Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

meni su najgori oni default death metalci.

 

ono, neku majcu sa pancevacke pijace poput obituary "cause of death" ili cannibal corpse "butchered at birth," maskirane 'lone sive koje su upasane u martinke one duboke, i preko majce one fajerke, ili crne ili zelene. :D

 

znaci toliko socijala da je to strasno, i svi su tako copy/paste.

 

You must be emo

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije tacno, meni je morbid angel u top 5 omiljenih bendova svih vremena (bar prva 4 albuma) a opet su mi death metalci oni copy-pastasi presmesni.

 

satane, jel si ti jedan od njih pa si se pronasao u opisu? icon_winky.gif stvarno ne znam ko si ti, niti sam te video u zivotu icon_winky.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, носи се више у курац са тим емо срањима, досадно је, бре. Како те не мрзи да вртиш једну те исту причу данима? Емо па емо... Чак и да јесте емо, кога боли курац? Јеботе... На крају крајева, не верујем да би се лепо осетио кад би те Делије, Гробари или Форси унаказили због избора музике. А у пичку материну, не може човек ни на једну тему да дође а да нема неког дебила који кења како је неко емо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

satane, jel si ti jedan od njih pa si se pronasao u opisu? icon_winky.gif stvarno ne znam ko si ti, niti sam te video u zivotu icon_winky.gif

 

 

A je l' bi voleo da ga upoznaš? :)

 

Znam da me zeli ;)

 

Брате, носи се више у курац са тим емо срањима, досадно је, бре. Како те не мрзи да вртиш једну те исту причу данима? Емо па емо... Чак и да јесте емо, кога боли курац? Јеботе... На крају крајева, не верујем да би се лепо осетио кад би те Делије, Гробари или Форси унаказили због избора музике. А у пичку материну, не може човек ни на једну тему да дође а да нема неког дебила који кења како је неко емо.

 

Prolazio sam ti kroz selo.Pogodi sta sam video.

 

roki1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...