

http://s129.photobucket.com/albums/p233/reneeray0915/type%20o%20negative/

 

 

kakva ljudina..

 

setih se onog njegovog gostovanja kod Dzeri Springera,gde ga je Dzeri pitao "are you happy to be here?" a on mu odgovori "i'm less miserable" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, taj "I'm less miserable" odgovor je tako piterovski...

 

@Night's Blood - došlo je do nekog pomeranja na koje nažalost ne mogu da utičem.. jedino neke čini časkom da bacim večeras, al' ne verujem da bi pomoglo ni to, samtajmz its mor fizibl tu muv a mauntin. :confused:

 

Edit

@Kvrag: tek sad videh tvoj post.

Vidi, to što sam napisala je moje mišljenje. I ne mora uopšte da bude tačno. I ne moraš čak ni da se složiš sa mnom. Jesmo okej? :pivopije:

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je to fin cert sem sto su oni izgledali kao da istovarivali kamione

To Pera doduse,ostatak ekipe je bio cool,najvece razocarenje je sto nisu svirali nista cini mi se sa October Rust

I Petar cini mi se pije neko vino tj pio je na certovima-kada je zalio publiku oseca se na tak nesto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je to fin cert sem sto su oni izgledali kao da istovarivali kamione

To Pera doduse,ostatak ekipe je bio cool,najvece razocarenje je sto nisu svirali nista cini mi se sa October Rust

I Petar cini mi se pije neko vino tj pio je na certovima-kada je zalio publiku oseca se na tak nesto :lol:

 

svirali su love you to death.

vise nego dosta october rust-a, ako mene pitas.

 

also:

DSCF3047.jpg

DSCF3038.jpg

DSCF3026.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...