Jump to content

Type O Negative


Nik

Recommended Posts

na prethodnoj carnivore turneji se dragi nam petar od celika jednu noc ozderao kao stoka, i dao da mu se na jednu nadlanicu istetovira alfa, a na drugu omega. komentar, kad se probudio (zaspao je tijekom tetoviranja ili je samo pao u komu) je bio "what the fuck?", as per kako nam je preneto.

bile su pre oko godinu i po dana postavljene slike tetoviranja na myspace-tu ali mislim da su skinute.

nacelno, jedno od peterovih gorih izdanja, bio je mrtav koliko ziv covek moze biti, a sad nema para da skine te tetovaze s rukica mu zlatnih.

Edited by feyd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zna se da li izgleda gore sad ili prije koju godinu,onako mrsav. Nijesam imao pojma sto se desava sa ovim bendom do prije pola godine,onda sam procitao svasta. Sestre ga poslale na rehabilitaciju,odrao nekog momka koji mu je klepao curu,zaglavio u zatvor,intervjui u kojima se odrice sestara...Zgrozio sam se. Je li se bar skinuo sa droga? 

IzvinjaJEm se sto upadam kao padobranac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

navodno je sada clean. vidjen je kako loce vodu na koncertima, odselio se iz bruklina u neku pripizdinu u pensilvaniji, ugojio se kao mala gudica... navodno je ok, koliko ok covek moze biti posle godina sranja. eh, steta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvih sranja, pa sam je birao kako živi.

 

Meni ga nije žao, drago mi je zbog njega ako je bolje. A posebno, što nije stao sa muzikom i zaledio se u svojoj onemoćalosti, kao što se moglo desiti. Samo nek on trkeljiše dalje po basu i piše muziku, thumbs up.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam, i meni je zao kad ga vidim u ovako podbulom izdanju, a pogotovo mi je bilo zao kad sam ga na youtube gledala kako potpuno razbijen prica kako se odrekao sestara i kako je bio zatvoru...

 

A iskreno recena, novije stvari mi se mnogo manje svidjaju nego sve zakljucno sa October Rust

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrudi se , ako nemas dial up , ako imas onda cu mozda napisati :)

 

Nije toliko strasan kao sto Zrakomlat kaze.

 

AHaha , kakav kralj rekao je da 10-15 godina nije bio trezan na bini i da je uvek pre koncerta pio 4 boce vina , za vreme koncerta 4 boce i posle koncerta 4 boce ! .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

AHaha , kakav kralj rekao je da 10-15 godina nije bio trezan na bini i da je uvek pre koncerta pio 4 boce vina , za vreme koncerta 4 boce i posle koncerta 4 boce ! .....

Ma da.. I jos se popisa po fanovima na meet& greet jer njegova enormna besika nije mogla da izdrzi svih 12 boca. On je stvarno potpuno riknuo.

Edited by Poor Twisted Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica uglavnom o svojoj adikciji kokanidje, alkoholu i paranoji, kako je prespavao ovih poslednjih 15 godina zbog svega toga, pa mu je u 47 doslo iz dupeta u glavu da mu je vreme doslo da se sredi...

Spominje kraj civilizacije zbog naseg nenormalnog tehnoloskog napretka, uporedjuje njegovo vreme kada su se klinci igrali na ulici, a danjasni bleje u kompjuter jos 3 treceg razreda, kompjuteri ga ne zanimaju i ne zna da ih koristi.

Simpatican pogled ima na religiju mislio sam da ce biti bas zadrt po tom pitanju, njegovo shvatanje je da su svi tu zbog nekog veceg dobra, i da nije bitno kako zamisljamo Boga, i moli se bolu, jer on (Bog) daje najtezi teret onima koji to mogu da podnesu. (my name is Peter and it means rock, and i used to be stoned, so i went from dope to pope!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...