Jump to content

Type O Negative


Nik

Recommended Posts

Tebi je bash zanimljiva ova situacija...

 

nema potrebe da se pretvaram, posebno zato da bih bilo koga impresionirala. bilo je pitanje dana kada će peter umreti, znao je šta radi, i uradio je stvar kako je hteo. nije bio dete, ne sa 48 godina.

činjenica je da će mi njihova muzika nedostajati, i da mi je veoma krivo što josh neće održati obećanje da ćemo se ponovo videti u beogradu.

 

od jutros odgovaram na poruke korisnika foruma "is he really dead?" i čitam naricaljke, brišem i merdžujem postove, pošto, ipak, svako mora na forumu otvoriti novu temu za izražavanje sućuti, jer je upravo njena/njegova tuga pregolema, i ne može biti postovana tamo gde su i svi ostali izrazili saučešće bendu, porodici i prijateljima.

ha.

TON forum nije imao ovoliko korisnika online od 2005, od poslednje reinstalacije phpBB-a.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, a uzmimo u obzir činjenicu da je suština TONa smejanje u lice smrti i prihvatanje zla onakvog kakvo jeste sa uz nezaobilazni cinizam, pa ako majučete za njim promašili ste celokupnu poentu svega. Jutros slušam Bloody kisses, i zaista teško zvuče neki delovi iz ove perspektive; prosto se (kao u slučaju smrti Miike iz Sentenced) osećala neka nadolazeća propast u svemu i Peter je morao otići na neki tračičan način. Što reče Feyd, znalo se sve - 2007. je izgledao kao living dead, tako da... Istini za volju, nedostajaće mi ta figura, zaista je bio jedan od posebnijih ljudi na sceni, ali nisam tužan kako kad je upucan Dime već prazninu usled logičnog sleda događaja.

He's fucking dead again - ali ovaj put 4 real.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba slaviti njegov zivot.

 

Istina, a uzmimo u obzir činjenicu da je suština TONa smejanje u lice smrti i prihvatanje zla onakvog kakvo jeste sa uz nezaobilazni cinizam, pa ako majučete za njim promašili ste celokupnu poentu svega. Jutros slušam Bloody kisses, i zaista teško zvuče neki delovi iz ove perspektive; prosto se (kao u slučaju smrti Miike iz Sentenced) osećala neka nadolazeća propast u svemu i Peter je morao otići na neki tračičan način.

You're right.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina, a uzmimo u obzir činjenicu da je suština TONa smejanje u lice smrti i prihvatanje zla onakvog kakvo jeste sa uz nezaobilazni cinizam, pa ako majučete za njim promašili ste celokupnu poentu svega. Jutros slušam Bloody kisses, i zaista teško zvuče neki delovi iz ove perspektive; prosto se (kao u slučaju smrti Miike iz Sentenced) osećala neka nadolazeća propast u svemu i Peter je morao otići na neki tračičan način. Što reče Feyd, znalo se sve - 2007. je izgledao kao living dead, tako da... Istini za volju, nedostajaće mi ta figura, zaista je bio jedan od posebnijih ljudi na sceni, ali nisam tužan kako kad je upucan Dime već prazninu usled logičnog sleda događaja.

He's fucking dead again - ali ovaj put 4 real.

 

Svaka cast na ovome. Sve sto sam htela kazem, receno je tu.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

šteta.. drago mi je da sam ih uživo gledao i da sam tom prilikom čuo "these three things" i "anesthesia" ,ali bih ponovo želeo da ih vidim live..

 

nema više tog žiletiranja basa pod debelim sustainom kojim je pera najbolje rukovao,ali će "october rust" uvek biti tu zahvaljujući njemu! 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

(CBS) CBS News has confirmed that Peter Steele, front man for Type O Negative, has died.

 

In an email, Mike Renault, the band's manager said, "Peter passed away last night. As of now it appears to have been heart failure. That's all the details we have right now."

 

 

to bi bilo najzvanicnije do sada. tako da, zeleni flor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...