Jump to content

Septic Flesh


hidden

Recommended Posts

Taman možeš to da mi objsniš sledeći put kada budem skidao sa ifoldera. :evotigana:

 

 

@Grob: Ako kažem da jasno čujem detalje i slojeve kojih ranije nije bilo, da li to znači da je pravi rip?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počni sa prethodnim Communion iz 2008. godine, za taj se bez razmišljanja može reći da je trenutak kada su konačno udarili po pički iz sve snage. I dovoljno je catchy da pojedine pesme uđu u uvo već nakon prvog slušanja.

 

Evo primera:

 

http://www.youtube.com/watch?v=d5kORR7luAw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo ga odgledao, odličan. Sotiris je filozof kakvih malo ima u metalu. :da: Intervjuisan je ceo bend, gomila snimaka iz studija, rada sa horom i orkestrom, ceo album u 5.1... Uživancija.

Tešak smor od DVDa, jedva sam čekao da se završi. Malo materijala što su imali su razvukli do granica, nategli da popune vreme... mutni kadrovi, ovi pričaju sporo kao da smišljaju, a zna se da je sve pripremljeno unapred. Sotiris palamudi, ne znam gde je tu filozofija, jer "postavlja pitanja" o kojima je svako od nas razmišljao i diskutovao. Priča kako ga je lucidan san iz mladosti inspirisao za jednu pesmu, pa je razmišljao o mogućnosti da je još uvek u snu, umesto da lepo kaže da je gledao "Inception". :bigblue: Spiros je mnogo pametnijih stvari rekao samo kroz objašnjenje ideje i koncepta koji stoji iza omota, ali i njegova priča je bila odužena. Kristos mi je, realno, jedini bio zanimljiv (uz bubnjarsku foru koju je Fotis objasnio), a do jaja mi je što spominje kako su izabrali Praški filharmonijski orkestar, jer su to iskusni ljudi koji su radili muziku za "Hostel", "The Exorcism Of Emily Rose" i video igre, kao da baš nema pojma da su ih Dimmu Borgir unajmili pre svega toga za DCA.

 

Beži bre, isključivo za tvrdokorne fanove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...