Jump to content

Krstaški ratovi u očima Arapa


Sleaze Glammer

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mrzelo me da citam sve ali sam se par puta tako nasmejao...

Cekam sada samo nekog mog bivseg zemljaka pa da kaze kako su Bosnjaci nacija...i da se nadjen neko pametan pa kaze kako Srbi ne postoje niti su ikada postojali nego to sve Sloba izmislio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta sve nije Sloba izmislio :)

 

 

Dersu, i šta rade Crnogorci u Americi? Mislim, jesi neki direktor, načelnik...

 

Opet ti...

 

Nisam direktor nego sam konsultant. Savetnik, sto bi rek'o nas narod. Suludim kapitalistickim firmama, od kojih bi ti se najezilo mudo :da:. Za razliku od mnogih klipana, Aj ekshuali mejk a difrens.

 

Kako rekoh, Carnojevic sam, Srbin, to su moji oci, a po zenama sam Petrovic Njegos, Konstantinovic a bogme i Nozinic. Sve Srbi, redom. No, vi zivite u nekakvom koshmaru, ne kapirate ko kosi, ko vodu nosi...

 

 

Tesko je poverovati da imas posla sa plemstvom, eh (sto bi rekli moja bratja Kanadjani)?

Na jebenom Yu Metal forumu, of all things. Odes do Narodnog Muzeja i pitas, ic ol der.

 

 

Kapiras onda moju egzistenciju, gde ja kao carevic moram da dilujem sa glupanima...

 

 

Inace.........................................u svim sveCkim enciklopedijama me spominju. Po imenu. Kao najmladjeg sticenika srpske i crnogorske krune. A ja bre na ovom forumu, eeeeeeeej. Pricam sa rajom. Kakv sam ja car, evo sad cu sam sebi da skinem kapu. Uzgred, raspitaj se u Narodnom Muzeju ko je Dersu Uzala. NaraFno, dacu ti svoje srpsko ime...mada...neki put zalim sto mi nije ime Tomislav. Najveci ljubimac svih Srba, onih pravih. Kome nije jasno, nek Gugluje A.D. 924.

 

 

Serem mi se u Srbstvo, sa vama tak'ima.

 

 

P.S. Tebi cu jarane da posaljem materijal, pa ti odi proveri, pa me brani. Imate ovde dete Careva, pa ti vidi.

 

 

P.P.S. Nego, obzirom da su moji oci Carevi i Kraljevi tih pesimistickih naroda, ja bih se ogradio, mene su ti Carevi i Kraljevi dizali kao Komunistu. Joj paradoxa. Ali to nije nesto sto bi puk mogao da uopste shvati. Jer, bratJo, da se razumemo uz duzno postovanje, Vi (momci i devojke) nemate blage veze sa zivotom. Kao pojavom.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Може теби предак Наполеон да буде, а ја из ових твојих постова, уз дужно поштовање, видим да си најобичнији свирач курцу.

 

ед.

И то за Томислава и Србе, о Краљевићу, нема неке историјске потпоре. Да ти олакшам, није доказано. Нико се не гађа са таквим информацијама као да су факти, јер нису.

Edited by Mensch 2.0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
P.S. Tebi cu jarane da posaljem materijal, pa ti odi proveri, pa me brani. Imate ovde dete Careva, pa ti vidi.

 

Ja ti uopšte ne protivrječim, čovječe, s kim se ti svađaš? :)

Briga mene čiji si ti potomak.

 

P.P.S. Nego, obzirom da su moji oci Carevi i Kraljevi tih pesimistickih naroda, ja bih se ogradio, mene su ti Carevi i Kraljevi dizali kao Komunistu. Joj paradoxa. Ali to nije nesto sto bi puk mogao da uopste shvati. Jer, bratJo, da se razumemo uz duzno postovanje, Vi (momci i devojke) nemate blage veze sa zivotom. Kao pojavom.

 

vrlo moguće, samo....život je diskurs, a ne pojava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И то за Томислава и Србе, о Краљевићу, нема неке историјске потпоре. Да ти олакшам, није доказано.

 

 

Nije, a? Aj' ja tebi da olaksam. Knjiga se zove 'De Administrando Imperio'. Tako da ne budi glupan, nego je procitaj. Lako je srati.

 

 

 

 

 

 

Ja ti uopšte ne protivrječim, čovječe, s kim se ti svađaš? :)

Briga mene čiji si ti potomak.

 

 

Pazi sad, 'briga te', a ovamo vices srpstvo ovo, srpstvo ono. Rekoh, idi u Narodni Muzej pa se raspitaj ko sam ja. Ako te briga za srpstvo, nemoj da se javljas na ovim temama. Koliko kapiram, jesi brizan vizavi srpstva. Spiele ende.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

A ti meni dokazuješ da nisi Srbin, šta? Šta ti pokušavaš da mi kažeš, pošto , eto, priznajem da ne kapiram.

što se mene tiče, malo si popio pa pobrljavio, ako nisi, objasni meni neukom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo si popio pa pobrljavio, ako nisi, objasni meni neukom.

 

Rekoh, ovi moji napred navedeni Crnogorci se uvek izjasnjavase kao Srbi. Na sta si ti imao neki komentar, i onda su stvari krenule tokom kojim su krenule.

 

 

A ovo prvo, vidi. Pije se hvala bogu kadgod se ima :pivopije:. Ja retko i svracam mrtav trezan.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je taj Maaloufov Samarkand? To je grad u Srednjoj Aziji zar ne? Timuridsko kraljevstvo ili tako nesto?

 

Obavezno stivo sto rece El Karnisero. Samarkand je danas drugi najveci grad u Uzbekistanu sa oko 300.000 stanovnika. Glavni grad je istoimene provincije u Uzbekistanu.

Edited by triad_lemur1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ooo pa đe si , morbide, čoče!

 

Pa šta se radi u srpskoj Crnoj Gori? Jesi li otkrio ko je vladao Raškom prije Stefana Nemanje?

Ili samo spamuješ?

 

 

 

 

Dersu, ja bi rekao da je za tebe vrijeme zajebancija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

A ti misliš da se juče nešto desilo?

Znam da su plakale domaćice i huligani nešto lomili, al' se u suštini ništa nije desilo.

 

 

 

I kako ide nalaženje vladara Raške prije Stefana Nemanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...