Jump to content

Type O Negative


Nik

Recommended Posts

Ne verujem , Peter je sada prosvetljen covek , sa izrazito dobrim baratanjem vokabulara u pesnickom ,filozofskom,sarkasticnom i humoristickom smislu. A tu je i Kenny Hickey , koji je sigurno dobar tekstopisac ,ne znam , ne zna se da li je Josh zauvek otisao ili je uzeo pauzu ali mislim da mogu oni i bez njega da naprave album (dobar ):)

Edited by Kvrag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda ce album i biti nesto, ali Josh je ipak davao posebnu esenciju... Jeste Peter sada dosta drugaciji, ali ta njegova nova filiozofija mislim da nece moci da zameni Josha i njegove urenebesne ispade koji su davali tu humoristicku notu TON-u :D

Kad bi trebao da izadje album?

Edited by Black Label

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uze mi reč iz usta :da:

 

I bio bi red, malo neka nosi crveno, da se aktivira crveni bend.

Videla sam im prošli put kad su bili bus, baš skromno putuju, kapiram da im glavna kinta jedino otud i kaplje... šta li on radi i od čega živi, ko će ga znati, za ove ostale mi je manje više jasno, al za Pitera baš ... znam samo da nosi taj jedan jedini mučeni sat digitronac već jedno dva'es godina :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff, meni je ringtone na privatnom dugo bio Motorbreath, zatim I Love RnR, pa jedno vreme Haljinica boje lila... :haha: morala sam to izmotavanje da ukinem.

 

:D i ja sam bila namestila 'Mile voli disko' kao licni ringtone za jednu drugaricu, ali par puta mi je bilo baaas neprijatno kad mi je tako zvonio telefon

 

A sto se tice TON, pre nego sto su dosli u SKC ja sam bila sigurna da mogu da napune bar Tasmajdan. A onda je ispalo da je i u SKC bilo karata i u toku koncerta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih ponovo da ih gledam, ali ovako trezne sa Petrom, jer mi je beogradski koncert ostao u jako losem secanju, bio sam poprilicno razocaran celim nastupom, i njima kao ljudima (eto zato ne treba od muzicara praviti idole vec ih tretirati kao svakog normalnog coveka, jedino je bradonja Josh, bio opusten i prizeman...)

Ne znam zasto kukate sto je Josh napustio bend, kada nije covek se samo posvetio necemu sto mu je trenutno zanimljivo, plus u intervjuima lepo kazu da ce sa njim da snime album, kada im se sredi situacija sa SPV (izdavacka kuca) koja je bankrotirala ove godine...

Sto se tice njihove zarade snalaze se kako umeju i mogu, nece im se nikada ponoviti zlatana period Bloody Kisses i October Rust-a, jer su se tada rasturali od koncerata i isli na mega turneje sa Panterom i slicnim bendovima.

Hm, secam se kada je Josh kukao kada je procureo na net World coming down ili bese to Life is killing me, novinarima i kako oni zbog toga gube dosta novca, zbog tog ispada izgubili su i dosta fanova, zato verovatno danas ne palamudi toliko o tome jer je shvatio da neke stvari se menjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@taniusha

 

Heh, to što mi znamo da je T0N odličan bend, jedan u milion, i što ih mnogo volimo, ne znači da svi zaista imaju stomak za njihov pojam zabave. SKC velika sala je sasvim realan scenario.

 

 

 

@Voivod

 

Baš sam o tome razmišljala i čini se da se sad otvara neki prostor za side projekte i ostale aktivnosti vezane za muziku ali ne direktno za T0N. Koliko god mi to želeli da priznamo ili ne, jedan dobar deo njihovog imidža činio je Peter svojom pojavom i porukama koje je slao kroz tekstove - osim toga, ne vidim šta bi novo oni mogli da ponude, osim još dobre zajebancije, ali novo u muzičkom smislu - ne. Voleće ih i dalje fanovi koje sada imaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^to.

 

da su hteli, mogli su da snime jos 10 october rust-ova i da ubace peter-a svakog meseca u playgirl. ali "we follow our hearts and penises", tako da su umesto october rust-a izasli sa WCD, koji je sjajan album, ali ga je nemoguce prodati kao OR ili BK. a posle WCD su potpuno zanemarili komercijalni efekat svoje muzike i prihvatili cinjenicu da ce nastupati pred istim broj ljudi i u brooklyn-u i u beogradu.

 

a propos voivodovog izlaganja o tome kakvi su clanovi benda ljudi, imam da izjavim toliko da su nam (ekipi sa slika sa prethodne strane) platili 3-4 ture pica tu noc, koju smo proveli raspravljajuci o istoriji srbije i balkana i o tome koji je nama bio kurac da 10 godina medjusobno ratujemo nakon sto smo 50 godina ziveli u istoj drzavi. nije da je to mera dobrote ili ne-dobrote, ali nije ih niko na to terao. o backstage passovima za celu ekipu necu ni da govorim - nisam ih trazila, pa sam ih opet dobila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih ponovo da ih gledam, ali ovako trezne sa Petrom, jer mi je beogradski koncert ostao u jako losem secanju, bio sam poprilicno razocaran celim nastupom, i njima kao ljudima (eto zato ne treba od muzicara praviti idole vec ih tretirati kao svakog normalnog coveka, jedino je bradonja Josh, bio opusten i prizeman...)

 

Ne slazem se sa tobom , Johhny je bio isto odlican na bini , bio je iznenadjen publikom , cak je i izvadio kameru i snimao nas.

 

I Kenny je bio ok , i pre koncerta , i za vreme i posle. Jbg, Peter je takav kakav je , neraspolozen , nadrkan , sarkastican. Cak i da su ljudi sacekali petera ispred busa da pricaju sa njim ne bi ja zeleo da sam na njihovom mestu jer kapiram da ga toliko boli kurac da bi ga pokopao u sekundi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se sa tobom , Johhny je bio isto odlican na bini , bio je iznenadjen publikom , cak je i izvadio kameru i snimao nas.

 

A šta je to, merilo kvaliteta koncerta?

 

Jesu bili malo raštimovani, sigurno da su Piterove boce vina našle put do pojačala. Ali dobro, sve je to rokenrol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kVrag ovo sto je Ajlin rekla iznad napisala.

@feyd, hej pa to je super sto su vam tako izasli u susret, ali ono sto sam video posle koncerta pogotov Kenny-eve i Kelly-evo ponasanje sa fanovima nimalo mi se nije dopalo, bolje je da su rekli ljudi nema slikanja i potpisivanja dosta je bilo price odosmo da odmaramo u busu, nego da se ponasaju kao drkosi i glume tu neko ludilo.

Slazem se da su mogli da urade oni jos ihaha takvih albuma, ali pametnije je sto nisu, meni je World coming down je odlican album, tezak i sa veoma licnom tematikom clanova benda, verovatno se zato i nije bogzna kako proslavio, i mislim da nikada nisu prezentovali taj album publici sem sto su nekolicinu puta svirali naslovnu pesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...