Jump to content

Parfemi


Zagrivuk

Recommended Posts

tr00 metalka a ? ;)

krajnje suprotno zapravo :)

fora je sto s dezodoransom koji nije neki parfemisani specijalno ne znam ni jednu osobu koja se ne usmrdi dok si reko keks. Ono za par dana istu odecu mislim na pidzame i sl :) ko to menja svaki dan? :)

Zato su deo verzije parfema zakon... npr armanijevi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Довољно је да кажем да сам 2004. био у Грасеу ... http://en.wikipedia.org/wiki/Grasse ... у фабрици Галимар,па ће вам отприлике бити јасно којим арсеналом парфема располажем! :D

Једино што су сви ти парфеми у најобичнијим бочицама (као да сам их купио на Булевару :) ) на којима пишу фабрички називи (на пример Azzaro зову Double Zero,Кеnzo je Cosaque,Hugo Boss је Citoyen,итд.),пошто фабрика само производи парфеме,а не сме да користи њихове званичне називе.

А за то ме много па заболе ... :D

 

@Нејдан Јеленковић

Ако си добио Davidoff-Cool water, један пријатељски савет:више ће ти девојака он привући, него да ти је тетка дала 50 евра! :) :) :):pivopije: Ал` озбиљно! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest majce-zmajce

Sensi - Giorgio Armani!

 

A od muških... Pa, svidja mi se kad muškarac miriše na Romu - Laura Biagiotti...

Edited by majce-zmajce

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne koristim parfeme smetaju mi, samo dezodorans lejdi spid stik, i frutini bodi tonik pashion fruit+ ginger :) mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 

 

slazem se sa tobom matori pogorovo mrzim kada poljubis devojku u vrat i ostane ti onaj prepoznatiljivi ukus .... a sobozirom da mi je jedna od ..... onih AHHHH zona ... onda ... bolje ne ajd :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једна једина...савршена: NOA

И један је од ретких парфема за сва годишња доба.

Сад користим Трусардијев PYTHON који је искључиво за зиму, лети би ме угушио. Воле га жене, откуд знам... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

summer2007.jpg

 

Kenzo Flower (Summer)

 

21MH9RJZK9L._AA280_.jpg

 

Flower klasicni

 

145.jpg

 

Dior Pure Poison

 

addict_dior.jpg

 

Dior Addict

 

02941333806.jpg

 

Gucci Rush 2

 

BOSS_INTENSE_W.JPG

 

Hugo Boss Intense, jedan od prvih parfema koji sam koristila

 

miracle%20so%20magic.jpg

 

I ovo je fino i lagano za svaki dan.

 

I Fruttini CherryVanilla body spay... To je zakooon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад користим Трусардијев PYTHON који је искључиво за зиму, лети би ме угушио. Воле га жене, откуд знам... :D

 

Ееее, да. Леп парфемчић. Благо ме подсећа на мирис оних гумених бомбоница са укусом коле. Брутално добро. Додуше, ја сам једина особа коју знам да јој Python мирише на гумене бомбоne, тако да можда и трипујем, али...

 

У праву си, није баш летњи... Мада, и не робујем превише тим правилима - кад пожелим неки парфем, ставим га - па, нека је годишње доба триста пута неодговарајуће, баш ме брига. :) Али, у пролеће баш уме да прија... Још ако је неко кишно време... ммммм...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...