Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

Meni je ovo bilo otkrovenje:

Pogledaj tamo sta sve ima ona od tutorials, odlicni su. Ja sam se bas dosta igrala sad kad sam bila bolesna, i dobro mi ide :)

 

I, pogledaj na wikipediji sta je kohl

To ako nadjes, pravu stvar, nema bolje za liniju ispod oka.

 

Gledala sam te klipove ranije, ta "panacea" je zakon :da: Samo je meni problem sto i nemam alatke bash... Zbog tih sam klipova kupila Sephora smudger cetkicu :) Ali inspirativno je u svakom slucaju.

 

Sad sam googlala za 'kohl' - pise da su originalne verzije nezdrave i zabranjuju ih po SAD. A od "safe" varijanti, ima Guerlain u nekoj lozackoj ambalazi, 33 dolara, evo ga:

 

05154880702.jpg

 

 

http://oth.strawberrynet.com/productDetail...Id=51560#DETAIL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima puno polemika na tu temu, ja iskreno mislim da je to zavera kozmetickih kuca.

Ubedjena sam da vise ne stavljaju olovo u njega. Ali, to je samo moje misljenje. ;)

 

A, da sto se panacee tice, pa ja nemam tih tripova sa alatom, treba ti tanka cetkica, debela cetkica i jedna cetka za blendovanje, ostalo je improvizacija. Super su neke stvari koje koristi ko ona podloga i debeli kreon masni, ali nema kod nas :( kme.

 

Ali zato Martinovici imaju ekstremne crvene, zelene, i razne druge boje senki :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima puno polemika na tu temu, ja iskreno mislim da je to zavera kozmetickih kuca.

Ubedjena sam da vise ne stavljaju olovo u njega. Ali, to je samo moje misljenje. ;)

 

A, da sto se panacee tice, pa ja nemam tih tripova sa alatom, treba ti tanka cetkica, debela cetkica i jedna cetka za blendovanje, ostalo je improvizacija. Super su neke stvari koje koristi ko ona podloga i debeli kreon masni, ali nema kod nas :( kme.

 

Ali zato Martinovici imaju ekstremne crvene, zelene, i razne druge boje senki :da:

 

Ja nemam bas nikakve cetkice (sem ove jedne Sephorine) ali mogla bih da kupim neke jeftinije cisto eksperimenta radi. Vidim da ima u DM-a za po 100-200 din. A na netu ima super mineralnih senki, nisu skupe, ja narucujem sa oceanmistcosmetics.com. A ima jos i na madminerals.org, taylormademinerals.com, fyrinnae.com, meowcosmetics.com itd. :>

 

 

ју, какви су ово ''стреп-он'' парфеми?

 

:mrgreen:

 

... i nije parfem, ne citas pazljivo. :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U cemu je fora sa mineralnim senkama?

 

I ja kupujem cetkice u dm-u, inace :) ima raznoraznih, njihov brend skroz su ok. Imaju super sundjer za puder, kao torta je secen, prakticno jer imas 8 komada u krugu.

Uvek hocu da kupim onako set cetkica ali nikada da naletim na to. A drugarica ima, dobila je za rodjendan (goddamit) u nekoj finoj kutijici, bas lepo. Kme.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeftinije su i ima mnoogo interesantnijih boja. Testeri su obicno po 1$, full size 3 do 5 dolara, zavisi gde se kupuje a ima super boja. Evo nekih slichica sa taylormademinerals.com. Mogu da se stavljaju suve ili mokre, ovde su mokre (i intenzivnije naravno):

 

Browns2.gif

Purples1.gif

reds.gif

 

ps - Macka Naopacka, ako hoces posalji mi na PP adresu, imam neke testere viska :mrgreen:;)

 

Evo set cetkica sa coastalscents.com, za 17 dolara:

 

brushset13pc.jpg

 

Ja sam pre mesec dana kupila oridjinal MAC 187 cetku za tecni puder, ali je ne koristim bas puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash bih voleo da nadjem kod nas ovo :

 

MustangCologne.jpg

 

Kladim se da je dobar :)

 

Naravno i Zegna je kul, njega vec imam.

 

A i beckham ovaj novi nije losh...

 

Ma kad pogledas ima ih kolko oces :)

 

Samo je bitno koji ti pristaje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neat! Shaljem ti pp.

Btw, u Martinovicima ih zovu aqua-ten senke i mazu se mokre ili suve. imaju doduse manje zanimljivih nijansi, tirkizna im je najbolja.

 

Kakve su im cene i gde to moze da se kupi? Nasla sam na netu neku adresu Goce Dolceva 9, ali ne znam da li je to to..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Изгледа да се заљубим у сваки "Trussardi" који ми падне шака. Овога пута то је "Bianco" - нешто лепо и чисто, истовремено мистично и искричаво и... и обожавам га. Сви остали парфемчићи су бачени у запећак од како се он појавио у мојој колекцији. А моћан је - када након десет сати предавања, остају још два: гладна сам и уморна и желим кући, напрскам мало овог парфемчића и свет је мој. :) Не може то сваки парфем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobih ovaj.

nd2633xh4.jpg

Iceberg nisam koristila ranije, pa mi je i dalje čudno kad ujutru osjetim njegov miris :D Navikla na Bvlgari i to ti je.

 

Btw, pogledajte ovu široku paletu mirisa koju posjeduje :)

 

It opens with fresh sparkly wafts of bergamot, fruity accords of pear, coriander and pink pepper which increase the energy and magic of this perfume. The heart unites floral notes of peony, mimosa and violet. This floral delight is enriched with pistachio ice cream aroma. The base introduces patchouli, vanilla, musk and leather.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...