Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Basket ces moci da igras i gledas, ali tvoji spermatozoidi ce umreti pre nego sto stignu do jajne celije kada resis da napravis dete.

Idi bre...

Pa na paklici pljuga piše da mogu da umrem, ali ne pominju mi nikakve sper... spe.. sperm... ma ove, geneze.

Ko sada laže, pitam ja tebe.

 

EDIT: Kakva pravila?

Edited by Thule

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja.

 

 

Jos je gore kad se ljubis sa njom.

 

E ovo si odlicno primetio!! E to je tek tragedija!

 

I orbit tu ne pomaze, to je kao kad bi rekao da kada se oznojis samo se namazes dezodoransom i ne smrdi. Moze riba da zvace i celu kutiju zvaka, ali i dalje se oseca, smrde joj i prsti, ruke, odeca, kosa, lice....... ali ti pusaci nisu ni svesno koliko se to oseti i koliko to smeta nama koji ne volimo taj "miris"

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idi bre...

Pa na paklici pljuga piše da mogu da umrem, ali ne pominju mi nikakve sper... spe.. sperm... ma ove, geneze.

Ko sada laže, pitam ja tebe.

 

 

Ne znam zaista. Moj partner nije pusac. ovo sto ti kazem, meni su rekli lekari, a njima treba verovati, nisu bezveze 6 godina i vise ucili fakultet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ako znas kako da sakrijes onda devojka nece ni primetiti... Mene devojka nikad nije izvalila da pusim jer dobro znam da prikrijem. :da:

Lepo kupis ono sranje za ispiranje usta(ne znam kako se zove ali pomocu njega lecis fistule u ustima) i isperes dva puta i posle operes zube pa tek onda stavis zvaku pa ako te provali onda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zaista. Moj partner nije pusac. ovo sto ti kazem, meni su rekli lekari, a njima treba verovati, nisu bezveze 6 godina i vise ucili fakultet.

I ja sam isto negdje čuo da ljudi koji studiraju šest i više godina nisu u mogućnosti da slažu... Da me jebeš sada ne mogu da se sjetim, ali sam siguran da je neki dobar izvor, tipa Sokrat ili Ciceron...

 

Inače citiram čuvenu izjavu Oscar Wilde-a o pušenju - "Pušite".

 

E, a kakva pravila to pominješ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ako znas kako da sakrijes onda devojka nece ni primetiti... Mene devojka nikad nije izvalila da pusim jer dobro znam da prikrijem. :da:

Lepo kupis ono sranje za ispiranje usta(ne znam kako se zove ali pomocu njega lecis fistule u ustima) i isperes dva puta i posle operes zube pa tek onda stavis zvaku pa ako te provali onda...

 

jbt... citava nauka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt... citava nauka ;)

 

Pa jasta, zamisli sramotu da mi devojka kaze da smrdim na cigarete. Pu, pu...

pusim 57-cu od svojih 12 godina..i nisam ponosan

ne planiram da ih ostavim

i otvorite novu temu o lose strane pushenja,kako nije dobro za zdravje ,bla,bla.....

Sve to moze na ovoj. :pivopije:

 

edit: NIJE DOBRO ZA ZDRAVLJE? Pa ni Snikers i parizer a Boga mi ni pasteta ne valjaju pa ljudi jedu sva ta sranja... To sto ljudi imaju predrasude to je njihova stvar. :pivopije:

Edited by enclave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Basket ces moci da igras i gledas, ali tvoji spermatozoidi ce umreti pre nego sto stignu do jajne celije kada resis da napravis dete.

 

Bar neće bacati pare na kondome/kontraceptivne pilule (njegova voljena). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene iskreno bas brige da li je to zdravi ili ne, taj ko pusi najvise truje sebe (ali na zalost pomalo i mene) ali meni smeta kada taj smrad moram silom prilika da udisem. I ako su moglu stoku da nauce da se u gradskom busu ne pusi, e onda moze da se nauci i da se ne pusi u klubovima. Ako kriziraju onda lepo popuse u toaletu ili napolju u prirodi i vrate se nazad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravila da ne pusis u prostoriji gde je pusenje zabranjeno. To ne postuje stoka i bagra od novosadskih sportskih novinara. Kretencine, mater im jebem.

To totalno treba da se poštuje. Evo ja sam pušač, ali bi to uvrstio kao 11. Božju zapovjed. Realno, ne možeš tek tako da truješ ljude koji ne žele da budu otrovani. Još bolje, stavio bih to kao osmu zapovjed, gurnuo "ne kradi" na deveto mjesto, lažno svjedočenje na deseto, a ono da ne poželiš komšijinu ženu bih izbacio.. To je ionako više uputstvo, nego zapovjed :da:

 

A ovo za novosadske sportske novinare... Šta reći kada si sve sama rekla :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja uvek postujem sve te zakone za nepusace...a oni uvek sa tom pricom za zdravlja,smrad,kako pushenje smeta....u cemu je problem?

Kao da im neko na silu otvara usta i uduvava dim...zato sam napisao da se otvori nova tema u koju ce se napadati pushenje na veliko...

ja necu postirati u tu temu 100%,a mislim da bi bilo fer da nepushaci ne postiraju u ovu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam isto negdje čuo da ljudi koji studiraju šest i više godina nisu u mogućnosti da slažu... Da me jebeš sada ne mogu da se sjetim, ali sam siguran da je neki dobar izvor, tipa Sokrat ili Ciceron...

 

Inače citiram čuvenu izjavu Oscar Wilde-a o pušenju - "Pušite".

 

E, a kakva pravila to pominješ?

 

Zadnji put kada sam pushuo, prebrojao sam spermatozoide, i 3 su mi falila! Majke mi!

Ja isho kod doktora, i on mi je potvrdio... Rece meni doktor "Ivane bre, od 6 godina skole i 6 godina rada, sto je jelte 13.5 godina, nisam video da nekom fali 3 spermatozoida..."!

 

Sto bi rekli stari Egipcani (ili Sumeri), to jest, Sokrat i njegov ucenik, mislim onako, mi smo ipak mJetal heds!

Share this post


Link to post
Share on other sites

S tim sto ti kad pijes, osim sto ce da ti smrdi iz usta (mozda) i da se ispovracas (mozda) ili da dobijes neku reakciju na pice (mozda), mene ne ugrozavas, niti bilo koga... a zagadjivanjem vazduha trujes ljude oko sebe koji eto mozda ne bi da im smrdi na duvan vazduh koji ionako smrdi na gomilu drugih sranja.

apsolutno se ne slazem. pijane budale ugrozavaju moju bezbednost u saobracaju, na ulici. dovode do neprijatnih situacija mnogima. a kad dodju do toga da se zovu alkoholicharima onda su posledice mnogo gore nego kod pushacha.

 

Sto se tice zakona o pushenju, sto smo blize evropi, to ce zakoni i restrikcije biti veci (znaci ne ulazim u raspravu jel dobro ili lose to sto smo blize evropi)... znaci kad dodjes u kafic, zapalis u nepusackoj zoni, pa se neko pozali.. pa vlasnika puknu po ushima sa kaznom... pa onda on zaista krene da sprovodi zabranu da je pushenje zabranjeno... docice to polako na svoje mesto, nadam se.

u pravu si, bice manje pushacha ali vishe pedera.

shta je - tu je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa toy. Okej, nisu prijatne cigarete, ali zaista ZAISTA niko nije umro ako je nepusac samo od dima cigareta, ne - nije.

Takodje se slazem da alkohol moze da izazove mnogo veca sranja, zasto mene neko ne ispostuje pa da se napije kod kuce ili u wc-u i tamo se zabavlja dok ga ne pusti?Zasto ja moram da trpim pijane budale, da cekam da neko baci peglu pored mene ili ne-d'o-bog na moje nove cizmice :) ili sto rece toy da izazove nesrecu, da bude neprijatan i nekontrolisan. Duvan ne menja svest.

Svakako ne branim ga sto posto, zasto bih kad nije dobar, ali pros to po meni je za druge ljude alkohol losiji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa toy. Okej, nisu prijatne cigarete, ali zaista ZAISTA niko nije umro ako je nepusac samo od dima cigareta, ne - nije.

Takodje se slazem da alkohol moze da izazove mnogo veca sranja, zasto mene neko ne ispostuje pa da se napije kod kuce ili u wc-u i tamo se zabavlja dok ga ne pusti?Zasto ja moram da trpim pijane budale, da cekam da neko baci peglu pored mene ili ne-d'o-bog na moje nove cizmice :) ili sto rece toy da izazove nesrecu, da bude neprijatan i nekontrolisan. Duvan ne menja svest.

Svakako ne branim ga sto posto, zasto bih kad nije dobar, ali pros to po meni je za druge ljude alkohol losiji.

 

Jedna stvar je iskljucuje drugu, odnosno pijani kreteni su mi podjednako mrski kao i pushaci koji me truju i kontaminiraju mi ne samo pluca, vec i kosu, garderobu. Definitivno treba sankcionisati i alkose (ne svakoga ko popije po pivo - dva) a kako su to resili u civilizovanim zemljama? Na veoma jednostavan nacin, opalili su poreze na alkohol i duvan kao akciznu robu i sad ti u nekom kaficu u Norveskoj za pivo placas 20eur i hajde da te vidim da se olesis kao stoka! Popices pivo ili dva i kuci na spavanje, a i kuci lepo mozes da popijes jos koju ako ti se pije, to je jeftinija varijanta. Isto i sa cigaretama, treba uvesti jacu akcizu pa da kutija pljuga bude tri puta skuplja, a poostriti kontrolu pusenja u prostorijama gde je to zabranjeno, zatvarati restoran gde to nije ispostovano (kao kod fiskalnog racuna) i da vidis kako ce se sve posle postovati (kao kod izdavanja fiskalnog racuna)

 

Znaci zakljucak je sledeci: i alkohol i pljuge su svako na svoj nacin uzasno stetni i smetaju ljudima tako da treba sve to da se sankcionise i smanji na najmanju mogucu meru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa toy. Okej, nisu prijatne cigarete, ali zaista ZAISTA niko nije umro ako je nepusac samo od dima cigareta, ne - nije.

 

Ovo zapravo i nije tacno... Zamisli da svaki dan radis u kancelariji sa 3 pusaca, sta mislis koliko se sranja tu nadises? Mislis da tako ne moze da se dobije rak pluca? Pasivno pusenje je mozda i gore od aktivnog.

 

 

Iskreno receno, ja ne podnosim ni pijandure koje ne mogu bez cirke ni pusace koji ne vade cigaru iz usta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja te dve kategorije ne mogu ni da uporedim... al ajd.

 

ne moze me niko ubediti da su cigarete opasnije od alkohola i po pojedinca ali posebno po okolinu.

u ostalom, pogledajte koliku temu imamo o opijanju. mnogo ih je. :)

oko nas su. i pobili bi pushache :)

ok, mozda greshim, mozda se ni jedan pijach ne javlja da istrebljuje pushache.

 

u idealnom sluchaju ziveli bi u svetu bez otrova... :) ali poshto je to nemoguce, smatram da bi trebalo omoguciti izbor... pushachke i nepushachke kafice i zone i mesta i isto tako pijachke i nepijachke zone i mesta

i drogirachke i nedrogirachke zone i mesta- u ostalom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па прво : не пушим нити намеравам да то радим, јер је то скуп спорт, а плаћа се са два рачуна : Кешом и здрављем + могућ ризик за разне болештине, и нисам баш наложен на тако нешто, тако да ноу тхенкс, ајл песс, што би од срца препоручио и свима вама. СВЕ ОСТАЛО СУ ИЗГОВОРИ ваше слабе воље...

 

Лепи, здрави, прави и дебели, без цигара. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...