Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

Ееее, да. Леп парфемчић. Благо ме подсећа на мирис оних гумених бомбоница са укусом коле. Брутално добро. Додуше, ја сам једина особа коју знам да јој Python мирише на гумене бомбоne, тако да можда и трипујем, али...

ДААА!!! Тотално си у праву! Знала сам да ми мирише на нешто, и то је то!

 

У праву си, није баш летњи... Мада, и не робујем превише тим правилима - кад пожелим неки парфем, ставим га - па, нека је годишње доба триста пута неодговарајуће, баш ме брига. :) Али, у пролеће баш уме да прија... Још ако је неко кишно време... ммммм...

Е, свака ти част! :pivopije: Можда је на пролећној киши лепши него зими... Мора да неко мисли да смо прсле :) Сад одо' да се напршћем :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

katastrofa su tamo skupi.. ja sestrama saljem non stop posto mi se jos nije desilo da kupim parfem a da ne dobijem torbu gratis i losion..

neki dan uzmem nekome za poklon davidof, dobijem torbu, neseser, losion, i dva dekorativna jastuka.. i jos mi za dz upakovali s velikom masnom :lol:

 

 

 

 

inace glasam za `summer girl` od hilfigera.. lagano i komotno, ne gusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ДААА!!! Тотално си у праву! Знала сам да ми мирише на нешто, и то је то!

 

 

Е, свака ти част! :pivopije: Можда је на пролећној киши лепши него зими... Мора да неко мисли да смо прсле :) Сад одо' да се напршћем :D

 

 

Браво, лутко! :D

 

Пао ми је шака још један Trussardi парфем. Направљен је претпрошле године, али ја сам тек сада чула за њега. Зове се "Inside" и њушим да ће ти се свидети, пошто ти се свидео и Python. Пробај га првом приликом! :wub:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E imam isti trip.

Koristim jedan te isti parfem dok ga ne istrošim ili dok me ne smori. (važi isto za dezodoranse)

 

Ne samo zarad prepoznatljivosti mirisa, već i što nemam nameru da pravim haos od mirisa u odeći.

 

 

Trenutno koristim neki od jasmina koji sam kupila u grčkoj u body shopu prošle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...