Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

3.Celokupna domaća thrash metal scena. Kao ima 30 bendova u bg-u, a ukupno ljudi koji slušaju thrash metal u bg-u ima tipa 50, a svaki thrash metalac je u bar po 3 tr00 thrash benda. Old school thrash benda ili šta već.

Mnogo :seronja: !

Aj sad mrezaste carape na ruke,kilo sminke ,pendzu oko vrata i pali da tugujes! :) :) :)

 

Domacoj thrash sceni ne fali nista zaista je hvalitetna a i nije cela scena BG i stvarno neznam zasto ti je to smesno,mozda ima vise od 50 ljudi koji slusaju thrash samo ih ti ne vidish jer se ne kreces po istim krugovima ljudi! :da:

 

1) Celokupna power-metal scena.

 

2) Na bilo kom splavu.

 

3) Grind.

 

4) Watain.

 

5) Ako nije ozbiljno, ne vredi ni da bude urađeno. To što ti nešto ne razumeš ne znači da je to per se besmisleno.

Ako si mu rekao! :pivopije:

Edited by EWIL NEAWEL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgora činjenica vezana za blek je to što čim nešto pokaže tendenciju da bude kvalitetno, blekeri ga se odreknu :bigblue:

 

 

A nije domaća thrash scena toliko loša... Mislim niko nije ekstra, ali nije sad za jadikovanje... Mislim da nama generalno trebaju harizmatični i kvalitetni vokali (i to pri svim žanrovima)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Celokupna power-metal scena.

 

2) Na bilo kom splavu.

 

3) Grind.

 

4) Watain.

 

5) Ako nije ozbiljno, ne vredi ni da bude urađeno. To što ti nešto ne razumeš ne znači da je to per se besmisleno.

 

Овдје говоримо о металу,сплав чак и има своје предности,а ти пошто ниси могао да нађеш нешто слично,онда то доста говори о Блеку као дебилном правцу који је настао из мржње према свему добром а онда се и претворио у оно што је требало да се претвори.Духовна изопаченост,нарцизам,хомосексуалност...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па и треба да се се пронађу ти "кољачи",то ми је и била намера :mhihi:

Nisam blacker, slusham cca 3 bm benda ali ipak se upucaj.

 

Kad neshto jebeno ne razumijesh, ne mlati praznu slamu. Black metal bendovi stvarno misle to shto pishu i sviraju, za razliku od emo govana i power "ubio sam zmaja i odveo princezu".

 

Zato stfu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam blacker, slusham cca 3 bm benda ali ipak se upucaj.

 

Kad neshto jebeno ne razumijesh, ne mlati praznu slamu. Black metal bendovi stvarno misle to shto pishu i sviraju, za razliku od emo govana i power "ubio sam zmaja i odveo princezu".

 

Zato stfu.

 

А шта ти знаш,несрећо.Ја кад сам помињао бљек ја сам говорио о духовној изопачености и њиховим слијепим заблудама.

 

Power банд који ја слушам и уопште нема никаквих змајева је рецимо Камелот...сасвим пристојан банд.-

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo :seronja: !

Aj sad mrezaste carape na ruke,kilo sminke ,pendzu oko vrata i pali da tugujes! :) :) :)

 

Domacoj thrash sceni ne fali nista zaista je hvalitetna a i nije cela scena BG i stvarno neznam zasto ti je to smesno,mozda ima vise od 50 ljudi koji slusaju thrash samo ih ti ne vidish jer se ne kreces po istim krugovima ljudi! :da:

 

Rekla sam šta mislim i šta sam primetila svih ovih godina. Ako se osećaš povredjeno argumentuj, a ne izvređaj automatski osobu koja ima suprotno mišljenje. To je krajnje jadno.

 

A da se ne krećem po tim krugovima ljudi, vidiš nije tačno. Znam o čemu pričam.

Edited by Ewigkeit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekla sam šta mislim i šta sam primetila svih ovih godina. Ako se osećaš povredjeno argumentuj, a ne izvređaj automatski osobu koja ima suprotno mišljenje. To je krajnje jadno.

 

A da se ne krećem po tim krugovima ljudi, vidiš nije tačno. Znam o čemu pričam.

 

Nemo se ljutish bre odma ja se salio ! ;)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

А шта ти знаш,несрећо.Ја кад сам помињао бљек ја сам говорио о духовној изопачености и њиховим слијепим заблудама.

 

Power банд који ја слушам и уопште нема никаквих змајева је рецимо Камелот...сасвим пристојан банд.-

Znam ochigledno vishe od tebe kad pishesh takve retardirane gluposti. Svidja mi se shto mozesh da prodresh u dushu i znash ljude koji sviraju bm pa znash da su izopacheni i da imaju slijepe zablude.

 

Kao shto rekoh, upucaj se.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

сплав чак и има своје предности

 

Koje? Gomilu fuxetina koje jedva čekaju likove kojima je to jedina prilika da nešto smuvaju i pojebu, a da pritom ni ne slušaju tu muziku niti pripadaju tom svetu, da bi im pružile glavobolju od vina i jedno dobro svršavanje?

Edited by gojko88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje? Gomilu fuxetina koje jedva čekaju likove kojima je to jedina prilika da nešto smuvaju i pojebu, a da pritom ni ne slušaju tu muziku niti pripadaju tom svetu, da bi im pružile glavobolju od vina i jedno dobro svršavanje?

 

Ето чак и то твоје излагање је мало мање жалосније,од поражавајуће изопачености која је заступљена у блеку.Ти то знаш али ти жао да признаш,то јест та твоја плиткоумна глава је превише "запрљана" да би ишта од овога схватила...несрећо.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ето чак и то твоје излагање је мало мање жалосније,од поражавајуће изопачености која је заступљена у блеку.Ти то знаш али ти жао да признаш,то јест та твоја плиткоумна глава је превише "запрљана" да би ишта од овога схватила...несрећо.

 

Nije njegovo izlaganje zalosno nego je tacno a ti si jedan od onih zatucanih heavysha koji toliko vole da kenjaju da im se dupe i glava ne razlikuju ,iskuliraj i prestani vise da vredjash ljude!

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ето чак и то твоје излагање је мало мање жалосније,од поражавајуће изопачености која је заступљена у блеку.Ти то знаш али ти жао да признаш,то јест та твоја плиткоумна глава је превише "запрљана" да би ишта од овога схватила...несрећо.

Kakav idiot lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam ochigledno vishe od tebe kad pishesh takve retardirane gluposti. Svidja mi se shto mozesh da prodresh u dushu i znash ljude koji sviraju bm pa znash da su izopacheni i da imaju slijepe zablude.

 

Kao shto rekoh, upucaj se.

 

Јеси ли ти толико дебилан као тај твој аватар са стране или не разумем...Ја као православни хришћанин причам о одређеним изопаченостима који мени лично сметају,а ви стајући у одбрану таквом кретенизму провоцирате сами себе...

 

horse.gif

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па шта има смешније у металу од глупавог Блак-метала?

 

Где сте видели више ружнијих и духовно изопаченијих људи до у Блак-Металу?

 

О,Боже,има ли што неслушљивије у металу од Блак-Метала?

 

---

 

Кад сте видели или чули ишта добро од Блак-МеталА?

 

Већина овога није смешна,а најгоре од свега је та мизерна чињеница,да они све што раде раде озбиљно... :icon_neutral:

 

:комплекс:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...