Jump to content

Cigarete


enclave

Recommended Posts

Ja iz nekog razloga pušim samo cigarete sa crnim pakovanjima, Dunhill Black, Sobranie Black, Pall Mall Black, Camel Black. Uvek je bilo da je kvalitetno crno boja elegancije.

Najlosije su mi Camel, okej možda ne najlošije, ali meni ne odgovaraju nikako. Kada se ima pare puši se Sobranie, ubedljivo najbolje, a kada je besparica Pall Mall.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na godisnjem nivou, to je mozda 10-20 % od godisnje plate ,dakle nije zanemarljivo. Dva litra kole su 100 i nesto ,malo ko pije svaki dan toliko ,uglavnom ljudi kupuju na nedelju dana ,u proseku. Nisu ni cigare jedini nacin da bacis pare na nesto nepotrebno, ima ih puno ,ali eto ,cisto da se zna koliko se trosi na nesto em nepotrebno em nezdravo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Npr crveni Malboro, sad sam pogledao na netu ,kosta 170 din ,puta 365 dana u godini jednako je 62 050 dinara. Poz.

 

Kao da je to neka para na godisnjem nivou...

Skoro tri plate samo za cigare. Npr. ovde u Rumi radnice prodavnicama, nekim fabrikama... imaju platu od 20 000. Vidi sad da li je puno.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da kostaju.Tek sad izvaljujem kad se ne trujem.

Neko da popusi godisnje 400-600 evra i da ga cujem da kuka kako nema para za letovanje ili bilo sta, kupio bih pljuge za tih 600 evra i naterao ga da ispusi svaku do filtera,za svako preklinjanje da stane,da mu secem po prst pa nek crkne govedo.

Ko toliko propije taj ima debeo problem sa alkoholom.Ko toliko gubi na kladionici i to mu nije dovoljno da batali,tog treba lopatom dok ne crkne.A ko toliko slatkisa stuce verovatno ima oko 150-200 kila,e taj je poseban slucaj.

 

Zamislite tih 600 evrica viska na kraju godine(npr kao u Americi kada dobiju onaj povracaj poreza)?Lepa parica i za neki fin zimski odmor i za neko lepo letovanje, i za dobar komp i za kurcenje sa novim fonom, pa jos ako neko svira, sto da svira na veslu od 200-300 evra i da se frustrira sto nema bolje,ovako 600 evra gole kinte i jos dodas koliko si planira i eto finog instrumenta ili nekio zeljeni koncerti,ma da biras....jos sad kad skoci cena pljuga to ce biti jos veca cifra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sa rakom mozes da jebes, sa smrdljivim ustima tesko.

 

kad ti svikaju muda tesko da mozes..

 

Evo jedan crnohumorno i bolno istinit vic

 

- Tata, da li ces ti manje pusiti kad poskupe cigarete?

- Ne sine, ti ces manje jesti!

Edited by sale 83 Larry Flynt
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...